صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

باسلام وتشکر ازاینکه لطف کردین جواب سوالمو دادین
    مشکل اینجاست که کمیمیسون شرکت کردم الان منتظر جواب کمیسیونم ولی به دلیل اینکه سرشون شلوغ میشه زیاد وقت برای توضیح دادن وضعیت بیماری ومشکل به بیمار نمیدن.ولی مدارک بالینیم واضح وکامل بود اگه بهش اهمیت بدن وروش خوب کارشناسی کنن.اما اگه رای کمیسیون اون چیزیکه من میخام نباشه چکارباید بکنم که به نتیجه برسم؟به کجا باید مراجعه کنم؟ایاکمیسیون شورای عالی پزشکی ناجا چیزی به عنوان کارشناس فنی پرونده پزشکی داره؟اگه داره میتونه کاری کنه به وضعیتم بهتررسیدگی کنه؟کارمن شده دارو خوردن وبستری شدن هم خودم هم خانواده م ازین وضعیت رنج میبریم. ممنون میشم جوابمو بدینو راهنماییم کنید
    باتشکروسپاس-dalaho
    1391/10/11

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط dalaho نمایش پست ها
    راهنمایی مجدد
    باسلام وتشکر ازینکه جوابمو دادین.
    چیزای که گفتین درست ولی من کمیسیون رفتم که متاسفانه به دلیل اینکه سرشون شلوغ میشه زیاد به بیمار وقت نمیدن وضعیت بیماریشو بگه مختصر ی چی میگن وبعد نفر بعدی.
    ولی مدارک بالینیم کامل وروشن نظریه متخصصین درمورد بیماریم که نوع انBMDاختلال افسردگی نوع یک وروندبیماریم نیازبه طول درمان ونگهداری طولانی مدت درپرونده پزشکیم درکمیسیون موجود بود.والان منتظر جواب رای کمیسیون شورای عالی هستم.
    میخاستم ببینم اگه نتیجه کمیسیون اونچیزیکه من میخام نباشه چکار باید کنم تا به نتیجه برسم؟
    ایا کمیسیون شورای عالی ناجا چیزی به اسم کارشناس فنی پرونده پزشکی داره واگه داره کاراینها ونقش اینها چی هشتش؟
    ایا اینها میتونن در رای ونتیجه کمیسیون برسی مجدد کنن؟
    باسپاس وتشکر-dalaho
    1391/10/11
    دوست من لطف کنید 1بار فقط ارسال بفرمائید سئوالتون رو... نه 3 بار...
    در مورد وضیعت شما گفتم کسی تاحالا به این مشکل برنخورده که بدونه چی میشه... اگر معاف نشدید که بعید میدونم نشید شما میتونید به مدیریت شورای پزشکیتون مراجعه کنید و توضیح بدید وضیعت مشکل سازتون رو.که چرا این اینطوری شده...و...

Junior Member

پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا
    باسلام وعرض ادب .
    ایا به پرسنل کادررسمی ناجا باتوجه به داشتن فرم ب وز که براساس ان قانون ماده کمیسیون140ناجابه علت بیماری اعصاب وروان (معلول خدمتی )تعلق گرفته وگزارش وصورتجلسه ی ان به همراه مدارک بستری وECTگرفتن وتشخیصص متخصص اعصاب وروان مبنی بربیماری BMDبه کمیسیون عالی پزشکی ناجا ارجاع داده شده درصد وجانبازی درحد بیماری ومعلول خدمتی چیزی به عنوان جانبازی وتعیین درصد تعلق میگیرد؟
    باتشکرdalaho
    1391/10/15

