صفحه 41 از 43 نخستنخست ... 31323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

نقل قول نوشته اصلی توسط abashirnejad92 نمایش پست ها
    دوستان سلام ، در mri بنده central extrusion نوشته شده برای مهره l5-s1 ، متخصص در بیمارستان سجاد به من گفت که با این دیسک معاف از رزم میشی ولی حتما لحتیاج به عمل داره و اگر عمل کنی معاف دایم میشی ،در صورتیکه فکر می کنم بدون عمل هم احتمال معاف دایم وجود داره ولی پزشک خودم اعتقادی به عمل نداشت ، حالا خواستم بدونم که ممکنه نظر شورا چیزی غیر از نظر متخصص باشه یا همون حرف رو میزنن؟ یا اینکه می تونم منتظر نظر شورا یمونم و اگر نظر به معاف از رزم دادن اعتراض بزنم و عمل کنم؟
    اقا به منم تو بیمارستان امام سجاد همین رو گفت ولی منم احتیاج به عمل داشتم برا همین اعتراض زدم و معاف دائم شدم

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

یعنی صبر کردین بعد از شورا اعتراض زدین؟ و اینکه عمل کردین یا نه؟

سلام دوستان....من مشكل پارگي ديسك كمر دارم...رفتم شوراي پزشكي منو معاف از رزم كردن بعد ١٠ روز به راي شوراي پزشكي اعتراض كردم...اين سري منو فرستادن بيمارستان ٥٠١ ارتش.اونجا معاينات رو انجام دادن.الان ١ ماه گذشته هنوز خبري به من ندادن!!
    مي خواستم بدونم دوباره تو نظام وظيفه براي من كميسيون تشكيل ميشه يا اينكه فقط جواب به من اعلام ميشه!؟
    ممنون

یعنی صبر کردین بعد از شورا اعتراض زدین؟ و اینکه عمل کردین یا نه؟
    نه من که عمل نکردم ولی 10روز بعد شورا پزشکی اعتراض زدم رفتم شورا عالی معاف شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Parhaaaaaam نمایش پست ها
    سلام دوستان....من مشكل پارگي ديسك كمر دارم...رفتم شوراي پزشكي منو معاف از رزم كردن بعد ١٠ روز به راي شوراي پزشكي اعتراض كردم...اين سري منو فرستادن بيمارستان ٥٠١ ارتش.اونجا معاينات رو انجام دادن.الان ١ ماه گذشته هنوز خبري به من ندادن!!
    مي خواستم بدونم دوباره تو نظام وظيفه براي من كميسيون تشكيل ميشه يا اينكه فقط جواب به من اعلام ميشه!؟
    ممنون
    اره می ری شورا عالی اونجا نظر قطعی می دن

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkharat نمایش پست ها
    اره می ری شورا عالی اونجا نظر قطعی می دن
    امیر جان صندوقت پر شده نمیتونم بهت پیام بدم.

دوستان بعد از معاینه در بیمارستان امام سجاد چقدر تا شورا زمان نیاز داره؟

Junior Member

دوستان بعد از معاینه در بیمارستان امام سجاد چقدر تا شورا زمان نیاز داره؟
    حداقل 3 هفته

Junior Member

با سلام به همه
    یک سوال داشتم امیدوارم یک نفر پاسخ بده.
    پدرم بیماری صرع داشت
    واسه کفالت اقدام کردیم کمسیون اخر رو چند روز پیش رفتیم.دکتر بیمارستان هم که نوار مغز گرفت و آزمایش بیماری پدرم رو تایید کرده ولی تو کمسیون گفتن سابقه میخوایم سابقه چی دارید که من نوار مغزهای چند سال رو تا ۶ سال گذشته رو دادم بهشون از ۴ نفر جلسه ۳ نفر میگفتن خب همه چیز درسته یکی شون یک ایراد مسخره گرفت که چرا نوار مغزها همه یک شکلند اینا.خلاصه حین بحث اعضای کمسیون،به ما گفتن باشه شما برو هفته بعد بیا قسمت کفالت نتیجه رو بپرس.
    الان این یعنی چی
    معاف؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا عدم معافیت؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط David723 نمایش پست ها
    با سلام به همه
    یک سوال داشتم امیدوارم یک نفر پاسخ بده.
    پدرم بیماری صرع داشت
    واسه کفالت اقدام کردیم کمسیون اخر رو چند روز پیش رفتیم.دکتر بیمارستان هم که نوار مغز گرفت و آزمایش بیماری پدرم رو تایید کرده ولی تو کمسیون گفتن سابقه میخوایم سابقه چی دارید که من نوار مغزهای چند سال رو تا ۶ سال گذشته رو دادم بهشون از ۴ نفر جلسه ۳ نفر میگفتن خب همه چیز درسته یکی شون یک ایراد مسخره گرفت که چرا نوار مغزها همه یک شکلند اینا.خلاصه حین بحث اعضای کمسیون،به ما گفتن باشه شما برو هفته بعد بیا قسمت کفالت نتیجه رو بپرس.
    الان این یعنی چی
    معاف؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا عدم معافیت؟؟؟؟؟؟؟
    کدومشون گفت هم شکلن؟اونکه 1 کت قهوه ای تنشه همیشه؟اگر احمدی که رئیس شوراس گیر بده کارت گیره باقیشون کاره ای نیستن
    اگر کد سخا داری برو تو سایت چک کن یا شنبه برو نظام وظیفه بپرس،الکی میگن هفته دیگه بیا فرداش رای رو ثبت میکنن
    اینکه میگن هفته بعد به من گفتن معاف از رزمم کردن ولی مورد بوده رفته معاف شده،چیزی نشون نمیده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)