صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

با سلام بنده هفته گذشته جراحی لامینکتومی و دیسکتومی برای دیسک l4 l5 وانحراف ستون فقرات انجام دادم و ۴ ماه از خدمتم میگذره توسط پزشک ناجا در بیمارستان ولی عصر جراحی شدم حال معاف دایم میشوم ؟ به چه صورت ؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

دوستان براي معافيت صرع شرايطش چطوريه؟
    من سابقه صرع دارم اما چندساليه تشنج ديگه ندارم
    ديروز نوارمغز شب بيدار انجام دادم جوابش اينو نوشته:
    Mildly abnormal awake eeg, due to some scattered dysrhythmic

احتمال معافي وجود داره؟

Junior Member

با سلام بنده دچار استرس شدید جا و مکان هستم الان دوسال دارم قرص سرترالین 200 و اولانزاپین مصرف میکنم و دوز قرص نمیتونم پایین بیارم بیماری بر میگرده ایا معاف میشم یا خیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

عرض سلام خدمت دوستان. بنده دارای ارشد یک رشته فنی از یکی از دانشگاه های سطح یک تهران هستم. میخواستم بدونم با توجه به سابقه افسردگی شدید و بستری در بیمارستان اعصاب و روان و گرفتن کارت معافی سربازی با این سوابق بیماری آیا برای گرفتن ویزا آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا ممکن است توی مصاحبه ویزا مشکل ایجاد بشه و موفق به گرفتن ویزا نشم؟

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

من دیسک کمر داشتن قبل خدمت معاف از رزم بهم دادن تو دوره آموزشی شدت پیدا کرد عمل کردم ۲ تا از دیسکامو هنوزم تو دوران نقاهت و استراحت مطلقم بنظرتون معاف میشم

یکی از دوستای من که چند سال پیش برای معافیت رفته بوده کمیسیون، بهم گفته که اونجا باند بازی هست. مثلا بعضی روزا یه اکیپی میان که پولکی هستن و تا پول ندی معاف نمیکنن. و بهم گفت اینکه چه روزی بری کمیسیون که به اون اکیپ پولکی برنخوری مهمه.
    دوستان آیا همچین چیزی وجود داره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Francesco10 نمایش پست ها
    یکی از دوستای من که چند سال پیش برای معافیت رفته بوده کمیسیون، بهم گفته که اونجا باند بازی هست. مثلا بعضی روزا یه اکیپی میان که پولکی هستن و تا پول ندی معاف نمیکنن. و بهم گفت اینکه چه روزی بری کمیسیون که به اون اکیپ پولکی برنخوری مهمه.
    دوستان آیا همچین چیزی وجود داره؟؟؟
    به خاطر همین مسایل هست که 3 تا دکتر میارن و بعضی وقت ها دکترها رو جابه جا می کنن
    روز کمیسیون رو شما تعیین نمی کنی ..... هروقت از نظام وظیفه تماس گرفتن باید بری برای کمیسون وگرنه به مشکل می خوری
    روز کمیسیون رِییس نظام وظیفه همونجا نشسته و با دکترها پروندهارو بررسی می کنه
    اگر واقعا مشکل داشته باشی و معاف نکنن می تونی شکایت کنی که می فرستن به شورای عالی

پرونده ی تمام کسانی که معاف شدن دوباره بررسی می شه .... مثلا کسانی که تو شهرستان معاف شدن پروندشون به مرکز استان ارسال می شه و دوباره اونجا بررسی می شه که مسایلی مثل پول گرفتن در کار نباشه

درکل نظر دکتری که معاینه می کنه خیلی مهمه

نقل قول نوشته اصلی توسط rexxar2 نمایش پست ها
    به خاطر همین مسایل هست که 3 تا دکتر میارن و بعضی وقت ها دکترها رو جابه جا می کنن
    روز کمیسیون رو شما تعیین نمی کنی ..... هروقت از نظام وظیفه تماس گرفتن باید بری برای کمیسون وگرنه به مشکل می خوری
    روز کمیسیون رِییس نظام وظیفه همونجا نشسته و با دکترها پروندهارو بررسی می کنه
    اگر واقعا مشکل داشته باشی و معاف نکنن می تونی شکایت کنی که می فرستن به شورای عالی

پرونده ی تمام کسانی که معاف شدن دوباره بررسی می شه .... مثلا کسانی که تو شهرستان معاف شدن پروندشون به مرکز استان ارسال می شه و دوباره اونجا بررسی می شه که مسایلی مثل پول گرفتن در کار نباشه

درکل نظر دکتری که معاینه می کنه خیلی مهمه
    مرسی از جوابت.
    طبق جملۀ آخرت، یعنی روز کمیسیون قراره دکترا دوباره معاینه کنن؟ یا اینکه مطالبی رو که دکتر بیمارستان سجاد نوشته رو میخونن و جمع‌بندی میکنن؟
    من که برای دیسک کمر اقدام کردم، بیشتر عکس mri مهمه. بعید میدونم با معاینه کردن چیزی بشه متوجه شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Francesco10 نمایش پست ها
    مرسی از جوابت.
    طبق جملۀ آخرت، یعنی روز کمیسیون قراره دکترا دوباره معاینه کنن؟ یا اینکه مطالبی رو که دکتر بیمارستان سجاد نوشته رو میخونن و جمع‌بندی میکنن؟
    من که برای دیسک کمر اقدام کردم، بیشتر عکس mri مهمه. بعید میدونم با معاینه کردن چیزی بشه متوجه شد
    روز کمیسیون دیگه معاینه نمی کنن .... فقط اگر جراحی داشته باشی می گن قسمت جراحی رو نشون بده
    براساس همون صحبت های دکتری که معاینه کرده و پروندهای مربوطه تصمیم گیری می کنن

البته چون من جراحی داشتم دیگه معاینه نکردن ..... واسه شما شاید معاینه کنن .... ولی نظر همون دکتری که تو بیمارستان معاینه می کنه خیلی مهمه

سلام خسته نباشی من یه سوال دارم الان شما میگی عمل داشتی معاف شدی منم دیسکمو حین خدمت عمل کردم معاف میشم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)