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dalaho نمایش پست ها
    پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا
    باسلام وعرض ادب .
    ایا به پرسنل کادررسمی ناجا باتوجه به داشتن فرم ب وز که براساس ان قانون ماده کمیسیون140ناجابه علت بیماری اعصاب وروان (معلول خدمتی )تعلق گرفته وگزارش وصورتجلسه ی ان به همراه مدارک بستری وECTگرفتن وتشخیصص متخصص اعصاب وروان مبنی بربیماری BMDبه کمیسیون عالی پزشکی ناجا ارجاع داده شده درصد وجانبازی درحد بیماری ومعلول خدمتی چیزی به عنوان جانبازی وتعیین درصد تعلق میگیرد؟
    باتشکرdalaho
    1391/10/15
    سلام.. خواهش میکنم کاربر DALAHO پست خودتون رو چندین مرتبه تکرار نکنید... یکبار کافیه..
    ببینید این بحث ها مقداری باید دوستان آشنایت باهاش داشته باشن تا بتونن به شما کمک کنن.. اگر آشنا نباشن نمیتونن.. پس اگر کسی به شما جواب نمیده دلیل نمیشه شما باز بپرسید میتونید بجاش مراجعه کنید به سازمان فوق و از اونجا بپرسید...

Junior Member

سلام دوستان
    من برای معافیت پزشکی اقدام کردم . نامه اومد که برم بیمارستان . ام ار ای هم گرقتم . دکتر بیمارستان سپاه گفت دیسک خفیف داری . با اتوجه به اینکه گفتن انواع هرنی دیسکال معافیت دایم داره به نظرتون معاف میشم؟ (لیسانسه هستم)
    اینم نتیجه ام ار ای :left paracentral small herinated disk at l5-s1
    and bulged disk at l4-l5 , l3-l4 , and l1-l2 levels

Junior Member

سلام دوستان
    من 9 سال پیش تصادفی داشتم که بخاطرش دو هفته تو کما بودم و به دلیل اینکه خونریزی زیر مغز بود امکان جراحی وجود نداشت. لخته بعد از مدتی جذب شد و حالا اثار خیلی کمی در تصویر MRI از لخته مشاهده میشه ، هر چند که عوارض زیادی مثل سردرد های شدید به همراه سرگیجه داره. خیلی هم عصبی و پرخاشگر هستم به خصوص هنگام سردرد. این مشکل شامل بندهای ذکر شده هست؟ وضعیت من چطوره؟

Junior Member

باسلام وعرض ادب. من قبلال مشکل ووضعیت بیماریمو براتون مطرح کردم که شما لطف کردین جوابمو دادین که خلاصه بیماری ووضعیتم به شرح ذیل میباشد:اماجواب شورای عالی پزشکی ناجا اونچیزیکه که باید باشه نبود حال میخوام اعتراض بدم ولی تو تنظیم متن اعتراض به شورای عالی هنگ کردم موندم چیا وچطوری متنمو بنویسم
    "کادررسمی ناجا باسابقه خدمت10سال میباشم.قریب به 4سال مشکل بیماری اعصاب وروان دارم تابه امروزوضعیتم4 سری درکمیسون شورای عالی پزشکی ناجا مطرح شده باتوجه به 4سری بستری دربخش اعصاب وروان شدم و12جلسه ECTدریافت کردم،اخرین رای شورای عالی دادن سطح سلامتی طبقه4ومعاف ازکلیه خدمات انظامی بوده،اماباتوجه به تشدیدشدن بیماریم وشدت ان که منجر به بستری مجدد دربخش اعصاب وروان اینجانب گردید،بنابه تشخیص ونظریه متخصص اعصاب وروان معتمدناجاومتخصص اعصاب و روان خودناجا مبنی بر(اختلال دوقطبی نوع یک بای پولارBMD)و بیماریم صعب العلاج بوده ونیازبه طول درمان ونگهداری به همراه کلیه مدارک بالینی وضعیت بیماریم مجددادرکمیسون شورای عالی ناجامطرح ودر دست اقدام میباشدکه باتوجه به تشدیدشدن بیماریم نسبت به رای قبلی شورای عالی اعتراض دادم. میخواستم ببینم باتوجه به شرایط موجودرای ونظریه جدیدکمیسون پزشکی شورای عالی ناجا در این رابطه چه چیزی میباشد؟";که عرض کردم نتیجه ورای شورای عالی ناجا ازروی دقت نسبت به مدارک بالینیم نبوده. به همین خاطر مجددا میخوام به رای صادره از شورای عالی ناجا اعتراض بدم امانمیدونم چطوری وچگونه وباچه لحن نوشتاری متن اعتراضمو تنظیم کنم وبه شورای عالی بفرستم باتوجه به بیماری اعصاب ورورانی که دارمBMDبایدچه اصطلاحت پزشکی درمتن ااعتراضم قید کنم که برای پزشکهای شورای عالی درتجدیدنظروبرسی مجدد پرونده پزشکیم محکمه پسند باشه که بادقت بیشتری به اعتراضم رسیدگی شه.ازشما ممنون میشم که دراین زمینه اقدام وعنایت لازمو مبذول فرمایید
    باسپاسdalaho
    1391/10/30

