صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام دوستان با توجه دردهای که در کمرم داشتم یه ام آر ای گرفتم که توش نوشته
    there is nucleus pulposus disk hernaition with compression effect on thecal sac &lateral recess at l4/5 level.
    axial view reveals the herniation is posterocenteral&paracenteral .
    segmental stenosis at this level is observed
    cord,conus medullaris&cauda equina look normal
    discs bulging at the rest levels are detected

impression
    1.L4/5 level disk herniation (protrusion type)
    2.lumbar spondylosis
    3.mild canal stenosis

آیا می توانم معافی بگیرم ؟ در ضمن واریس پا هم دارم که به صورت برچسه پشت ساق پا میباشد
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

با این ام آر آی معافی داداش
    به واریس و بقیه بیماری هاتون جداگونه رسیدگی میشه
    برای اطمینان بیشتر یه MRI از بیمارستان نظامی بگیر چون معمولا گزارش هاشون فرق داره

سلام بر شما،من آبان امسال(۹۲)تومور مغزی عمل کردم(تومورم بزرگ بود و خوشخیم و بنام نورم آکوستیک بود)این تومور همانطور که دکترم کفته بود باعث شد تا شنوایی گوش چپم بطور کامل از بین بره و همین طور فلج نیمه صورت برام ایجاد کرد که این فلج هم تا بخواد رفع بشه یکسالی زمان میبره...چشمم که دچار خشکی و زخم قرنیه شده بود ناچار شدم تا گوشه چشم رو جراحی کردن و دوختن،حال برای معافیت پزشکی اقدام کردم و برای ۲۰ اسفند(سه شنبه همین هفته) برام نامه اومد که برم بیمارستان ۵۰۱ ارتش...اگه ممکنه راهنماییم کنیدکه تکلیفم چی میشه؟...در ضمن مدرکم لیسانسه و تو لیست بیماریها من ماده ۳۴ بند ۸ و ماده ۴۲ بند ۱ شاملم میشه.ممنون با تشکر

Junior Member

سلام .با اینکه دیسک کمرم پاره شده کمیسیون رای به معاف از رزمی داد آیا اعتراض به رای اثری داره؟؟؟؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ando نمایش پست ها
    سلام .با اینکه دیسک کمرم پاره شده کمیسیون رای به معاف از رزمی داد آیا اعتراض به رای اثری داره؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اگه در بندهای معافیت دایم میگنجید حتما پیگیری کنید. اعتراض جدی و موجه پذیرفته میشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ando نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم روزهای دوشنبه هست یا سه شنبه نمیدونم بپرسید . سردار صدرالسادات ملاقات عمومی داره یکی از دوستان همین مشکل رو با کمیسیون پزشکی داشت رای نهایی داده بودند یه چیزیه نمیدونم یه کلمه عالی داشت اگر اشتباه نکنم . اون نتونست کاری بکنه اما یکی دیگه همون کمیسیون اولیه ردش کرده بود دوباره براش نوشت بقیه الله معاینه شد و معاف شد.
    شما کدومشی؟
    دوبار رفتی کمیسیون یا یک بار؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sheytan نمایش پست ها
    با این ام آر آی معافی داداش
    به واریس و بقیه بیماری هاتون جداگونه رسیدگی میشه
    برای اطمینان بیشتر یه MRI از بیمارستان نظامی بگیر چون معمولا گزارش هاشون فرق داره
    »عاینشون هم فرق داره! مخصوصا بقیه الله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    »عاینشون هم فرق داره! مخصوصا بقیه الله
    عاینشون چی هست داداش؟ منظورت همون عکس هست؟ من بیمارستان نظامی ام آر آی دادم و گزارشش زده خفیف در حالی که 4 ساله دیسک بدی دارم و طبق ام آر ای های قبلیم و علائم وحشتناکی که دارم دکتر گفت باید عمل کنی ولی امکانش هست این عکس بیمارستان ظامی رو دستکاری کرده باشن دکترم عملم نکنه؟ در ضمن قبلا میخواستم واسه پزشکی اقدام کنم چون الان کفالت اقدام کردم تا جوابش بیاد و عمل رو بخاطر سربازی نمیخوام انجام بدم میخوام خوب بشم و از شر دیسک لعنتی خلاص شم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sheytan نمایش پست ها
    عاینشون چی هست داداش؟ منظورت همون عکس هست؟ من بیمارستان نظامی ام آر آی دادم و گزارشش زده خفیف در حالی که 4 ساله دیسک بدی دارم و طبق ام آر ای های قبلیم و علائم وحشتناکی که دارم دکتر گفت باید عمل کنی ولی امکانش هست این عکس بیمارستان ظامی رو دستکاری کرده باشن دکترم عملم نکنه؟ در ضمن قبلا میخواستم واسه پزشکی اقدام کنم چون الان کفالت اقدام کردم تا جوابش بیاد و عمل رو بخاطر سربازی نمیخوام انجام بدم میخوام خوب بشم و از شر دیسک لعنتی خلاص شم
    احتمالا منظورشون از "عاینشون"، همون "معاینه‌شون" بوده.
    هیچ کسی عکس شما رو دستکاری نمیکنه!! اگه نیاز به عمل باشه عمل میشید و اگه نیاز به معافیت باشه معاف میشید نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه در بندهای معافیت دایم میگنجید حتما پیگیری کنید. اعتراض جدی و موجه پذیرفته میشه.
    دقیقا تو بندی که انواع هرنی دیسک معافی دائم داره معاف میشم. پزشک معتمد هم دقیقا همین رو نوشته.حتی از 3 تا دکتر کمیسیون هم 1 نفرش شنیدم گفت که طبق این بند معاف دائمه.اما نمیدونم چطور این رای دادن؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)