صفحه 14 از 54 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    دوستان کسی نیس کمک کنه؟
    به نظرم باید به پزشک مراجعه کنید و معاینه کنه و با توجه به وضعیت شما تشخیص بده عود کرده یا نه.
    ویرایش توسط hossein1049 : November 26th, 2012 در ساعت 05:53 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1049 نمایش پست ها
    به نظرم باید به پزشک مراجعه کنید و معاینه کنه و با توجه به وضعیت شما تشخیص بده عود کرده یا نه.
    کسی نمیدونه شرایط عود کردش چیه؟

Junior Member

دوستان این پست من مستقیمن ارتباطی به مسئله‌ی معافیت نداره، اما به مسئله‌ی مربوط به یکی از جدی‌ترین بیماری‌های باعث معافیت می‌پردازه.

وب سایتی رو به همراه یک تالار گفتمان راه‌اندازی کردیم برای کمک به افراد مبتلا به بیماری‌های التهابی روده مثل کرون و کولیت. از اونجا متاسفانه‌ی اطلاعات مفید و موثر در مورد این گونه بیماری‌ها به زبان پارسی ترجمه نشده و خیلی از بیماران مبتلا، اطلاعایی از روش‌های درمان طبیعی و نیمه‌ طبیعی موجود برای این بیماری ندارن، تصمیم گرفتیم این وب سایت رو راه بندازیم و مطالب مفید رو آهسته آهسته ترجمه کنیم و در اختیار دوستان بذاریم.
    من خودم به عنوان یه بیمار مبتلا به کرون ساکن در خارج از کشور، به موفقیت‌های چشم‌گیری برای کنترل این بیماری دست پیدا کردم و امیدوارم در کنار سایر اعضا بتونیم به تبادل تجربه‌های مفید بپردازیم. اگر شما ساکن ایران هستید هم، به کمکتون بیشتر احتیاج خواهیم داشت، که اگر مطالب توی سایتمون رو بخونید منظورم رو بهتر متوجه می‌شید.

وب‌سایت ما فعلن به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده و در صورتی که استقبال خوب باشه، دامنه‌ی مستقل براش خریداری میشه. آدرس فعلی وب سایت ما اینه:

http://iran.pgcrohnscolitis.com

و تالار گفتمانش هم در این آدرس قرار داره:

http://iran.pgcrohnscolitis.com/forum

خوشحال میشم هرچه زودتر شما رو در این وب سایت ببینم. ما به کمک هم احتیاج داریم!

Junior Member

سلام دوستان

من کولیت میکروسکوپیک دارم،استان گلستان هستم
    رفتم گرگان دو تا دکتر متخصص تائید کردن،رفتم کمیسیون فرستادنم تهران بیمارستان امام جواد،گفتن باید بری اونجا هم تائید کنن
    میخواستم بدونم تهران دوباره کولونوسکوپی می کنن یا همون سوابق و مدارک و آزمایشات و که قبلا انجام دادم و دارم و میبینن و نظر میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا سریع جواب بدید
    اصلا الان که فرستادن تهران نشانه خوبیه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ، من با فتق جداره شکم معاف شدم ولی عمل نکرده بودم ، یه نکته بسیار مهمی که وجود داره در مورد فتق خیلی سخت گیری می کنند . اصولا باید با چشم ببینن که شما فتق داری ، یا اگه عمل کردی با دست خیلی راحت دوباره بشه لمس کرد . حالا اگه می تونی برو پیش دکتر خود نظام وظیفه بیمارستان سجاد کمک می کنند بهت .

Junior Member

از دوستان کسی برای همانژیم اقدام کرده ؟
    من 2 توده همانژیم دارم 51و41 میلی متر اما همه جا میلی لیتر نوشته شده یعنی چی میلی لیتر ؟

Junior Member

سلام به همه من طی دو تا عمل یکی از بیضه هامو از دست دادم که بیضه سمت چ‍‍پم بود به نظرتون معاف میشم؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3d نمایش پست ها
    سلام به همه من طی دو تا عمل یکی از بیضه هامو از دست دادم که بیضه سمت چ‍‍پم بود به نظرتون معاف میشم؟؟؟؟
    بند 39- اكتوپي و يا فقدان بيضه:
    الف) دو طرفه معاف دائم.
    ب) يك طرفه خدمات غيررزمي.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    بند 39- اكتوپي و يا فقدان بيضه:
    الف) دو طرفه معاف دائم.
    ب) يك طرفه خدمات غيررزمي.
    مرسی دوست عزیز اما یه جا خوندم فقدان بیضه بر اثر اعمال جراحی معاف دایم داره یه سوال دیگه کسی نمیدونه بیمارستان ثامن ناجا مشهد متخصص ارولوژیش کیه؟

Junior Member

سلام دوستان، اولا از اینکه جایی هست که تخصصی به موضوع جواب بده خیلی خوشحالم

من کبد چرب گرید 3 دارم به بزرگی 170 میلی متر
    رفلاکس معده که دکتر میگفت به هیمن ربط داره به موضوع اضافه شده و هر چی هم بخورم احساس بالا آوردن رو دارم

دکتر گفت که گرید 3 معاف هست
    تری گلیسیرید 480 هست و باقی چربی ها هم بالا و در مرز ماکسیمم هست و فقط تری گلیسیرید در هشدار کامل هست

مشکل اینجاست که چشم من 6.5 هست که باهاش معاف از رزم هستم ولی با کبد هم معاف از رزم بشم و این قانون دو تا معاف از رزم یا صدتا داشته باشی معاف کامل نمیشی میخوام با کبد اقدام کنم
    نظر شما چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)