Junior Member

نوشته اصلی توسط dalaho باسلام وعرض ادب. من قبلال مشکل ووضعیت بیماریمو براتون مطرح کردم که شما لطف کردین جوابمو دادین که خلاصه بیماری ووضعیتم به شرح ذیل میباشد:اماجواب شورای عالی پزشکی ناجا اونچیزیکه که باید باشه نبود حال میخوام اعتراض بدم ولی تو تنظیم متن اعتراض به شورای عالی هنگ کردم موندم چیا وچطوری متنمو بنویسم
    "کادررسمی ناجا باسابقه خدمت10سال میباشم.قریب به 4سال مشکل بیماری اعصاب وروان دارم تابه امروزوضعیتم4 سری درکمیسون شورای عالی پزشکی ناجا مطرح شده باتوجه به 4سری بستری دربخش اعصاب وروان شدم و12جلسه ECTدریافت کردم،اخرین رای شورای عالی دادن سطح سلامتی طبقه4ومعاف ازکلیه خدمات انظامی بوده،اماباتوجه به تشدیدشدن بیماریم وشدت ان که منجر به بستری مجدد دربخش اعصاب وروان اینجانب گردید،بنابه تشخیص ونظریه متخصص اعصاب وروان معتمدناجاومتخصص اعصاب و روان خودناجا مبنی بر(اختلال دوقطبی نوع یک بای پولارBMD)و بیماریم صعب العلاج بوده ونیازبه طول درمان ونگهداری به همراه کلیه مدارک بالینی وضعیت بیماریم مجددادرکمیسون شورای عالی ناجامطرح ودر دست اقدام میباشدکه باتوجه به تشدیدشدن بیماریم نسبت به رای قبلی شورای عالی اعتراض دادم. میخواستم ببینم باتوجه به شرایط موجودرای ونظریه جدیدکمیسون پزشکی شورای عالی ناجا در این رابطه چه چیزی میباشد؟";که عرض کردم نتیجه ورای شورای عالی ناجا ازروی دقت نسبت به مدارک بالینیم نبوده. به همین خاطر مجددا میخوام به رای صادره از شورای عالی ناجا اعتراض بدم امانمیدونم چطوری وچگونه وباچه لحن نوشتاری متن اعتراضمو تنظیم کنم وبه شورای عالی بفرستم باتوجه به بیماری اعصاب ورورانی که دارمBMDبایدچه اصطلاحت پزشکی درمتن ااعتراضم قید کنم که برای پزشکهای شورای عالی درتجدیدنظروبرسی مجدد پرونده پزشکیم محکمه پسند باشه که بادقت بیشتری به اعتراضم رسیدگی شه.ازشما ممنون میشم که دراین زمینه اقدام وعنایت لازمو مبذول فرمایید
    باسپاسdalaho
    1391/11/13

Junior Member mohammadr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    فردی با اختلال اضطرابی و وسواس تحت مصرف دارو میتونه معافیت دائم بگیره؟

Junior Member

سلام .من ليسانس عمرانم.4 روز پيش رفتم mri .جوابش اين بود.l4-l5 ,,l5-S1.دكتر گفت ديسكت پاره شده. حالا نميدونم.به من معافي دائم ميدن؟ ايا اين همون هرني ديسك هست؟؟؟پيش جراح مغز و اعصاب هم رفتم گفت پاره شده.......دكترم گفت كانديد جراحي هستي!!!!
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)