صفحه 13 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

با سلام خدمت دوستان
    من فعلا دانشجو هستم و عمل کیسه صفرا داشته ام (کیسه رو بیرون اوردم). تو فروم شما خوندم که شامل معافیت پزشکی دائم می شوم. از دوستان خواش میکنم مراحل کار را به من بگید. ضمنا الان دانشجو ی سال اول دکتری عمران میباشم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojf نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من فعلا دانشجو هستم و عمل کیسه صفرا داشته ام (کیسه رو بیرون اوردم). تو فروم شما خوندم که شامل معافیت پزشکی دائم می شوم. از دوستان خواش میکنم مراحل کار را به من بگید. ضمنا الان دانشجو ی سال اول دکتری عمران میباشم .
    شما باید دفترچه رو بگیرید و پر نمایید.. اگر دارید از معافیت تحصیلی استفاده میکنید که به همین صورت هست باید به پایان برسه و بعد درخواست بدید.. اما بازهم بهتره به بخش مشاوره نظام وظیفه مراجعه کنید چون شاید راه حلی برای اینکه بتونید در همین حین معاف بشید وجود داره....

سلام!
    من چند ماهه پیش اندوسکوپی کردم دکتر گفت فتق معده داری میخواستم بدونم این بیماری مشمول معافیت هست؟کسی میدونه بیماری های گوارشی رو تو تهران کدوم بیمارستان میفرستن قبلش برم اونجا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1049 نمایش پست ها
    سلام!
    من چند ماهه پیش اندوسکوپی کردم دکتر گفت فتق معده داری میخواستم بدونم این بیماری مشمول معافیت هست؟کسی میدونه بیماری های گوارشی رو تو تهران کدوم بیمارستان میفرستن قبلش برم اونجا؟
    سلام

بنظرم جز فتق های دیافراگماتیک حساب بشه، حتما حتما پیگیری کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلا دوستان

من فتق شکمی داشتم ولی سال 88 عمل کردم.الان زمانی که به خودم فشار میارم یا کار میکنم یکم تغییر حالت میده .
    حالا میخواستم بدونم این فتق عود شده دقیقا باید چه جوری باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    سوالی از بزرگان دارم من مشکل واریکوسل گرید 3 دارم و اینو 3 دکتر متخصص تایید کردن هم به صورت بالینی و هم 3 تا سونو گرافی از آزمایشگاه های مختلف هم دارم گه طول قطر سمت چپم رو 6.5 نشون داده)
    من در ماه مهر ماه 91 مراحل پلیس +10 رو برای معافیت پزشکی انجام دادم و در تاریخ 7 آبان 91 به بیمارستان معرفی شدم ولی در بیمارستان من رو یکی از دکتر ها درجه 2 تشخیص داد بعد از بیمارستان من به مطب دکتر دومی که در بیمارستان بود مراجعه کردم و موضوع را گفتم و سونوگرافی رو نشان دادم و پس از معاینه اونم تایید کرد که درجه 3 دارم به من گفت روز یکشنبه یعنی هفته بعدش دوباره برم بیمارستان چون پروندم هنوز اونجا بود گفت دوباره معاینه می کنیم و حل میشه من دوباره رفتم ولی بازم دکتر قبلی پس از معاینه مجدد قبول نکردو گفت من درجه دو هستم
    الان حدود یک ماه از بیمارستانم میگذره ولی خبری از نظام وظیفه و کمیسیونم نشده من موندم چیکار کنم یه بارم در تاریخ 27 آبان ماه رفتم نظام وظیفه گفتن پروندم هنوز بیمارستانه و نیومده دست ما (گفتن قبلا هر هفته پرونده ها میومد دستمون ولی الان تو بیمارستان جمع میش میاد )
    به نظر شما من به رای بیمارستان اعتراض بدم یا منتظر کمیسیون بمونم میترسم کمیسیون با رای بیمارستان من رو درجه 2 تشخیص بدن چون دوستان تو نوشته هاشون گفته بودن که به سونوگرافی نگاه نمی کنن و به رای بیمارستان اهمیت میدن
    من رو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    تا پرونده شما بیمارستان هست میتونید برید یک پزشک دیگه هم معاینه کنه و نظرش رو بنویسه.
    اگر با همین وضعیت برید کمیسیون، قطعا گرید دو حساب می کنند و تازه اگر خیلی اصرار کنید و اونا بینهایت لطف کنند معاینه مجدد میزنن.
    بدرود
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    تا پرونده شما بیمارستان هست میتونید برید یک پزشک دیگه هم معاینه کنه و نظرش رو بنویسه.
    اگر با همین وضعیت برید کمیسیون، قطعا گرید دو حساب می کنند و تازه اگر خیلی اصرار کنید و اونا بینهایت لطف کنند معاینه مجدد میزنن.
    بدرود
    معاینه پزشک دیگه چه تاثیری میتونه داشته باشه وقتی نگاه نمی کنند؟ با این حساب من باید تا کمیسیون تشکیل نشده اعتراض بدم ؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navidh8 نمایش پست ها
    معاینه پزشک دیگه چه تاثیری میتونه داشته باشه وقتی نگاه نمی کنند؟ با این حساب من باید تا کمیسیون تشکیل نشده اعتراض بدم ؟
    چیو نگاه نمی کنند؟ منظورتون اینه معاینه نمی کنن؟ یا سونو رو نگاه نمی کنن؟ اگه منظورتون سونو هستش که مسلمه نگاه نمی کنن چون اینطور در نظر میگیرن که جعلیه و شما دارید دروغ میگید.
    شما به جواب کمیسیون میتونید اعتراض کنید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidh8 نمایش پست ها
    جوابیه 2 دکتر نوشته میشه.. و همینطور برگه ها و جوابیه دکترهای قبلی خودتون رو هم با خودتون روز کمیسیون ببرید...
    در ضمن تا اونجایی که من میدونم شما رو به اتاق دیگری میفرستن و باید شلوار رو در بیارید و دکتر کمیسیون هم نگاه کنه و یا با دست تشخیص بده که در اون لحظه بهترین فرصت برای شماست تا شما بتونید با دکتر صحبت کنید و بگید که درجه بیماریتون 3 هست و مشکلات و اذیت شدنتون رو بگید .. در اون لحظه یا معاف میشد و یا دوباره به بیمارستان دیگری فرستاده میشید که باز در اونجا بدون اینکه بگید دکتر دیگری گفته درجه 2 هستید بگید برای آزمایش دوباره فرستاده شدم و تمامیه برگه ها و پرونده های قبلتون رو هم نشون بدید تا دوباره نوشته بشه.. مطمئن باشید باره دوم معاف میشید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)