صفحه 26 از 43 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

دوستان آیا معاف از رزم بعدا در استخدام مشکلی پیش میاره؟ چون میشه آش نخورده دهن سوخته نه معاف میشی و باید خدمت بری و هم اینکه در پیدا کردن شغل دولتی مشکلی پیش بیاره

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام.
    من با توجه به کمر درد برای معافیت پزشکی اقدام کردم و دستور MRI رو دادن که یک نظر دکتر خود بیمارستان ولیعصر که نامه داده بودن نوشته و دو بار دو تا دکتر هم توی بیمارستان امام سجاد نظراتشون رو نوشتند و الان آماده هستم برای اینکه نامه بیاد برای کمیسیون ، نظر دکتر بیمارستان اولیه :
    Lumbar Spine MRI
    MR scan with multiple thin slices and different pulse sequences :
    Vertebral alignment, intervertebral disk space , posterior elements and nerveroot canal are normal.
    disk dehydration and central disk protusion at L5-s1 level are seen
    Disk dehydration at L2-L3 level are noted
    Visualized cord and conus medullaris are normal in shape and signal intensity .
    این نظر خود بیمارستان ولیعصر بود و عکس ام ار ای رو دکتر ها هم که دیدند :
    اولی : که متوجه نشدم چی نوشت ولی گفت عمل مینویسم !
    دومی هم نوشت هرنی دیسکال .
    الان هم منتظر نامه کمیسیون هستم .
    لطفا دوستانی که تجربه دارد بگن معافی در انتظارم هست یا نه ؟

Junior Member

دوستان از زمان ارسال پرونده از بیمارستان به نظام وظیفه تا تشکیل شورای پزشکی چقدر زمان میبره؟
    من 26 آذر رفتم بیمارستان امام سجاد گفتن یه ماه دیگه برو حوزه نظام وظیفه شهرت..25 دی رفتم حوزه و گفتن پروندت از بیمارستان اومده منتظر باش خودمون تماس میگیریم ولی تا امروز خبری نشده..طبیعیه؟ بعدش اینکه چطوری خبر میدن ؟ تماس میگیرن؟نامه میدن؟ پیامک میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hhashemiolia نمایش پست ها
    سلام.
    من با توجه به کمر درد برای معافیت پزشکی اقدام کردم و دستور MRI رو دادن که یک نظر دکتر خود بیمارستان ولیعصر که نامه داده بودن نوشته و دو بار دو تا دکتر هم توی بیمارستان امام سجاد نظراتشون رو نوشتند و الان آماده هستم برای اینکه نامه بیاد برای کمیسیون ، نظر دکتر بیمارستان اولیه :
    Lumbar Spine MRI
    MR scan with multiple thin slices and different pulse sequences :
    Vertebral alignment, intervertebral disk space , posterior elements and nerveroot canal are normal.
    disk dehydration and central disk protusion at L5-s1 level are seen
    Disk dehydration at L2-L3 level are noted
    Visualized cord and conus medullaris are normal in shape and signal intensity .
    این نظر خود بیمارستان ولیعصر بود و عکس ام ار ای رو دکتر ها هم که دیدند :
    اولی : که متوجه نشدم چی نوشت ولی گفت عمل مینویسم !
    دومی هم نوشت هرنی دیسکال .
    الان هم منتظر نامه کمیسیون هستم .
    لطفا دوستانی که تجربه دارد بگن معافی در انتظارم هست یا نه ؟
    یه نفر نیست به ما یه راهنمایی بده ؟
    نظر همین دکتر هم حضوری پرسیدم گفت نظرم هرنیه ولی گزارش رو اینطوری نوشتم و تغییرش هم نداد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
    دوستان از زمان ارسال پرونده از بیمارستان به نظام وظیفه تا تشکیل شورای پزشکی چقدر زمان میبره؟
    من 26 آذر رفتم بیمارستان امام سجاد گفتن یه ماه دیگه برو حوزه نظام وظیفه شهرت..25 دی رفتم حوزه و گفتن پروندت از بیمارستان اومده منتظر باش خودمون تماس میگیریم ولی تا امروز خبری نشده..طبیعیه؟ بعدش اینکه چطوری خبر میدن ؟ تماس میگیرن؟نامه میدن؟ پیامک میدن؟
    میگن که 1 ماه منتهی برای چند نفر رو من پرسیدم و خودم هم کمتر از 3 هفته اومد حتما باید پیگیری کنی و فکر میکنم از پلیس +10 میتونی پیگیری کنی ! به نظرم سریعتر برو دنبالش شاید گیر کرده یا گم شده ...

