صفحه 32 از 43 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

بیماری من در لیست بیماری ها نیست. من توی خواب حرف میزنم و راه میرم. نظام وظیفه شهرمم گفت نیست تو لیست پس نداره یعنی من تو سربازی این مشکل برام پیش بیاد اشکالی نداره ؟ تو صفحات قبل چندتا از دوستان این مشکل داشتن ولی ننوشته بودن نتیجشون چی شده. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام.. دوستان کسی از قوانین و مراحل جدید معافیت عمجنسگرایان خبری داره ؟ من مدت هفت ساله که متوجه شدم همجنسگرا هستم و الان تازه درسم تموم شده.‌ مفعول هم بوذن تو این مدت
    کسی میذونه مراحلش چطوریع؟

Junior Member

Question پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2327 نمایش پست ها
    با سلام .
    سه سال سابقه تشنج دارم و طی مراجل زیر معاف شدم.

93.11.29:مراجعه به پزشک معایعه اولیه
    93.12.2:ارسال دفترچه
    93.12.13:دریافت دعوت نامه به بیمارستان
    93.12.18:مراجعه به بیمارستان سجاد و گرفتن نوبت EGG
    94.1.29:گرفتن نوار مغز در بیمارستان سجاد و نظردهی دو دکتر : EGG نرمال با سابقه تشنج
    94.2.14:دریافت دعوت نامه به شورای پزشکی
    94.2.28:شرکت در شورای پزشکی نظام وظیفه و نظر شورا : EGG دوباره
    94.3.9:مراجعه به بیمارستان بعثت و گرفتن نوبت نوار مغز
    94.4.1:نوار مغز در بیمارستان بعثت
    94.4.2:شرکت در شورا بیمارستان بعثت و نظر شورا : تایید صرع
    94.5.6:دعوتنامه شرکت در شورای پزشکی نظام وظیفه
    94.5.12:شرکت در شورا نظام وظیفه و نظر شورا : معاف دائم.

سعی کردم با جزییات بگم اما اگه بازم سوال داشتین بفرمایین.
    مرسی بابت اطّلاعات. چطور شد با نوار مغز نرمال معاف شدید؟!

Junior Member

Question پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    اگر کسی اطلاعاتی در باره ی معافیت برای اختلال دوقطبی نیاز داشته باشه من در خدمتم.
    خودم هم درگیر گرفتن معافیت مربوطه هستم. شاید بتونم کمکتون کنم.
    دوستان عزیز،
    به طور کلی اگه سابقه ی بستری و حملات مانیک داشته باشید و دوقطبی نوع 1 باشید، به احتمال 99 درصد معاف هستید.
    در غیر این صورت معافیت برای اختلال دوقطبی نوع 1 به پارامترهای مختلفی بستگی داره. (از جمله میزان مدارک پزشکی، میزان تحصیلات و تشخیص الکی پزشکان مربوطه و این که دلشون بخواد یا نخواد).
    به طور متوسط میشه 40 تا 80 درصد امیدوار بود.
    قربان کارتون به کجا رسید؟

Junior Member

دوستان معافیت اعصاب و روان برای صرع چه محدودیت هایی ایجاد میکنه؟ بگیریم این معافیتو یا نه؟ واسه گذرنامه مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member

دوستان کسی درباره بند 7 اطلاعات بیشتری داره؟ بیماری من بند 7 هست ولی در پلیس +10 نوشتن بند 6.
    من طبق این بند معاف دائم شدم و وضعیت معرفی به مدیر حوزه است. راهنمایی کنید.
    بند 6- انواع صغر عضلاني بزرگ مشروط بر اينكه اختلال شديد و مشهود ايجاد كرده باشد معاف دائم.
    --------------------------------------------------------------------------------
    بند 7- انواع مبویاتي هاي اوليه و ثانويه معاف دائم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fluid Mechanical Engineering

با عرض سلام خدمت دوستان عزیزدوستان من مشکل دیسک کمر داشتم که اخیرا خیلی بدتر شد و دیگه قادر به راه رفتن نبودم،و مجبور شدم عمل کنم،و در حال حاظر توسط پلاتین دو مهره بهم متصل هستن،با توجه به اینکه دانشجوی ارشد هستم میخوام اقدام کنم برای معافی بنظرتون شانسی برای معافیت دارم؟ممنون میشم پاسخ بدید.

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواسنم بدونم بیماری tremor essential که باعث لرزش دست مخصوصا هنگام استرس یا کارهای عادی، جزو چه دسته ای حساب می شود؟ معاف کامل یا معاف از رزم؟
    ممنون

سلام من تو بچگی پدرمو از دست دادم و همین امر باعث شد که از اون موقع افسردگی بگیرم الانم هم ازدواج کردم و فشار بهم بیشتر شده شبا خواب نمیرم و مدام با خودم حرف میزنم همیشه هم استرس دارم و منتظر یه خبر بد هستم تحمل بحث کردن ندارم و زود عصبی میشم مدام تو خودمم و از جمع فراری هستم تنهایی رو دوس دارم و اصلا حرف نمیزنم حتما باید کسی ازم چیزی سوال کنه که حرف بزنم حالا هم موقعتا حالا به کسی نگفتم که این مشکلات رو دارم و به خاطر مادرم که اونم به خاطر سختیهایی که کشیده نرفتم دکتر تا با دیدن مشکل من بیشتر عذاب ببینه خدمت هم به خاطر همین مشکلات و نگهداری از مادرم و متاهل بودن نرفتم استرسم زیاد شده در حدی که دستم عرق میکنه منو راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان هم مشکل
    من میگرن شدید دارم اصلا نمیتونم خوابم بهم بریزم یکم بد خواب شم یا بد بیدار شم یا عصبانی شم تا چندین روز حتی نمیتونم نور و صدا رو تحمل کنم از طرفی مچ پا راستم در رفته و عادت به در رفتگی مکرر داره کتفم راستم هم مشکل مچ پای راستم رو داره.به نظرتون میتونم با این موارد معافیم رو بگیرم؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)