صفحه 12 از 43 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام. من دارم واسه معافی اقدام میکنم
    تو جواب MRI اینو نوشته..
    dehydrated disk material is present at L4/L5 and L5/S1 levels.
    there is a left forminal disk extrusion at L4/L5 level which obscures foraminal fat at L4 never root .
    left paracentral disk protrusion is present at L5/S1 level.
    the conus ends at L1 level
    آیا ننوشتن هرنی دیسک تو جواب MRI یعنی هرنی دیسک نیست...... چون دکترا بهم گفتن دیسک کمرت پاره شده و وارد کانال نخاع شده....!!! آیا معفی دائم میدن به این دیسک؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط ando نمایش پست ها
    سلام. من دارم واسه معافی اقدام میکنم
    تو جواب MRI اینو نوشته..
    dehydrated disk material is present at L4/L5 and L5/S1 levels.
    there is a left forminal disk extrusion at L4/L5 level which obscures foraminal fat at L4 never root .
    left paracentral disk protrusion is present at L5/S1 level.
    the conus ends at L1 level
    آیا ننوشتن هرنی دیسک تو جواب MRI یعنی هرنی دیسک نیست...... چون دکترا بهم گفتن دیسک کمرت پاره شده و وارد کانال نخاع شده....!!! آیا معفی دائم میدن به این دیسک؟؟؟؟؟
    داداش تا اونجایی که من شنیدم disk extrusion یه درجه از هرنی هم بالاتر هست و از هرنی راحت تر معافت میکنن
    حالا باز اقدام کردی اینجا نتیجشو بگو

بعد دکترت نگفته باید عمل کنی؟

Junior Member

دکترم گفته عمل هم میشه کرد اما فکر کنم بشه همین جوری هم معفی گرفت . نتیجشو گرفتم میگم

سلام دوستان نتیجه MRI من به شرح زیر است لطفا راهنمایی کنین معاف میشم یا نه ؟
    increased lumbar lordosis is present
    antroposterior diameter of lumbar canal is less than normal
    disk dehydration and bulging with mild impression on thecal is seen from l2 to l5 levels
    exit biforaminal narrowing at L4-L5 level is noted
    multiple schmorls nodes in lumbar spine are visualized

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoosavi نمایش پست ها
    سلام دوستان نتیجه MRI من به شرح زیر است لطفا راهنمایی کنین معاف میشم یا نه ؟
    increased lumbar lordosis is present
    antroposterior diameter of lumbar canal is less than normal
    disk dehydration and bulging with mild impression on thecal is seen from l2 to l5 levels
    exit biforaminal narrowing at L4-L5 level is noted
    multiple schmorls nodes in lumbar spine are visualized
    داداش کم آبی خفیف تو مهره 2 و 5 داری و دیسک بالج هم داری که هیچکدومشون معافی نداره به احتمال بالا ولی همه سطوح رو هم شاید امیدی باشه که در مجموع معاف تشخیص بدن شمارو

Junior Member

سلام. بچه ها کسی نمی دونه میگرن هم معافی داره یا نه؟

Junior Member

با توجه به اینکه من از بچگی تحت درمانهای مختلفی بودم و چندین نسخه برگه از 8 سالگی تا 20 سالگی از اون دکترها دریافت کردم که دچار افسردگی اظطراب و وسواس بودم چقدر احتمالش هست معاف بشم و اگه معاف شدم ایا کارت قرمزش میدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    با توجه به اینکه من از بچگی تحت درمانهای مختلفی بودم و چندین نسخه برگه از 8 سالگی تا 20 سالگی از اون دکترها دریافت کردم که دچار افسردگی اظطراب و وسواس بودم چقدر احتمالش هست معاف بشم و اگه معاف شدم ایا کارت قرمزش میدن ؟
    داداش افسردگی رو طبق قوانین فکر میکنم که معافی میدن یعنی یادمه تو قوانین بود اما خودتم باز از این بخش یه نگاه به لیست بیماریا بنداز http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1683
    و تا جایی که میدونم معافیت اعصاب و روان همون کارت قرمزی حساب میشه و تو خیلی از زمینه ها مثل گواهینامه رانندگی و کار و خروج از کشور و ... به مشکل میخوری یعنی اصلا معافیتش بدرد نمیخوره و بعد خیلی اذیت میشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheytan نمایش پست ها
    داداش افسردگی رو طبق قوانین فکر میکنم که معافی میدن یعنی یادمه تو قوانین بود اما خودتم باز از این بخش یه نگاه به لیست بیماریا بنداز http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1683
    و تا جایی که میدونم معافیت اعصاب و روان همون کارت قرمزی حساب میشه و تو خیلی از زمینه ها مثل گواهینامه رانندگی و کار و خروج از کشور و ... به مشکل میخوری یعنی اصلا معافیتش بدرد نمیخوره و بعد خیلی اذیت میشی
    چرا خروج از کشور ؟ ایا پاسپورت صادر نمیشه ؟ یا هنگام خروج مشکل ایجاد میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    چرا خروج از کشور ؟ ایا پاسپورت صادر نمیشه ؟ یا هنگام خروج مشکل ایجاد میشه ؟
    من از این دقیق اطلاع ندارم اما میخواستم دنبالش برم خودم پانیک شدید داشتم یکی رو دیدم معافی گرفته بود میگفت اصلا بدرد نمیخوره و میخواست اگر بشه ثابت کنه سالمه و بره خدمت
    اما وقتی کارت قرمزی حساب بشه علنا یعنی دیونه ست و وقتی اینجوری باشه معلومه همه جا به مشکل میخوره آدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)