صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

نقل قول نوشته اصلی توسط megadreamer نمایش پست ها
    این معافیت پزشکی برای اقایانه ؟ایا من که دخترم میتونم طبق این لیست معافیت پزشکی برای طرح پزشکان عمومی بگیرم و دیگه وثیقه نذارم؟من دانشگاه ازاد پزشکی خوندم
    خیر،فقط برای اقایون هست
    حتی اقایونی که تحصیلات دکتری دارن هم شامل معافیت نمیشن مگر نتونن طبابت کنن

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

سلام....
    من 20 سالمه....
    از بچگی بیماری صرع داشتم ولی خیلی کم بود...
    4 پیش اولین بار تشنج کردم (دیگه تشنچی نداشتم)
    و بعد اون تحت نظر دکتر بودم و هر شیش ماه نوار مغز میگرفتم و روند بهبودی داشتم....
    اما هنوز بیماری تو وجودمه و ب صورت کامل خوب نشدم
    روزی 3 تا قرص دپاکین مصرف میکنم

درضمن جایی ک میرم دکتر بیمارستان نیست ی مطب خصوصیه
    و میخواستم بدونم با این شرایط من معاف دائم میشم یا ن
    اگه میشم....برا گواهینامه چی ....حق اخذ دیگه ندارم؟؟؟و دیگه هیچ راهی نداره گواهینامه بگیرم؟؟

Junior Member megadreamer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaytaheri نمایش پست ها
    سلام....
    من 20 سالمه....
    و بعد اون تحت نظر دکتر بودم و هر شیش ماه نوار مغز میگرفتم و روند بهبودی داشتم....

اگه میشم....برا گواهینامه چی ....حق اخذ دیگه ندارم؟؟؟و دیگه هیچ راهی نداره گواهینامه بگیرم؟؟
    به احتمال زیاد میتونید معافیت بگیرین،چون صرع میتونه حتی بعد از درمان مجددا برگرده.در مورد گواهینامه هم شما میتونین گواهینامه بگیرین ولی با توجه به دارویی که مصرف میکنین و اینکه والپورات خواب اور هست و ایجاد خواب الودگی میکنه میتونه برای رانندگی خطرساز باشه به هرحال تشنج دست شما نیست ولی باید دید که چقدر تحت کنترل بوده و کنترل شده هست و ایا شما به عوارض دارویی عادت کردین یا نه بهتره با پزشکتون مشورت کنین و با توجه به وضع رانندگی در ایران جانب احتیاط رو رعایت کنین و تا جایی که میشه پشت فرمون نشینین[افراد زیادی صرع کنترل شده دارن و بدون اطلاع راهنمایی رانندگی گواهینامه میگیرن و اتفاقی هم نیافتاده]؛این نکته رو هم به یاد داشته باشین که 1درصد جمعیت مبتلا به صرع هستن که رقم کمی نیست و صرع به معنای محدودیت در زندگی نیست فقط باید مراقب بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaytaheri نمایش پست ها
    سلام....
    من 20 سالمه....

سلام
    دوست عزیز من هم شرایط شما رو داشتم و معافیت گرفتم
    اول گواهینامه تو بگیر و اسمی هم از بیماریت نیار
    بعد برو سراغ معافیت (نباید در حال تحصیل باشی) و تمام مدارکی که داری حتی نسخه هایی که دکترت نوشته تو دفترچه ت همه رو به همراه داروهات تو هر مرحله از معاینات نظام وظیفه ببر
    قبل از درخواست معافیت هم یه سر برو پیش دکترت بگو میخوای معاف شی. برات یه گواهی مینویسه که بیمارش بودی طی این چند سال.پرونده تم ضمیمه میکنه
    من خودم 2 هفته پیش کارتم اومد

