صفحه 47 از 56 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 554

موضوع: بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي عمومی + غدد مترشحه ( تيروييد ، چاقي و لاغري)

سلام. من تقریبا 5 ساله که کمکاری تیروئید دارم که با قرص لووتیروکسین کنترل میشه. قدم 168. وزنم 53. میتونم معاف بشم؟ اگر معاف از رزم بشم باز دوباره میتونم درخواست معافیت دائم کنم یا خیر؟ مرسی

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پاسخ کلی به دوستان عزیز که کلی سوال کردن .
    اولا پوزش من مدتی نبودم الان اومدم جواب همه رو یه جا میدم
    اون دوستی که کم کاری داره و میخاد معافی بگیره . عزیز تو اک معاف رزم شی یه بار حق اعتراض داری .
    دوستی که پرکاری شدید داری : با یدونه آزمایش ساده خیلی ببخشید هیچی دستت نمیدن چه برسه معافی دایم .
    دوستان عزیزی که میخان معافی بگیرن .
    متی مازول میخوری یا لووتیروکسین به اونا ربظی نداره اگ تا اخر عمر باس بخوری امیدوار باش به معافی اگ نه اذیتت میکن .
    ثانیا پروسه اینجوریه تیروییدی ها رو سخت گیری می کنن . ابتدا آزمایش بعد سونوگرافی
    اگ توی سونوگرافی ندول داشتین وارد مرحله بعد میشین
    اگ ندول بدخیم بود یا خوش خیم معاف میشی فرقی نداره فقط برا اینکه معافی بدن باس عمل کنی . با چارتا برگه آزمایش معافی نمیدن .
    اول آزمایش بعد سونو اگ عمل لازم بودی عمل اگ نبودی که نمیخای عمل کنی اونا هم معافی بهت نمیدن . فک کنم واضح گفتم
    هرکی نفهمید بگه تا راهنمایی کنم

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پست ها قبلی رو بخونین من کامل ج دادم اونجا که جی باشه میدن
    هاشیمیتو - کنسر پاپیلاری - هایپرتیرویید - تیرویید مولتی ندولار
    اینا صددرصد معافی میدن
    اما پرکاری ساده و کم کاری ساده نه
    لازم به ذکره هر کم کاری و پرکاری که دارین اگ مداوا نشه منجر به یکی از موارد بالا میشه که عمل لازمن . اونی م که جراحی کنه بی برو برگشت معافه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    پاسخ کلی به دوستان عزیز که کلی سوال کردن .
    اولا پوزش من مدتی نبودم الان اومدم جواب همه رو یه جا میدم
    اون دوستی که کم کاری داره و میخاد معافی بگیره . عزیز تو اک معاف رزم شی یه بار حق اعتراض داری .
    دوستی که پرکاری شدید داری : با یدونه آزمایش ساده خیلی ببخشید هیچی دستت نمیدن چه برسه معافی دایم .
    دوستان عزیزی که میخان معافی بگیرن .
    متی مازول میخوری یا لووتیروکسین به اونا ربظی نداره اگ تا اخر عمر باس بخوری امیدوار باش به معافی اگ نه اذیتت میکن .
    ثانیا پروسه اینجوریه تیروییدی ها رو سخت گیری می کنن . ابتدا آزمایش بعد سونوگرافی
    اگ توی سونوگرافی ندول داشتین وارد مرحله بعد میشین
    اگ ندول بدخیم بود یا خوش خیم معاف میشی فرقی نداره فقط برا اینکه معافی بدن باس عمل کنی . با چارتا برگه آزمایش معافی نمیدن .
    اول آزمایش بعد سونو اگ عمل لازم بودی عمل اگ نبودی که نمیخای عمل کنی اونا هم معافی بهت نمیدن . فک کنم واضح گفتم
    هرکی نفهمید بگه تا راهنمایی کنم
    سلام
    شرمنده ، یعنی برای اینکه کسایی رو که پرکاری تیروئید دارن رو فقط و فقط کسایی که باید عمل کنن رو معاف میکنن و 1 درصد هم امیدی نیست کسیکه فقط پرکاری تیروئید دارن معاف کنن ، چون تو سایت نظام وظیفه نوشته پرکاری تیروئید غیرقابل درمان معاف دائم

