صفحه 6 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 429

موضوع: بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و اعصاب

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام به همه
    من در سن 7 سالگی جراحی مغز داشتم(از طبقه دوم افتادم) و الان که 25 سالم هیچ مشکلی ندارم میخواستم بدونم با توجه به بند 8- سابقه عمل جراحي روي مغز معاف دائم. وضعیت من چگونه هستش؟
    ممنون
    (لطفا این بار یکی جواب بده)

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام دوستان من میخوام معافی از دیسک کمر بگیرم نامه mri من نوشته بود disk protrusion در مهره l5-s1 دکتر متخصص خود نظام وظیفه هم گفت که کمرت عمل میخواد من شورا شرکت کردم شورا هیچ جوابی نداد فقط اونی که مدارک رو میداد گفتم معاف شدم یا نه! تکلیفم چی شد گفت برو نامه ات میاد حالا موندم چی به چیه اگه معاف از رزم رد کرده باشن اعتراض میتونم بذارم؟اصن دلیل اینکه نگفتن چی میتونه باشه!؟
    حالا من اگه بخوام عمل کنم معافم نکن چطور میتونم عمل کنم!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط daemon_best666 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام معافی از دیسک کمر بگیرم نامه mri من نوشته بود disk protrusion در مهره l5-s1 دکتر متخصص خود نظام وظیفه هم گفت که کمرت عمل میخواد من شورا شرکت کردم شورا هیچ جوابی نداد فقط اونی که مدارک رو میداد گفتم معاف شدم یا نه! تکلیفم چی شد گفت برو نامه ات میاد حالا موندم چی به چیه اگه معاف از رزم رد کرده باشن اعتراض میتونم بذارم؟اصن دلیل اینکه نگفتن چی میتونه باشه!؟
    حالا من اگه بخوام عمل کنم معافم نکن چطور میتونم عمل کنم!؟
    اصولا برای اینکه وارد بحث نشن به شما چیزی نمی‌گن.

من هم در شرایط شما هستم و هنوز اقدام نکردم.

متشکر می‌شم اگر بگید چقدر وقت طول کشید کلا و نتیجه‌ی نهایی چی شد.

با سلام/دوست عزیز من چند سالی هست درد کمر و پای چپ دارم/امروز بعد از مراجعه به پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات با دیدن MRI متوجه شده ام که پارگی کامل دو دیسک L5-S1 و L4-L5و دیسک L3-L4 دارای استعداد پارگی هست/ضمنا مدرک تحصیلی بنده دیپلم هست/چند درصد امکان معاف شدن وجود داره ممنون

من یه ماهه که نامه ای از طرفشون دریافت نکردم فعلا که از اسفند منو بردن اوردن یه ماه پیش هم شورا داشتم هنوز جوابی نیومده با خیلی از دکترا مشاوره کردم گفتن که معافی حتی دکترایی که مشاوره واسه معافی میدن هم گفتن معافی حالا خبری شد اینجا میگم

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید، گزارش MRI بنده به صورت زیر است. امکان معافیت دارم؟

-lumbosacral hyperlordosis

-L4/L5/L1 discs bulging & facets hypertrophy with foramina stenosis

نظر دکتر معالج با توجه به عکس رادیولوژی و MRI:
    1- S1 spina bifida دافع
    2- اسپوندیلولیزیس S1
    3- بالجینگ دیسک L4-L5

Junior Member

سلام
    من بیماری میاستنی گراویس خفیف دارم ( در حد چشمی ) آیا شانسی برای معافی دارم
    آیا معافی این بیماری شدت تعریف شده است ؟

دوست عزیز ( daemon_best666) اگه امکان داره درباره مراحلی که برای پزشکی طی کردید راهنمایی بفرماید /دکتری که دفترچه شما را بار اول مهر کرد شما را دوباره معاینه کرد یا دکتر دیگه ای بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ahwaz0 نمایش پست ها
    با سلام/دوست عزیز من چند سالی هست درد کمر و پای چپ دارم/امروز بعد از مراجعه به پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات با دیدن MRI متوجه شده ام که پارگی کامل دو دیسک L5-S1 و L4-L5و دیسک L3-L4 دارای استعداد پارگی هست/ضمنا مدرک تحصیلی بنده دیپلم هست/چند درصد امکان معاف شدن وجود داره ممنون
    سلام رفيق جواب mri ت رو بزار تا بگم معاف هستي يا نه

ولي طبق اين چيزي كه ميگي قطعا معافي

جواب mri
    Lumbar MRI Without Contrast
    در برسی مقاطع آگزیال T1W-T2W ساژیتال T1W,T2W از فقرات کمری:
    1/دیسک های L3 تا S1 دهیدراته هستند.
    2/ درسطوح L4-L5,L5-S1 پروتروژن ظریف سنترال و پاراسنترال چپ در دیسک ها مشهود است.
    3/ دیسک L3-L4 بالج را نشان می دهد.
    4/ سایر دیسک ها در حد طبیعی هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)