صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

با سلام دوستان وجود کیست آراکنوئید(کیست عنکبوتیه) در سر و بهش معافیت میدن؟
    ویرایش توسط abolfazl141414 : September 26th, 2016 در ساعت 12:44 PM

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط miladpour نمایش پست ها
    دوستان معافیت اعصاب و روان برای صرع چه محدودیت هایی ایجاد میکنه؟ بگیریم این معافیتو یا نه؟ واسه گذرنامه مشکلی ایجاد میکنه؟
    سلام.
    دوست عزيز اعصاب و روان با صرع فرق ميكنه.صرع جزو بيماري هاي داخلي مغز و اعصاب هست.
    نه دوست عزيز.
    هيچ محدوديتي ايجاد نميكنه.فقط تا بهبود شايد بهتون اجازه داشتن گواهينامه رو ندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrhamedrm نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان هم مشکل
    من میگرن شدید دارم اصلا نمیتونم خوابم بهم بریزم یکم بد خواب شم یا بد بیدار شم یا عصبانی شم تا چندین روز حتی نمیتونم نور و صدا رو تحمل کنم از طرفی مچ پا راستم در رفته و عادت به در رفتگی مکرر داره کتفم راستم هم مشکل مچ پای راستم رو داره.به نظرتون میتونم با این موارد معافیم رو بگیرم؟
    مرسی
    سلام.
    اميدوارم هرچه زودتر بهبود پيدا كنيد.
    هر بار فقط ميتونيد به خاطر يه نوع بيماري اقدام به معافي كنيد و اگر نشد بارهاي بعد با مشكلات ديگه.
    اما از اين مواردي كه فرموديد همون ميگرن احتمال بيشتري براي معافي داره و مطمئنا به خاطر موارد دوم و سوم خيلي سخت بهتون حتي معاف از رزم ميدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط madn نمایش پست ها
    مرسی بابت اطّلاعات. چطور شد با نوار مغز نرمال معاف شدید؟!
    سلام.
    تا اونجايي كه من ميدونم و دوستمون هم فرمودند دو بار ازتون نوار ميگيرند كه مطمئنا هر دوبارش بايد آب نرمال باشه.و اگر يكي از نوارها هم نرمال باشه در بهترين حالت معاف از رزم ميكنن.

Junior Member

سلام دوستانبنده بعلت فشارخون بسیار بالا(بالای 20) سکته مغزیcva کردم، و سوزش و درد سمت چپ بدن، اختلا حافظه و تشنج بعد از سکته دارم.
    متخصص اول تو بیماریم شک بود و برام نوشت یکسال معافیت موقت.
    متخصص دومبا توجه MRI تایید کرد که سکته مغزی داشتم.
    تو کمیسیون با توجه به ظاهرسالمم (بدون توجه به عارضه مغزیم در MRI) و مدرک فوق لیسانس و از همه مهمتر درک نکردن بیماریم منو معاف از رزم تشخیص داتراض بزارم دن.
    حالا من میخوام اعتراض یزارم
    چون صراحتا تو قانون اومده که: انواع سکته های مغزی با عارضه عصبی(ارگانیک یا غیر ارگانیک) معاف دائم
    من هم عارضه ارگانیک دارم هم غیر ارگانیک

آیا بنده توسط متخصص دیگری معاینه میشم و بعد از اون به شورای عالی معرفی میشم؟ یا اینکه مستقیم تو شورا معاینه میکنن؟
    بنظرتون میتونن طبق قانون عمل نکنن؟