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ali313 نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده ، یعنی برای اینکه کسایی رو که پرکاری تیروئید دارن رو فقط و فقط کسایی که باید عمل کنن رو معاف میکنن و 1 درصد هم امیدی نیست کسیکه فقط پرکاری تیروئید دارن معاف کنن ، چون تو سایت نظام وظیفه نوشته پرکاری تیروئید غیرقابل درمان معاف دائم
    گل پسر خودت داری میگی غیرقابل درمان . اونی که غیرقابل درمانه یکی از همین چارتاس که عمل درمانشه . بعد عمل هم تحت مراقبته تا اخرعمر پس معافیش صددرصده
    کسی که پرکاری داره اگ پرکاریش مداوا میشه خو خدمتشو میکنه اگ مداوا شدنی نیس احتمال نیاز به عملش هس . شما پرکاری ؟ پندساله میقرصی؟ 5سال ؟؟
    داداش اگ تا اخرعمر باس قرص بخوری حتما دلیلی داره دیگ ؟؟ پس معاف میشی اگ نه تنها پرکاری تنها معاف نمیشی
    پرا میگن باس بقرصی چون اگ نقرصی پرکاریت تبدیل به یکی از این چارتا میشه ... گرفتی ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    گل پسر خودت داری میگی غیرقابل درمان . اونی که غیرقابل درمانه یکی از همین چارتاس که عمل درمانشه . بعد عمل هم تحت مراقبته تا اخرعمر پس معافیش صددرصده
    کسی که پرکاری داره اگ پرکاریش مداوا میشه خو خدمتشو میکنه اگ مداوا شدنی نیس احتمال نیاز به عملش هس . شما پرکاری ؟ پندساله میقرصی؟ 5سال ؟؟
    داداش اگ تا اخرعمر باس قرص بخوری حتما دلیلی داره دیگ ؟؟ پس معاف میشی اگ نه تنها پرکاری تنها معاف نمیشی
    پرا میگن باس بقرصی چون اگ نقرصی پرکاریت تبدیل به یکی از این چارتا میشه ... گرفتی ؟؟
    داداش من تازه فهمیدم پرکاری دارم و تازگیا رفتم دکتر ، هنوز مصرف قرصم به سال نکشیده ، بعد الان ارشد میخونم تا سال آینده همین موقع ها باید برم خدمت ، تویه این یه سال اگه قرص مصرف کنم و افاقه ای نکنه با این حالم باید قید معافی رو بزنم ؟

داداش من تازه فهمیدم پرکاری دارم و تازگیا رفتم دکتر ، هنوز مصرف قرصم به سال نکشیده ، بعد الان ارشد میخونم تا سال آینده همین موقع ها باید برم خدمت ، تویه این یه سال اگه قرص مصرف کنم و افاقه ای نکنه با این حالم باید قید معافی رو بزنم ؟
    همین الانم اقدام کنید معافی نمیدن! چه برسه سال بعد اونم با مدرک ارشد الان سرباز کمه و قوانین معافی برای بیماری های سخت تر از تیروئید هم به درستی اجرا نمیشه... شما در بهترین حالت معاف از رزم میشی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    همین الانم اقدام کنید معافی نمیدن! چه برسه سال بعد اونم با مدرک ارشد الان سرباز کمه و قوانین معافی برای بیماری های سخت تر از تیروئید هم به درستی اجرا نمیشه... شما در بهترین حالت معاف از رزم میشی...
    ممنون بابت پاسخگویی ، واقعا عجب مسخره بازیه ، بجای اینکه هر چقدر مدرکت بالاتر باشه معافیت آسونتر برعکسش کردن ، زور داره دو سال از عمر آدم تلف بشه بخاطر هیچ و پوچ

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

ممکنه هم بدنتو اقدام کن فوقش معاف رزم میشی بعد ی بار اعتراض میتونی بزنیاما اگ عمل لازم بودی عمل کن چون بعد عمل معافی راحت میدن

Junior Member

با سلام: من امروز رفتم بیمارستان واسه معاینه اولیه. دکتر گفت تا 3 هفته لووتیروکسین رو قطع کن و بعد دوباره بیا آزمایش بده. منظورشون چی بوده؟ یعنی برای کم کاری تیروئید، معافیت دائم داریم بالاخره یا نه؟با تشکر