سلام بچه ها یه سوال
    من 10 12 ساله که صرع دارم و علی رغم اینکه تو این مدت دکتر رفتم و دارو خوردم خوب نشدم و بهبود پیدا نکردم حتی با نظر دکترم یه چند ماه پیش دکترمو عوض کردم. روزی 4 تا والپروات می خورم با یه قرص دیگه الان و با این وجودم چند روزی یه بار حمله صرع دارم ولی تو روند درمان جدیدم الان (بدون خوردن قرص راحت روزی 7 8 باز تشنج میگیرم). واسه معافیت اقدام کردم و دکتر متخصص بیمارستان با توجه با گواهی نامه دکترای خودم که دقیقا همه چی رو ذکر کرده بودن و نوار مغزم، صرع و تشنجم رو تایید کرد و گفتن منتظر نامه دعوت به شورای پزشکی باش. تو گروه ها می خوندم که سخت گیری این شورا تازگی ها شدیدا زیاد شده و معاف دائم نمیدن. درسته یا نه؟ و آیا شرایط من برای معافیت کامل کافیه یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad7293 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال
    من 10 12 ساله که صرع دارم و علی رغم اینکه تو این مدت دکتر رفتم و دارو خوردم خوب نشدم و بهبود پیدا نکردم حتی با نظر دکترم یه چند ماه پیش دکترمو عوض کردم. روزی 4 تا والپروات می خورم با یه قرص دیگه الان و با این وجودم چند روزی یه بار حمله صرع دارم ولی تو روند درمان جدیدم الان (بدون خوردن قرص راحت روزی 7 8 باز تشنج میگیرم). واسه معافیت اقدام کردم و دکتر متخصص بیمارستان با توجه با گواهی نامه دکترای خودم که دقیقا همه چی رو ذکر کرده بودن و نوار مغزم، صرع و تشنجم رو تایید کرد و گفتن منتظر نامه دعوت به شورای پزشکی باش. تو گروه ها می خوندم که سخت گیری این شورا تازگی ها شدیدا زیاد شده و معاف دائم نمیدن. درسته یا نه؟ و آیا شرایط من برای معافیت کامل کافیه یا خیر؟
    باید بری شورا،هیچی معلوم نیست خیلی دلبخواهی رای میدن
    مدرک تحصیلیتم مهمه،هرچی مدرک پایین تر باشه سختگیری کمتره،بالای دیپلم و فوق دیپلم خیلی سختگیری بیشتره

سلام به دوستان.یه سوال داشتم.ممنون میشم پاسخ بدین.من تقریبا یک سال پیش اقدام کردم برای معافیت اعصاب و روان.و پس از تایید بیماریم(اختلال پانیک) بهم 6 ماه معاف موقت دادن.الانم باید بعد از عید برم بیمارستان 505 ارتش برای شورا ی مجدد بعد 6 ماه.شنیدم اونجا تصمیم میگیرن.میخواستم بدونم چه اتفاقی میفته اونجا؟من سابقه ی بستری و 6 بار الکتروشوک دارم.

Junior Member

سلام دوستان من سرباز امریه هستم و یه سال از خدمتم مونده و دچار حادثه شدم و یکی از مهره های کمرم شکسته و عمل کردم و پلاتین تو کمرم گذاشتن حالا میخاستم بدونم تکلیف خدمتم چی میشه ایا امکان معافیت برام وجود داره؟ لطقا راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranmotamedi نمایش پست ها
    سلام به دوستان.یه سوال داشتم.ممنون میشم پاسخ بدین.من تقریبا یک سال پیش اقدام کردم برای معافیت اعصاب و روان.و پس از تایید بیماریم(اختلال پانیک) بهم 6 ماه معاف موقت دادن.الانم باید بعد از عید برم بیمارستان 505 ارتش برای شورا ی مجدد بعد 6 ماه.شنیدم اونجا تصمیم میگیرن.میخواستم بدونم چه اتفاقی میفته اونجا؟من سابقه ی بستری و 6 بار الکتروشوک دارم.
    معمولا مجدد میری معاینه،اگر بهتر نشده باشی یا معاف دائم میدن یا دوباره 6 ماهه میدن دفعه بعد معاینه بشی خوب نشده باشی دائم میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام دوستان من سرباز امریه هستم و یه سال از خدمتم مونده و دچار حادثه شدم و یکی از مهره های کمرم شکسته و عمل کردم و پلاتین تو کمرم گذاشتن حالا میخاستم بدونم تکلیف خدمتم چی میشه ایا امکان معافیت برام وجود داره؟ لطقا راهنمایی کنین
    شما از طریق یگان باید اقدام کنی،میری بهداری معاینه میکنن اگر واجد شرایط باشی معاف میکنن نباشی ادامه خدمت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)