سلام . در حال خدمتم و در تاریخ 20 بهمن برای بیماری صرع کمیسیون داشتم که منو در کمال ناباوری معاف از رزم کردن . حالا چند تا سوال دارم :
    1- آیا من میتونم به رای کمیسیون اعتراض کنم و اینکه اعتراض من فایده ای داره و ممکنه رای رو عوض کنن ؟
    2- آیا من در صورت تشدید بیماری میتونم دوباره واسه معافی از طریق همین بیماری اقدام کنم و اگر میتونم دوباره واسه صرع اقدام کنم باید چند وقت از کمیسیون اولم گذشته باشه ؟
    ممنون میشم اگه کسی چیزی میدونه هر چه سریع تر منو راهنمایی کنه که از این بلاتکلیفی در بیام

با عرض سلام.
    23 ساله هستم و سابقه تشنج از 2 سال پیش دارم.زیر نظر متخصص میباشم و روزی دو عدد تگرتول 400 می خورم.برای معافی اقدام کردم نوار مغزی که متخصصم از من گرفت اشاره کردن که با اینکه دارای مشکل هست اما در حال بهبود هستم.به زودی هم قرار است به بیمارستان ارجاع داده بشم جهت معاینه.خواستم بپرسم ایا راهی هست که نوار مغزم رو بتونم کمی تغییر بدم تا مطمئن بشم که معاف میشم؟ دارویی یا مصرف غذایی یا راه دیگر .

Junior Member

سلام به همگی
    من برای معافیت پزشکی اقدام کردم، 25 دی پروندم از بیمارستان ارجاع شد به نام وظیفه محل سکونت و منتظر تشکیل کمیسیون پزشکی بودم که بهم گفتن صبر کن باهات تماس میگیریم
    من تا دیروز صبر کردم (که بیشتر از یکماه شد) دیدم خبری نیست رفتم نظام وظیفه گفتن چند روز پیش کمیسیون تشکیل شد!! گفتم پس چرا کسی به من چیزی نگفت ، گفتن حتما تماس گرفتن بر نداشتی !! درحالیکه هیچ تماس از دست رفته ای در طول این یکماه نداشتم ! گفتم بپرسم کسی همچین تجربه ای داشته یا در جریانه موضوع چیه و باید چیکار کنم؟ البته مسئول نظام وظیفه نبود که ازش بپرسم ماجرا چیه و این مطالب رو سربازهای دم در گفتن و گفتن باید شنبه بیای !!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

سلام
    دوستان یه سوال
    برای معافیت اختلال افسردگی اساسی و اختلال وسواس (بند 2 و 4 آیین نامه جدید) کارت قرمز میدن؟؟؟؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید دیسک عمل شده گردن دارم که به جای دیسک کیج یا همون دیسک مصنوعی کار گذاشته شده عملم دیسککتومی باز بوده دکترم نوشته هرنی دیسکال تو پروندم اما ام ار ای قبل عمل bulginge چون تو تصادف اتفاق افتاده بعد سه ماه دکترم گفت درد انتشاری به دست و کتف دارم خیلی اذیت میشدم باید عمل شه حالا که عمل کردم معاف میشم؟ مدرکم لیسانسه نزدیک دو سال غیبت دارم ایا اون تاثیر گزاره البته تو این دو سال برادرم سرباز بوده ممنونم از راهنماییا و زحماتتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)