صفحه 25 از 43 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر در باره ی گرفتن معافیت اعصاب و روان سوالی داشتید، می توانید با ارسال پیام خصوصی از من بپرسید.
    سلام وقت بخیر. من مطالب مربوطه رو مطالعه کردم اما متاسفانه جواب سوالم رو نگرفتم.برادرم لیسانس برق قدرت میخوند که پارسال انصراف داد رفته رفته فهمیدیم مشکل داره. روانشناس و روانپزشک بردیمش مشخص شد وسواس شدید فکری و افسردگی و پارانویید داره.اما متاسفانه وقتی اینا رو فهمیدیم که دفترچه سربازیو فرستاده بود و منتظر اعزام بودیم.02 تهران افتاد. رفت درحالیکه حالش مساعد نبود و تحت درمان بود دارو میخورد.فلوکستین متورال هالوپریدول.تو اموزشی رفت 505 چن روز بستریش کردن البته مقداری هم اغراق کرده بود.براش کمسیون پزشکی تشکیل دادن دکتره ازش پرسیده بود معافیت میخای یا انتقالی که متاسفانه به اصرار خانواده گفت انتقالی... و نامه انتقالیشم بش دادن.اما متاسفانه دیر... تا نامه رسید دوره کد بهش دادن و مجبور بود 2 ماه دیگه پادگان مرامخ تهران بمونه.که با توجه به حالش نمیتونست اونجا زیاد بهش مرخصی میدادن و خودشم غیبت میکرد میگف قبول دارم به جای یه روز تهران دو روز شهر خودم خدمت کنم.اما متاسفانه تجدید دوره ش کردن بازم برای دوره کد فرستادنش 401 تهران که 2ماه دیگه اونجا باشه حتما باید دورشو بگذرونه بعد بیفته شهر خودمون و میگن تقسیمم شده اما باید این 2 ماهو حتما تهران باشه. (اینم بگم تا جواب تجدید دوره ش اومد 3 ماه طول کشید و برادرم کلا علاف بود 2هفته یه بار میرفت حضور میزد تا جایی که خودشون بهش گفته بودن نیا امریه ات اومد خودمون بت زنگ میزنیم.)حالا برادرم از 17 اذر رفته 401 قاتی یه سری شده اونجا که 10م دی تقسیم میشدن. اما دهم که رسید به برادر من گفتن دوره ی تو هنوز شروع نشده از دهم تازه شروع میشه! دیوانش کردن بخدا. حالا اینم باز حالش بد شده یه خرده م فیلم بازی کرده باز فرستادنش 505 بهش یه ارامبخش زدن بعده اون دکتر رفته گفتن فردا بیا. اینم یه باره پاشده اومده شهر خودمون یه 3 4 روزیه غیبته. میگه میخاد برگرده بره سراغ معافیت.دفعه قبل سوال کرده برا معافیت دکتر 505 بش گفته چون یه بار برات کمسیون تشکیل شده دیگه کمسیون تشکیل نمیشه و رو نظر شورا نظر داده نمیشه! *ایا همچین چیزی ممکنه؟! خوب ششاید طرف بیماریش حادتر شده باشه!*اینم بگم که تو این مدت با داروهای خودش یه خودکشی کرد که چن روزم تو شهر خودمون بستری شد. چن بارم خواسته خودشو بندازه جلو ماشین!اما 505 اینا رو با مدرک میخان حالا ما 100 بارم بگیم این اواخرم به خاطر برو بیای زیاد حالش بد شد چن روز بیمارستان روانپزشکی شهر خودمون بستری شد.1حالا به نظر شما اقدام کنه بار دوم کمسیون تشکیل میدن؟ معاف میشه؟2 این غیبتا لطمه ای به معافیتش نمیزنه؟ 3برای تمدید گواهینامه رانندگیش چه مدت باید بگذره تا تمدید کنن واسش؟4با توجه به رشتش که برق هست چقد محدودیت استخدام دولتی خواهد داشت؟5با این نوع معافیت مجوز ثبت شرکت خصوصی بهش میدن؟6چن وقت بعده گرفتن معافیت میتونه واسه گرفتن گواهی سلامت مراجعه کنه و به کجا مراجعه کنه؟7این گواهی سلامته فقط به درد تمدید گواهینامه رانندگی میخوره یا واسه جاهای دیگه هم مثله استخدام دولتی کاربرد داره؟ خیلی خیلیییی ممنونم اگه واضح به همه سوالام جواب بدید. خیلیی ضروری و فوریه. امیدوارم نگرانیمو درک کنید. اجرتون با خدا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام دوستان. من مشکل لرزش دارم، یعنی اندام های بدنم میلرزن. آیا میتونم برای معافیت اقدام کنم؟

