صفحه 10 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط arashactive نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    من امروز وقت شورای پزشکی داشتم صبح ، رفتم آنجا و بعد از معاینه بالینی ، گفت برو بیرون تا صداتون کنیم !!! بعد یه سرباز امد و اسم ها رو خوند و ان هایی که سرباز یا معاف از رزم شده بودن رو اعلام کرد ، بعد اسم من رو صدا زد گفت برو خونه ، تا یک هفته دیگه دوباره نامه دعوت به معاینه مجدد براتون می آید . مشکل من فتق جداره شکم داخلی دارم ولی با معاینه بالینی مشخصه ، چون یه پسر دیگه مثل من بود که جلوی من رفت معاینه تو شورای پزشکی آن رو اعزام گفتن چون نداشت ، الان این اتفاق خوبه یا بده ؟؟؟
    من تو معاینه بار اول هر دوتا دکتر تایید بر داشتن بیماری هم کرده بودن ! ممنون می شم اگه کسی تجربه معاینه مجدد داره بگه

سلام
    معاینه مجدد معنیش اینه که ما هر کاری کردیم بفرستیمت سربازی نشد، حالا برو تا دفعه بعد شاید یکی دیگه بتونه! کلا جای امیدواری هست که اعزام نشدید اما این که چه خواهد شد مشخص نیست.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member
    رشته و دانشگاه
    M.A-Architecture

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام
    پارسال عمل جراحی روی کیسه صفرا انجام دادم و مدارک بیمارستان و پزشکیشو دارم...حالا برای معاینه نظام وظیفه همین مدارک کافیه و یا ازمایش و معاینه خاصی رو انجام میدن؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    سلام
    پارسال عمل جراحی روی کیسه صفرا انجام دادم و مدارک بیمارستان و پزشکیشو دارم...حالا برای معاینه نظام وظیفه همین مدارک کافیه و یا ازمایش و معاینه خاصی رو انجام میدن؟؟؟؟
    سلام وقت بخیر ، چون من خودم هم مدارک از بیرون داشتم و تجربه این موضوع رو برای من که این طوری بود که غیرقابل قبول حساب کردن و خودشون آزمایشات رو دوباره انجام دادن ، کلا خیلی به مدارک بیرونی شما تجوه نمی کنند جز در مواردی خیلی خاص

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m3drug نمایش پست ها
    یه سوالی از خدمت عزیزان داشتم و اون اینکه
    بنده در 11 سالگی عمل آپاندیس داشتم ، خواستم بدونم چجوری میشه معاف بشم؟
    دوست عزیز آپاندیس که معافی نداره -برو خدمت کن به نظام

بچه ها پنج شنبه معاینه مجدد خوردم بیمارستان بقیه الله . واسه فتق جداره شکم . برام دعا کنید . نمی دونم چی می شه !!!!

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

بچه ها پنج شنبه معاینه مجدد خوردم بیمارستان بقیه الله . واسه فتق جداره شکم . برام دعا کنید . نمی دونم چی می شه !!!!
    سعی کن از مشکلاتی که این بیماری برات بوجود آورده بیشتری بگی.
    ایشاالله خیره داداش

سلام بچه ها ، من رفتم دوباره کمسیون ، تو برگه نوشته شده بود که جراح عمومی ، سونوگرافی ! ولی من سونوگرافی بیمارستان چمران داشتم با اینکه معاینه من تو بقیه الله بود ،پرسید مشکلت چیه منم سونوگرافی بیمارستان چمران رو نشون دادم ! بعد یه معاینه بالینی خیلی کوتاه کرد و گفت برو بیرون ، رفتم خود دکتر هم امد برگه رو گرفت جلوش و یه چیزی نوشت ! بعد از اینکه تمام شد ازش پرسیدم دکتر چی شد ، گفت نظرم نوشتم به سلامت ، و دوباره هم گفت به سلامت دیگه کلا جوابی بهم نداد ، در حالی که یه پسر دیگه هم کنار من بود و به ان گفت که تو مشکلت خیلی حاد نیست و تو برگش هم همین رو نوشت . حالا به نظرتون خوبه یا بده ماجرا ، مردیم به خدا

Junior Member

بچه ها من تازه فهمیدم که سلیاک دارم

حدود ۳هفته دیگم ثبت نام ارشد دارم ، امیدی هست تو این فرصت اقدام کنم ؟ وقتی ثبت نام کردم که دیگه نمیتونم اقدام کنم نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hes_luckey نمایش پست ها
    بچه ها من تازه فهمیدم که سلیاک دارم

حدود ۳هفته دیگم ثبت نام ارشد دارم ، امیدی هست تو این فرصت اقدام کنم ؟ وقتی ثبت نام کردم که دیگه نمیتونم اقدام کنم نه ؟

سلام
    اطلاعی از بیماری شما ندارم دقیقا ، ولی برای من شخصا در حدود 25 روز طول کشید از روزی که دفترچه پست کردم تا شورای پزشکی ، اگه مطمئن هستید که بیمارتون معافیت دائم داره ، پیشنهاد می کنم اقدام کنم چون مدرک تحصیلی هم بی تاثیر نیست هر چی بالاتر سخت گیرانه تر ، معافیت پزشکی در هیچ حالتی در زمان تحصیل امکان پذیر نیست .
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    اطلاعی از بیماری شما ندارم دقیقا ، ولی برای من شخصا در حدود 25 روز طول کشید از روزی که دفترچه پست کردم تا شورای پزشکی ، اگه مطمئن هستید که بیمارتون معافیت دائم داره ، پیشنهاد می کنم اقدام کنم چون مدرک تحصیلی هم بی تاثیر نیست هر چی بالاتر سخت گیرانه تر ، معافیت پزشکی در هیچ حالتی در زمان تحصیل امکان پذیر نیست .
    موفق باشی
    من اگه الان اقدام کنم چطور میشه تا 15 روز یا حداکثر 20 روز دیگه همه کارام انجام بشه ؟

اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنید که اگه خدا بخواد ما هم معاف شیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)