صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

ممنون از پاسخنتون میتونم بپرسم چقد برای شرایط من احتمال موقت دادن مجدد هست چقد احتمال دایم دادن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

خواهش میکنم،هیچ نظری نمیشه داد،همه چیز بستگی به حال شورای پزشکی داره

جسارتا شما خودتون هم معافیت اعصاب و روان گرفتین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranmotamedi نمایش پست ها
    جسارتا شما خودتون هم معافیت اعصاب و روان گرفتین؟
    نه بنده قلب و عروق هست

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

من سابقه ی افسردگی خفیف داشتم با پرونده ی پزشکی سابقه ی خود کشی دارم ول چند ماه قبل با تشخیص پزشک معلوم شد که دو قطبی نوع دوم هستم تتو هم زیاد روی بدنم دارم و سا بقه ی بستری ۲۰ روزه اسکیزويید و وسواس فکری رو هم در پرونده ام هست با این اوضاف امکان معافی من هست ؟
    ویرایش توسط divion : May 10th, 2019 در ساعت 06:38 PM

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم من سرباز امریه هستم حین رفتن به خدمت با ماشین تصادف کردم و یکی از مهره های کمرم شکست و عمل کردم و تو کمرم پلاتین گذاشتن میخاستم بدونم به من معافیت دایم میدن؟

سلام من می خواستم تجربم رو بگم اونم اینکه حدودا اوایل دی یا اواخر اذر ماه بود که من یکی از دوستای قدیمیم رو دیدم که داشت کارای معافیت پزشکی رو انجام می داد دیسک کمر بعد گفتم که منم دیسک دارم اومدم خونه mri سال 95 رو نگاه کردم که اینا رو نوشته بود :
    small central disk herniation associated with minimal disk dehydrate is noted in the l5-s1 level
    diffused posterior disk bluging at l4-l5 level
    بعد دیدم که طبق قانون هر دیسک هرنی معاف دایم هست اقدام کردم براش شورای پزشکی معاف از رزم شدم رفتم مطب دکتری که منو بیمارستان امام سجاد معاینه کرده بود بیرون بهم گفت با این دیسک معاف دایم نمی دن بهت ولی نا امید نشدم و اعتراض زدم که شورای عالی رای بر معاف دایم برام زد و هزینه های صدور کارت رو پرداخت کردم خلاصه که هیچ وقت ناامید نشین و اگه واقعا حقتون باشه بهتون می

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkharat نمایش پست ها
    سلام من می خواستم تجربم رو بگم اونم اینکه حدودا اوایل دی یا اواخر اذر ماه بود که من یکی از دوستای قدیمیم رو دیدم که داشت کارای معافیت پزشکی رو انجام می داد دیسک کمر بعد گفتم که منم دیسک دارم اومدم خونه mri سال 95 رو نگاه کردم که اینا رو نوشته بود :
    small central disk herniation associated with minimal disk dehydrate is noted in the l5-s1 level
    diffused posterior disk bluging at l4-l5 level
    بعد دیدم که طبق قانون هر دیسک هرنی معاف دایم هست اقدام کردم براش شورای پزشکی معاف از رزم شدم رفتم مطب دکتری که منو بیمارستان امام سجاد معاینه کرده بود بیرون بهم گفت با این دیسک معاف دایم نمی دن بهت ولی نا امید نشدم و اعتراض زدم که شورای عالی رای بر معاف دایم برام زد و هزینه های صدور کارت رو پرداخت کردم خلاصه که هیچ وقت ناامید نشین و اگه واقعا حقتون باشه بهتون می
    دوست عزیز چندتا سوال.
    اول اینکه شما پروتروژن دیسک دارید یا اکستروژن؟ درسته که توی دفترچه نوشته هر گونه هرنی معافیت داره، ولی پروتروژن که یه نوع هرنی هست معافیت دائم نداره.
    دوم اینکه مدرک تحصیلیتون چیه؟ آیا این درسته که برای مدارک تحصیلی پایین‌تر اینجور مسائل معافی رو راحت‌تر می‌گیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Francesco10 نمایش پست ها
    دوست عزیز چندتا سوال.
    اول اینکه شما پروتروژن دیسک دارید یا اکستروژن؟ درسته که توی دفترچه نوشته هر گونه هرنی معافیت داره، ولی پروتروژن که یه نوع هرنی هست معافیت دائم نداره.
    دوم اینکه مدرک تحصیلیتون چیه؟ آیا این درسته که برای مدارک تحصیلی پایین‌تر اینجور مسائل معافی رو راحت‌تر می‌گیرن؟
    والا این مال سال 95 بود و بعد اون من ام ار ای ندادم اصلا که ببینم شرایطم فرق کرده یا نه! ولی بد تر شده بود از روی دردش می گم.
    و اینکه در حال حاضر تو مقطع لیسانس دارم تحصیل می کنم ولی هنوز تموم نشده

دوستان سلام ، در mri بنده central extrusion نوشته شده برای مهره l5-s1 ، متخصص در بیمارستان سجاد به من گفت که با این دیسک معاف از رزم میشی ولی حتما لحتیاج به عمل داره و اگر عمل کنی معاف دایم میشی ،در صورتیکه فکر می کنم بدون عمل هم احتمال معاف دایم وجود داره ولی پزشک خودم اعتقادی به عمل نداشت ، حالا خواستم بدونم که ممکنه نظر شورا چیزی غیر از نظر متخصص باشه یا همون حرف رو میزنن؟ یا اینکه می تونم منتظر نظر شورا یمونم و اگر نظر به معاف از رزم دادن اعتراض بزنم و عمل کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)