من را با چندین سال پرونده پزشکی اعصاب ( حمله پنیک + او سی دی سِوِر + افسردگی ) معاف از رزم کردند در حالی که معاف صد در صد بودم. حتی چند بار پرونده ام به شورای عالی پزشکی فرستاده شد که معمولا تنها یک بار برای فرد برگزار می‌شود و در نهایت با این بهانه که تا به حال در تیمارستان بستری نشده ام، تنها معاف از رزمم کردند ( حتی مدارک بستری های شبانه اورژانسی در بیمارستان های عادی را قبول نکردند.). در آموزشی معاف از رزم گروه ب شناخته شدم ( ممنوع الاسلحه + معاف از نگهبانی و محیط های پر استرس ). حالا یک ماه است که در یگانم اما اوضاعم به شدت خراب است.به نظر شما اگر حالا که در یگان هستم دوباره برای معافی اقدام کنم، معاف می‌شوم؟ آیا در تیمارستان بستری شدن من ، حالا تاثیری در گرفتن معافی از یگان خواهد داشت؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. پدر بنده حدودا 10 سال هست که مشکل اعصاب و افسردگی دارن، و از همون 10 سال پیش داروی اعصاب مصرف کردن تا الان. و متاسفانه این اواخر یه مقدار هم بدتر شدن، اما جوری نیست که نتونه کار بکنه. سوالم از شما اینه که با توجه به تک پسر بودن من میشه برای معافیت اقدام کرد؟ اگه میشه از کجا باید شروع کنم؟ پیشاپیش ممنونم از پاسختون.

Junior Member

با سلام این نتیجه mri من هست .میخواستم ببینم امیدی به معافی هست ؟ مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد .
    MRI of lumbosacral:

there is disc dehydration and herniation at L 5 S 1 level with annular tearing at L 5 S 1 causing bulging of posterior longitudinal ligament and stenosis of nerve roots foramina .

disc dehydration and bulging is seen at L 4 5 level with annual tearing causing mild stenosis of nerve roots foramina .

normal lordosis of vertebra is decreased.

the structures of lumbar vertebrae appear normal.

the conus medullaris and filum terminalis appear normal.

CONCLUSION:

Disc herniation and bulging

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mojtahedi نمایش پست ها
    سلام اقا من پریروز کمسیون داشتم معافم کردم کسانیم که صرع دارن مطمعا باشن در صورت اثبات براشون معاف میکنن
    سلام . من الان 7 ماه از خدمتم میگذره و چند وقته که به بیماری صرع مبتلا شدم . یکبار هم توی پادگان و جلوی چشم همه تشنج کردم . میخام واسه معافیت اقدام کنم . میخواستم بدونم توی گزارش نوار مغزی که خودم قبلا انجام دادم اگه زده باشه abnormal کافیه یا اینکه شدت و ضعف غیر طبیعی بودنشم مهمه و یا فقط نوار مغزی که خودشون میگیرن واسشون مهمه ؟
    و اینکه اگه مدارک پزشکیم فقط ماله 2 ' 3 بار تشنج باشه کافیه یا انکه قبول نمیکنن و میگن کافی نیست ؟
    اگرم توی نوار مغزی که خودشون میگیرن چیزی نشون نده با اینکه یکبار جلوی چشم خودشون تشنج کردم ممکنه معافم نکنن ؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بهم کمک کنه

سلام .
    کسی نیست به من جواب بده ؟؟؟
    کسی نیست که تجربه گرفتن معافیت از طریق بیماری صرع حین خدمت یا قبل از خدمت رو داشته باشه ؟؟
    ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه !

سلام دوستان من MRI دادم جوابش اینه:
    CENTRAL DISK PROTRUSION AT THE LEVEL OF L5-S1
    این معاف از رزمی داره یا معافیت کامل؟؟؟
    خواهش میکنم زودتر جواب منو بدید خیلی واجبه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان من MRI دادم جوابش اینه:
    CENTRAL DISK PROTRUSION AT THE LEVEL OF L5-S1
    این معاف از رزمی داره یا معافیت کامل؟؟؟
    خواهش میکنم زودتر جواب منو بدید خیلی واجبه
    سلام.
    PROTRUSION معاف از رزم می دهند.اگر تو حین خدمت اقدام کنید بستگی به میزان آسیب دیدگی اگر شدید باشد شاید معاف کنند.

فقط به Herniation , Extrusion که فتق دیسک بین مهره ای هستند معافیت می دهند.
    و Protusion , Bulging که برجستگی دیسک هستند و دهیدراتاسیون که کاهش میزان آب دیسک هستش معاف از رزم می دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2033 نمایش پست ها
    سلام.
    PROTRUSION معاف از رزم می دهند.اگر تو حین خدمت اقدام کنید بستگی به میزان آسیب دیدگی اگر شدید باشد شاید معاف کنند.

فقط به Herniation , Extrusion که فتق دیسک بین مهره ای هستند معافیت می دهند.
    و Protusion , Bulging که برجستگی دیسک هستند و دهیدراتاسیون که کاهش میزان آب دیسک هستش معاف از رزم می دهند.
    آقا من تو حین خدمتم والام ماه 10 هستم. نمیدونم والا چی میشه ولی فکر کنم همون معاف از رزمی بدن. ما شانس نداریم/
    به نظر شما ارزش اینو داره برم کمیسیون و برام معاف از رزمی بزنن. چون تو راهور هستم و سرپایی زیاد داره دکتر نوشته نباید زیاد سرپا بمونه و وسیله سنگین برداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)