صفحه 14 از 43 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اگر اشتباه نکنم روزهای دوشنبه هست یا سه شنبه نمیدونم بپرسید . سردار صدرالسادات ملاقات عمومی داره یکی از دوستان همین مشکل رو با کمیسیون پزشکی داشت رای نهایی داده بودند یه چیزیه نمیدونم یه کلمه عالی داشت اگر اشتباه نکنم . اون نتونست کاری بکنه اما یکی دیگه همون کمیسیون اولیه ردش کرده بود دوباره براش نوشت بقیه الله معاینه شد و معاف شد.
    شما کدومشی؟
    دوبار رفتی کمیسیون یا یک بار؟
    من تو ساری اقدام کردم .بار اولمم بود که رفتم کمیسیون . الانم میخوام برای اولین بار اعتراض کنم .اما همه میگن فایده نداره!!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

از کجا میشه آیین نامه جدید معافیت پزشکی رو پیدا کرد .چون 1 بخش نامه جدید درباره هرنی دیسک اومده که حتما باید دید. اگه میدونید راهنمایی کنید

سلام این نتیجه MRI من است میشه معافی بگیرم
    Lumbar lordosis is decreased
    L4-L5/L5-S1 central-paracentral disc protrusion with deep indenting on ventral aspect of dural sac is seen,induced canal/NF stenosis.
    من این رو از بیمارستان نظامی چمران گرفتم

با سلام و خسته نباشید خدمت شما.من مشکل کمر دارم رفتم MRI جوابش این اومد
    disc extrusion is seen at L5-S1
    mild disc bulging is seen at L4-5
    facet hypertrophy is seen
    foramen stenosis is seen at L4-S1 bilaterally
    couns and cauda equnia apear normal
    میشه راهنماییم کنید و بگید آیا معاف دائم میشم یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcivil6 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما.من مشکل کمر دارم رفتم MRI جوابش این اومد
    disc extrusion is seen at L5-S1
    mild disc bulging is seen at L4-5
    facet hypertrophy is seen
    foramen stenosis is seen at L4-S1 bilaterally
    couns and cauda equnia apear normal
    میشه راهنماییم کنید و بگید آیا معاف دائم میشم یا نه؟
    با تشکر
    سلام. منم مشکل شما رو داشتم اما معاف از رزم دادن .باید از داخل سربازی اقدام کرد.

سلام
    یه سوال من الان دوسال هست که دچار افسردگی و اضطراب شدید شدم
    الانم تحت درمان هستم
    به نظر شما میتونم معافیت بگیرم؟؟؟ اگر اره مراحلشو بگید و باید چطوری اینکار رو بکنم

Junior Member

اقا برا وسواس هم معفیت میدن؟
    ممنون از پاستون

Junior Member

سلام دوستان،
    ​کسی از دوستان میدونه نظام وظیفه برای معاینه بیماری های اعصاب و روان به چه بیمارستانهایی معرفی میکنن؟ (تو تهران)

سلام
    یه سوال من الان دوسال هست که دچار افسردگی و اضطراب شدید شدم
    الانم تحت درمان هستم
    به نظر شما میتونم معافیت بگیرم؟؟؟ اگر اره مراحلشو بگید و باید چطوری اینکار رو بکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ando نمایش پست ها
    از کجا میشه آیین نامه جدید معافیت پزشکی رو پیدا کرد .چون 1 بخش نامه جدید درباره هرنی دیسک اومده که حتما باید دید. اگه میدونید راهنمایی کنید
    http://vazifeh.police.ir

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...=25&pageid=517

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1683

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1689

ماده34 آیین نامه - بند 3 : انواع هرنی دیسکال با علائم کلینیکی و رادیولوژی عمل شده و عمل نشده معاف دائم.
    (در موارد بیماران عمل شده انجام میلوگرافی و یا MRI ستون فقرات که در مرکز درمانی دانشگاهی یا نظامی انجام شده باشد منضم به تکید رادیوگرافی ضروری است)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)