صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری ه

نقل قول نوشته اصلی توسط Suicide نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، سوالی داشتم، اگر بعد 10 ماه خدمت فرد لیسانسی در شورای محلی بخاطر مشکلات روانی حاد معاف دائم تشخیص داده شود و به شورای عالی و سپس به بیمارستان 505 جهت معاینه نهایی ارجاع داده شود (قبلا معاف از هرگونه نگهبانی، معاف از رزم و معاف از حمل اسلحه) توسط بیمارستان 505 در ماه دوم خدمت شناخته شده باشد (ساده بگم دلیل معاف نشدنش مدرکش بوده و در حقش اجحاف شده)، اما بعد چند ماه بدلیل ماندن در محیط پر استرس پادگان وضعیت آشفتگی فرد بحرانی شده است.
    آیا این خدمت بعد 11 ماه ارزش گرفتن معافیت دائم اعصاب و روان به احتمال 2/3 را دارد؟
    داداش 11ماه خدمت کردی خو دیگ چیزی نداری دوسوم رفته ارزش نداره دیگ ..
    اگ پایه خدمتت کمتر بود ارزش داش جون حین خدمت معافی گرفتن یه دوماه طول میکشه خب ؟؟ چ فایده دیگ خو طول میکشه تمومی .
    یه راه دیگ داری ی جوری فیلم دربیار استعلاجی بگیر این معقول تره تا معافی گرفتن . چون معافی اعصاب روان کارت قرمزه و مث بقیه معافی ها نی. ماده معافی تو بنده برا شغل مشکل میشه
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

سلام دوستان به نظرتون با این ام ار ای می تونم معافی بگیرم؟

http://uupload.ir/files/2za6_dsc_0001.jpg

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

نقل قول نوشته اصلی توسط mobram نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون با این ام ار ای می تونم معافی بگیرم؟

http://uupload.ir/files/2za6_dsc_0001.jpg
    مشکلتو بگو خو انجمن که دکتر نداره فقط ار روی بیماری ها میگیم ینی اونم حدسه و میتونه درست نباشه ....

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    با سلام دوستان وجود کیست آراکنوئید(کیست عنکبوتیه) در سر و بهش معافیت میدن؟
    آندوسکپی کردی ؟؟؟ دقیقا کجاس ؟؟ بیوپسی لازمه ؟
    اگ آره جراحی هم فک کنم لازم باشه. بستگی داره که چه حدی داره اگ عمل لازمی معافی. اگ هیچ مشکلی مث اینا نداری که ن
    مشکلاتت باس درحد تشنج و سردرد های مزمن باشه اگ داری با مدارک پزشکی برو کمیسیون ایشالا معافی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    مشکلتو بگو خو انجمن که دکتر نداره فقط ار روی بیماری ها میگیم ینی اونم حدسه و میتونه درست نباشه ....
    سلام من دیسک کمر دارم بیرون زدگی مهره کمر و برامدگی
    دوتا از مهره هام مشکل داره
    من زیاد نمیتونم بشینم یا سیخ وایستادم
    معمولا یا دزار می کشم یا حرکت میکنم

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mobram نمایش پست ها
    سلام من دیسک کمر دارم بیرون زدگی مهره کمر و برامدگی
    دوتا از مهره هام مشکل داره
    من زیاد نمیتونم بشینم یا سیخ وایستادم
    معمولا یا دزار می کشم یا حرکت میکنم
    اگه عمل کردی و وضع وخیمه معاف دایم . در غیر اینصورت اگه مشکلت حاد نی... معاف رزم میشی

سلام. دوستان من یکم ادم استرسی ای هستم. اینو در معاینه پزشکی ادعا کردم و کمسیون هم در نظر دارم بگم که من استرسی ام به صورت ژنتیکی. بنظرتون فایده ای داره؟ معاف از رزم میدن؟ اصلا قابل اثبات هست این استرس؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان من یکم ادم استرسی ای هستم. اینو در معاینه پزشکی ادعا کردم و کمسیون هم در نظر دارم بگم که من استرسی ام به صورت ژنتیکی. بنظرتون فایده ای داره؟ معاف از رزم میدن؟ اصلا قابل اثبات هست این استرس؟؟؟
    سلام
    این قسمت از آئین نامه را مطالعه کنید.

بخش پنجم : بيماري هاي اعصاب و روان

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    سلام
    این قسمت از آئین نامه را مطالعه کنید.

بخش پنجم : بيماري هاي اعصاب و روان
    با این اوصاف من معاف از رزم شاملم میشه اما چجوری اثبات میشه که من استرس خفیف دارم مثلا؟؟؟ به عنوان مثال من از ارتفاع هم بشدت میترسم. در این بندها هم فوبیا ذکر شده. چجوری بفهمن راست میگم یا نه؟ اونطرف فرمودین به خاطر فشار 14 هفتاد و دو ساعت بستری میکنن. برای این استرس، یا برای حساسیت فصلی و اگزما چکار میکنن؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

[QUOTE=bobat;2480351]با این اوصاف من معاف از رزم شاملم میشه اما چجوری اثبات میشه که من استرس خفیف دارم مثلا؟؟؟ به عنوان مثال من از ارتفاع هم بشدت میترسم. در این بندها هم فوبیا ذکر شده. چجوری بفهمن راست میگم یا نه؟ اونطرف فرمودین به خاطر فشار 14 هفتاد و دو ساعت بستری میکنن. برای این استرس، یا برای حساسیت فصلی و اگزما چکار میکنن؟[/QUO
    کمیسیون دکترن ... سابقه پزشکی ازت میخوان .. کار سختی نیس اثبات کردن و فهمیدن اینکه راس میگی یا الکی ... اونو کارشون بلدن نترس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)