Junior Member

سلام دوستان . من هفته گذشته عمل باز دیسک کمر انجام دادم و اینکه داخل ریپورت ام ار ای قبل از عمل نوشته شده extruded disc. میخواستم بدونم معاف میشم یا نه ؟ و دوم اینکه من دانشجوی لیسانس هستم سال اخر . میتونم الان حین نحصیل اقدام کنم برا معافیت پزشکی یا نه حتما باید درسم تموم شه؟ اگه بخوام بعد اتمام درس اقدام کنم تو نتیجه معافیت تاثیر داره یا نه ؟ ممنونم میشم سریع جواب بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری ه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirzar نمایش پست ها
    سلام دوستان . من هفته گذشته عمل باز دیسک کمر انجام دادم و اینکه داخل ریپورت ام ار ای قبل از عمل نوشته شده extruded disc. میخواستم بدونم معاف میشم یا نه ؟ و دوم اینکه من دانشجوی لیسانس هستم سال اخر . میتونم الان حین نحصیل اقدام کنم برا معافیت پزشکی یا نه حتما باید درسم تموم شه؟ اگه بخوام بعد اتمام درس اقدام کنم تو نتیجه معافیت تاثیر داره یا نه ؟ ممنونم میشم سریع جواب بدین
    سلام
    تا جایی که میدونم کلمه extrusion که بیاد معاف دائم هستی. چه عمل کرده باشی چه نکرده باشی
    حالا مسئله اثبات این قضیه که قبل عمل این مشکل رو داشتی میمونه که احتمالا یه رادیولوژی ای چیزی میفرستن شما رو.
    درحین تحصیل نمیتونی برای معافیت پزشکی اقدام کنی
    به نظرم مشکلی نیست. شما بعد تحصیل هم بگی این مشکل وجود داشته و عمل شده معافت میکنن

Junior Member

سلام دوستان من مشکل دیسک کمر دارم تو ۵ ماه گذشته ۳ تا MRI دادم جوابهاشون رو میزارم:

۱- مرکز تصویربرداری افق

There is disc dehydration at L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 levels
    There is centro right lateral disc herniation at L5-S1, L3-L4 with pressure on right neural root

۲- مرکز تصویربرداری افق

There is disc dehydration at L3-L4, L4-L5, L5-S1 levels
    There is disc herniation at L5-S1, L4-L5 levels
    There is disc bulge at L3-L4 level

۳- بیمارستان خانواده (نظامی)
    There are right central protruded disc at L4-L5 and mild degenerative process at this disc level and L3-L4

همینطور که میبینین تا حالا ۳ بار منو برای MRI فرستادن و سومین بار دیگه رفتم بیمارستان نظامی
    ضمناً دو پزشک مشکوک بودن به اینکه مهره های S1,S2 من مادرزادی به همدیگه جوش خوردن و یکی از عوامل فشار اومدن به دیسکها شدن

با اینکه درد من و مشکل من همونیه که ۵ ماه پیش بوده ولی نظرات متفاوته و از کلمات متفاوتی برای توصیفش استفاده میکنن که بشدت اعصاب خورد کنه
    الان با توجه به کلمات کلیدی ای که رنگی کردم میخوام بدونم معاف میشم یا خیر؟ نتیجه چیست؟
    اگر لازم هست عکس از سی دی MRI ام اینجا براتون میزارم

Junior Member

سلام دوستان عزیز، سوالی داشتم، اگر بعد 10 ماه خدمت فرد لیسانسی در شورای محلی بخاطر مشکلات روانی حاد معاف دائم تشخیص داده شود و به شورای عالی و سپس به بیمارستان 505 جهت معاینه نهایی ارجاع داده شود (قبلا معاف از هرگونه نگهبانی، معاف از رزم و معاف از حمل اسلحه) توسط بیمارستان 505 در ماه دوم خدمت شناخته شده باشد (ساده بگم دلیل معاف نشدنش مدرکش بوده و در حقش اجحاف شده)، اما بعد چند ماه بدلیل ماندن در محیط پر استرس پادگان وضعیت آشفتگی فرد بحرانی شده است.
    آیا این خدمت بعد 11 ماه ارزش گرفتن معافیت دائم اعصاب و روان به احتمال 2/3 را دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

سلام دوستان من ۴ ماه حدمت هستم ( سپاه دریایی ) واسه مشکلات اعصاب روان - افسردگی شدید معرفی شدم به ۲ دکتر معتمد که نظرشون معافی من بود ! الان باید برم کمیسیون عالی تهران !

چند درصد احتمال هست مخلافت کنن با معافیت من ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)