صفحه 2 از 56 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 554

موضوع: بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

سلام
    دوستان اگر کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم
    من 3 روز پیش برای با دوم کمیسیون داشتم (نظام وظیفه جنوب تهران،شهرری 13 آبان) که متاسفانه معاف از رزم شدم.
    من برای پای پرانتزی اقدام کردم بار اول فرستادن بیمارستان سجاد که اونجا فاصله زانوهامو 10 سانت زدن(طبق آیین نامه بالای 10 معاف دائم میشه) تو کمیسون اول دکترا پامو اندازه گرفتن 2 تاشون گفتن معافی سومی شک داشت بنابرین برای معاینه فرستادنم بیمارستان بقیة اله اونجا دکترش برام 11 سانت نوشت
    تو کمیسیون دوم که 3 روز پیش بود این بار پامو اندازه نگرفتن فقط یکیشون دستشو مشت کرد از بین زانوهام رد شد و همون 11 سانت بقیة اله رو تایید کرد اون یکی هم باهاش هم رای بود سومی گیر داد که داری کلک میزنی،زانو هاتو رو به بیرون خم میکنی (البته به نظر میرسید داره شوخی میکنه،با خنده اینو میگفت ) براش توضیح دادم که چون زانو انحراف داره وقتی پامو جفت میکنم زانوهام رو به بیرون خم میشه.خلاصه گفتن بیرون اتاق منتظر رای باشم ،من از صحبت های داخل شورا تقریبا مطمئن شده بودم معاف میشم اما موقع اعلام نتیجه گفتن معاف از رزم شدم و کارت سبز چند روز دیگه برام ارسال میشه.
    حالا میخوام بدونم میشه به رای کمیسیون اعتراض کرد؟ اگر میشه چه طور این کارو بکنم؟میشه مثلا بگم بیماریم تشدید شده و زانوهام آرتروز گرفته و اینطوری یه بار دیگه برم کمیسیون؟
    در ضمن من تو فرم پزشکی که از پلیس+10 برای نظام وظیفه فرستادم بیماریهای ماده43 (تپش قلب) و 39 (دستگاه تناسلی-واریکوسل 2) و همچنین عمومی(لاغری مفرط-قد184 وزن56 کیلو، نمیدونم معافی داره یا نه) فرستادم که البته فکر میکنم همشون شامل معاف از رزم میشه ، اما برام دعوت نامه بیمارستان یا کمیسون برای این بیماریها نیومد و فقط بیماری استخوان(پا پرانتزی) تو دعوت نامه ذکر شده بود و در کمیسیون معاینه شد.
    الان آیا میتونم برای اون بیماریها اقدام کنم و توی کمیسیون دوباره پامو نشون بدم چون واقعا فکر میکنم برای پاهام باید معاف بشم.
    فکرمیکنم تا چند روز دیگه کارت سبز که دقیقا نمیدونم چیه به دستم میرسه چطور باید اعزامم رو به تعویق بندازم
    و اینکه آیا توی کارت سبز مشخص میکنن کجا باید خدمت کنی(سپاه ، ارتش،...).میشه با اون کارت خودمو جایی که میخوام پذیرش کنم؟
    هر کسی اطلاعی در مورد هر کدوم از سوالها داره لطفا راهنمایی کنه.

Banned

دوستان خوب یکی بگه که چطوری باید بفهمیم که ژکوماستی شدید داریم یا این که اصلا داستانش چیه ؟
    ایا کسی تا حالا با این روش معافی گرفته ؟
    اندازه گیری بر حسب چیه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ۳ ساله که کم کاری تیروئید دارم و از قرص تیروکسین استفاده می کنم و الان تیروئیدم نرماله و تحت درمان هستم
    ۲ ماه دیگه که مدرکم رو بگیرم می خوام برای معافی دائم اقدام کنم
    من شنیدم که باید به اونها ثابت کنم که چند سال این بیماری رو دارم
    سوالم اینه که:
    چه مدارکی برای اون ها معتبره؟
    یک آزمایش می گیرن ازم و میگن ۴۵ روز دیگه بیا دوباره آزمایش بده؟

