صفحه 11 از 54 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط hes_luckey نمایش پست ها
    بچه ها من تازه فهمیدم که سلیاک دارم

حدود ۳هفته دیگم ثبت نام ارشد دارم ، امیدی هست تو این فرصت اقدام کنم ؟ وقتی ثبت نام کردم که دیگه نمیتونم اقدام کنم نه ؟

شما می تونید الان برای معافیت پزشکی اقدام کنید و هر قدر هم طولانی بشه شما می تونید ثبت نام دانشگاه رو انجام بدین فقط نباید غیبت داشته باشید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    شما می تونید الان برای معافیت پزشکی اقدام کنید و هر قدر هم طولانی بشه شما می تونید ثبت نام دانشگاه رو انجام بدین فقط نباید غیبت داشته باشید.
    یعنی چی نباید غیبت داشته باشم ؟؟

من بهمن 90 آخرین امتحانم رو دادم ، حدود 15 روز دیگم باید برم واسه ثبت نام ارشد

رفتم پلیس +10 گفت اگه الان معافیت تحصیلی ندارید، قبل از اینکه معافی تحصیلی واسه ارشد تو سیستم ثبت بشه میتونید اقدام کنید

من مدرک موقت دانشگاه رو هم نگرفتم هنوز ، الان من واسه اولین قدم چیکار باید بکنم ؟

میشه لطفا یکی که اطلاع داره id yahoo بده تا بتونم ازش راهنمایی بگیرم

ممنونم از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام ، نیاز سریع به راهنمایی دارم!
    من امروز فهمیدم واریکوسل 3 دارم که باید عمل بشه. واریکوسل 3 معاف حالا اگه عملش کنم بعد از عمل برم برای کمیسیون اونوقت بازم معاف می شم یا نه؟
    الان دانشجو ام البته تموم شده اما خودمو فارق التحصیل نکردم ( آخه نمیدونستم این مریضی دارم!) تا کمتر از یک ماه دیگه (آخرای اردیبهشت) ثبت نام ارشدم به نظرتون تا اون موقع میتونم از معافیت تحصیلی در بیام و برای معفیت پزشکیم اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    سلام ، نیاز سریع به راهنمایی دارم!
    من امروز فهمیدم واریکوسل 3 دارم که باید عمل بشه. واریکوسل 3 معاف حالا اگه عملش کنم بعد از عمل برم برای کمیسیون اونوقت بازم معاف می شم یا نه؟
    الان دانشجو ام البته تموم شده اما خودمو فارق التحصیل نکردم ( آخه نمیدونستم این مریضی دارم!) تا کمتر از یک ماه دیگه (آخرای اردیبهشت) ثبت نام ارشدم به نظرتون تا اون موقع میتونم از معافیت تحصیلی در بیام و برای معفیت پزشکیم اقدام کنم؟
    تا اونجا که من میدونم اگه عمل نکنید که معاف کامله ولی اگر عمل کنید، در بهترین حالت ممکن، فقط بهتون معافیت از رزم میدن که اونم فایده خاصی نداره. از طرف دیگه، فکر کنم خوب نباشه عمل کردن این بیماریو به تعویق بندازین، از نظر باروری میگم (البته بهتره از دکتر بپرسین) .برای استفاده از معافیت پزشکی نیاید در حال تحصیل باشید، پس شاید اگه میخواین از این معافیت استفاده کنین، بهتر باشه سریع اقدام کنین واسه فارغ التحصیلی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پس شما میگید واریکوسل عمل کنیم معافی پریده؟(مطمئنید؟؟)
    حلا یک پیز دیگه این که عمل باز خودش معافی داره ، این عمل واریکوسل 5 سانتیمتر از بدن (زیر شکم) می شکافن بهیوشی هم از کمر به پایین ، این عمل باز حساب میشه؟
    کسی شماره یک دکتر ارتش نداره بشه ازش این سوالها رو کرد یا رفت مطبش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    پس شما میگید واریکوسل عمل کنیم معافی پریده؟(مطمئنید؟؟)
    حلا یک پیز دیگه این که عمل باز خودش معافی داره ، این عمل واریکوسل 5 سانتیمتر از بدن (زیر شکم) می شکافن بهیوشی هم از کمر به پایین ، این عمل باز حساب میشه؟
    کسی شماره یک دکتر ارتش نداره بشه ازش این سوالها رو کرد یا رفت مطبش؟