ممنون میشم هر کس که این مراحل رو رفته دقیقا مراحلش رو توضیح بده

Banned

کسی میدونه که چطوری ازمایش برای قند میگیرن ؟ من شنیدم قبل ازمایش چیز شیرین بخوری قند خونت میره بالا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
    http://www.police.ir/portal/Home/Sho...2-578db36d1e55
    چافی ولاغری مفرط نمی توانند باعث معاف شدن شوند ! مملکته داریم ؟
    آقا رو چه منبعی شما گفتی لاغری و چاقی مفرط معاف نمیشن؟
    دوستان کسی هست که بدونه هنوز به لاغری و چاقی مفرط معاف دائم میدهند یا خیر؟ممنون

Junior Member aryou آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    جوشکاری ،آزاد نجف آباد

دوستان کسی اطلاع داره برای معافی پرکاری تیروئید چه آزمایشاتی میگیرن؟
    به غیر از tsh t3 t4 ، آزمایش دیگه ای هم میگیرن؟مثل اسکن تیروئید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasramand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۳ ساله که کم کاری تیروئید دارم و از قرص تیروکسین استفاده می کنم و الان تیروئیدم نرماله و تحت درمان هستم
    ۲ ماه دیگه که مدرکم رو بگیرم می خوام برای معافی دائم اقدام کنم
    من شنیدم که باید به اونها ثابت کنم که چند سال این بیماری رو دارم
    سوالم اینه که:
    چه مدارکی برای اون ها معتبره؟
    یک آزمایش می گیرن ازم و میگن ۴۵ روز دیگه بیا دوباره آزمایش بده؟

ممنون میشم هر کس که این مراحل رو رفته دقیقا مراحلش رو توضیح بده
    شما میری آزمایش خون میدین زمانیکه آزمایش دادین بعد از گرفتن جواب دکتر پذیرش میکنه و اونجا اگر نشون بده تیروئید دارید شما .. شما رو میفرستن برای عکسبرداری از تیروئید فکر میکنم سیتی اسکن باشه درست یادم نیست ...
    در اونجا کاملا تکلیف شما معلوم میشه...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    شما میری آزمایش خون میدین زمانیکه آزمایش دادین بعد از گرفتن جواب دکتر پذیرش میکنه و اونجا اگر نشون بده تیروئید دارید شما .. شما رو میفرستن برای عکسبرداری از تیروئید فکر میکنم سیتی اسکن باشه درست یادم نیست ...
    در اونجا کاملا تکلیف شما معلوم میشه...
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون
    من تا حالا شنیده بودم که جواب آزمایش تیرویید کافیه و نمی دونستم عکسبرداری هم می کنن ! لطفا اگه از دوستان کسی رو می شناسید که معافی گرفته باشه به من معرفی کنید

ممنونم. میدونم که فقط آزمایش بیمارستان ارتش قبوله. ولی سئوالم اینه که چطور می فهمن اون آزمایش خودمه. یعنی می خوام بدونم آیا شماره ی پروندم یا شماره ی برگه ی دکتر روی برگه نتیجه آزمایش ثبت میشه؟ چون هر کسی می تونه بره بیمارستان ارتش آزاد آزمایش بده و کسی هم ازش کارت شناسایی نمی خواد (بنابراین میتونه یکی دیگرو جای خودش ببره). آیا کسی اطلاع داره که از کجا مطمئن میشن برگه جواب آزمایشی رو که پیش دکتر می بری برگه ی آزمایش واقعی خودته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط first_mamali نمایش پست ها
    ممنونم. میدونم که فقط آزمایش بیمارستان ارتش قبوله. ولی سئوالم اینه که چطور می فهمن اون آزمایش خودمه. یعنی می خوام بدونم آیا شماره ی پروندم یا شماره ی برگه ی دکتر روی برگه نتیجه آزمایش ثبت میشه؟ چون هر کسی می تونه بره بیمارستان ارتش آزاد آزمایش بده و کسی هم ازش کارت شناسایی نمی خواد (بنابراین میتونه یکی دیگرو جای خودش ببره). آیا کسی اطلاع داره که از کجا مطمئن میشن برگه جواب آزمایشی رو که پیش دکتر می بری برگه ی آزمایش واقعی خودته؟
    زمانیکه شما آزمایش میخواهید بدید دکتر فوق دستور آزمایش رو روی برگه شما ثبت میکنن و زمان آزمایش عکس شما رو با قیافتون تطبیق میدن و یا سربازی با شما میفرستن... و بعد هم آزمایش... اگر هم اینطور نباشه مطمئن باش بعدا دوباره از شما آزمایشات دیگری گرفته میشه و اگر معلوم بشه که تقلب در کار باشه کار براتون سخت خواهد شد.

لطف کنید یک سئوال رو در چند جا نپرسید ...