دوست من عمل مشابه انجام داده بود؛ خوب شد. با این که کمتر از شش ماه از عملش گذشته بود، معاف از رزمش هم نکردند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amk2 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    خواهش میکنم اگر کسی می تونه کمکم کنه . خیلی سریع به جوابتون احتیاج دارم .
    من برای واریکوسل اقدام کردم دکتر بیمارستان خانواده نوشت درجه سه . روز کمسیون گفت نه درجه سه نیست زد معاینه مجدد برای بیمارستان سجاد . از دو تا دکتر اونجا یکی نوشت سالم یکی هم نوشت واریکوسل بعد چون نظراتشون متفاوت بود دکتر سوم دید گفت چون قبلیا یکیشون زده سالم من نمی تونم درجه سه بنویسم به خاطر همین چیزی ننوشت تا برگه دچار تناقض بیشتری نشه و گفت بزار برگت ارسال بشه بعد دوباره شکایت کن . من رفتم نظام وظیفه موضوع رو گفتم اما سرهنگه گفت دیگه نمی تونی شکایت کنی و کار تمومه .
    من پزشک بیرونم دو سه جا رفتم همه درجه سه بودنش رو تایید می کنن ولی می گن مال تو واریسش توی بیضه هست و فقط با سونو مشخص میشه درجه سه هست و تو معاینه دو هستی که جز موارد نادر هم هست . به غیر از اون هر دو بیضه ام هم کوچکتر از اندازه نرمال هست . یکیشو که دکتر گفت تقریبا از بین رفته .

حالا میخوام بدونم چی کار باید کنم ؟ تو همین جا خوندم یکی میگفت سه بار کمیسیون رفته . اگر نمیشه به معاینه مجدد اعتراض زد پس اون چطوری سه بار رفته کمیسیون ؟
    در ضمن تو بیمارستان بهم گفتن چون لیسانس داری معافت نمیکنن .
    منم واریس هام دور بیضه بود و توی بیمارستان که معاینه کرد توضیح داد اگه با لیزر خواستن معاینت کنن براشون توضیح بده که واریس رو با بیضه هات اشتباه نگیرن که دیگه خدا رو شکر به اونجاها نرسید و معاف شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hes_luckey نمایش پست ها
    یعنی چی نباید غیبت داشته باشم ؟؟

من بهمن 90 آخرین امتحانم رو دادم ، حدود 15 روز دیگم باید برم واسه ثبت نام ارشد

رفتم پلیس +10 گفت اگه الان معافیت تحصیلی ندارید، قبل از اینکه معافی تحصیلی واسه ارشد تو سیستم ثبت بشه میتونید اقدام کنید

من مدرک موقت دانشگاه رو هم نگرفتم هنوز ، الان من واسه اولین قدم چیکار باید بکنم ؟

میشه لطفا یکی که اطلاع داره id yahoo بده تا بتونم ازش راهنمایی بگیرم

ممنونم از همه
    غیبت نداشته باشید یعنی از تاریخ فارغ التحصیلی تون یک سال کمتر گذشته باشه.
    من که خدمت تون عرض کردم؛ پلیس+10 هم که همون رو گفتن پس الان مساله چیه؟
    شما الان برای معافیت پزشکی اقدام می کنید؛‌ زمان ثبت نام ارشد هم نام نویسی می کنید.
    ان شا الله اگر معاف شدید که کارت تون میاد؛ اگر هم نه که اعزام تون کنسل میشه تا اتمام ارشد.
    اگر جایی براتون مبهم هست، لطفا بفرمایید.
    موفق باشید

اینکه نوشته بیماری کولیت ثبت شده معافیت دائم داره دقیقا یعنی چی؟ منظور از ثبت شده چیه؟
    منظورم همون به اثبات رسیده بود. کسی جوابی نداره؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : September 9th, 2012 در ساعت 03:15 PM

Junior Member

من بیماری متابولیک کبدی گرید 1 دارم معاف می شم؟ کسی با این معاف شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)