صفحه 15 از 54 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

از دوستان کسی از همانژیم اطلاعی نداره ؟
    یا اقدام نکرده ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط mansi نمایش پست ها
    سلام دوستان، اولا از اینکه جایی هست که تخصصی به موضوع جواب بده خیلی خوشحالم

من کبد چرب گرید 3 دارم به بزرگی 170 میلی متر
    رفلاکس معده که دکتر میگفت به هیمن ربط داره به موضوع اضافه شده و هر چی هم بخورم احساس بالا آوردن رو دارم

دکتر گفت که گرید 3 معاف هست
    تری گلیسیرید 480 هست و باقی چربی ها هم بالا و در مرز ماکسیمم هست و فقط تری گلیسیرید در هشدار کامل هست

مشکل اینجاست که چشم من 6.5 هست که باهاش معاف از رزم هستم ولی با کبد هم معاف از رزم بشم و این قانون دو تا معاف از رزم یا صدتا داشته باشی معاف کامل نمیشی میخوام با کبد اقدام کنم
    نظر شما چی هست؟
    سلام

اگر پزشک شخصی برای شما زده کبد چرب گرید 3، وقتی برید ناجا می زنن 2 یا حداکثر 2 تا 3.

البته هیچ جای آیین نامه نیست که کبد چرب را معاف کنند، سعی کن بقیه پروندت را سنگین کنی و در کنارش موضوع کبد می تونه کمک کننده باشه.

برای حل مشکل کبد، تاکنون دارو هم مصرف کرده اید؟ اگر کرده اید اسمشان و دوره ای که خورده اید.

Junior Member

دکتر گفت که کبد چرب گرید 3 آخرین مرحله برای سینوزی شدن کبد هست
    البته این حرف ها رو همیشه میگند

اما کبد چرب من از گرید 3 رد شده ، یکی دکتر از 153 میلی متر رو هم گرید 3 زد و من که 170 بود رو هم 3 زد، چند جا مختلف هم سونوگرافی کردم
    آزمایش خونم هم دادم چند بار
    تری گلیسیرید 150 مجاز هست که مال من 480 هست ، باقی چربی های خون هم به همین صورت هستند
    به همین خاطر پیشنهاد متابولیک کبد رو دکتر داد.

جم فیبروزیل - متفورمین - ویتامیتن E - مدتی هم هست که چربی سوز خارجی دکتر نوشته هر کپسول 800 تومن هست و چند تا مولتی ویتامین
    ویرایش توسط mansi : December 15th, 2012 در ساعت 02:25 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mansi نمایش پست ها
    دکتر گفت که کبد چرب گرید 3 آخرین مرحله برای سینوزی شدن کبد هست
    البته این حرف ها رو همیشه میگند

اما کبد چرب من از گرید 3 رد شده ، یکی دکتر از 153 میلی متر رو هم گرید 3 زد و من که 170 بود رو هم 3 زد، چند جا مختلف هم سونوگرافی کردم
    آزمایش خونم هم دادم چند بار
    تری گلیسیرید 150 مجاز هست که مال من 480 هست ، باقی چربی های خون هم به همین صورت هستند
    به همین خاطر پیشنهاد متابولیک کبد رو دکتر داد.

جم فیبروزیل - متفورمین - ویتامیتن E - مدتی هم هست که چربی سوز خارجی دکتر نوشته هر کپسول 800 تومن هست و چند تا مولتی ویتامین
    البته بعد از چرب شدن کبد، وارد 5 تا فاز دیگه میشه شامل فیبروز و سیروز کبد هست که اونم درجات و گرید های مختلفی داره.

داروی لیورگل 70 و 140 میلی گرم (ایرانی) و یا خارجیش (لیورساپورت- که در حالت عادی گیر نمیومد چه برسه الان که تحریم هستیم)) هم جز

متداولترین داروهای درمان هست که عجیبه چرا با اونا شروع نکرده.

(داروهیا دیگه هم هستند نظیر :پیوگلیتازون - اورسولفور)

مقدار آنزیم های کبدی در آخرین آزمایشات چقدر هست؟ (SGOT و SGPT)

البته قبلا هم نوشتم، درمان کبد چرب داشتن رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی و ورزش هست مخصوصا برای دوران جوانی.

بنظرم اگر هنوز برای معافی اقدام نکردی و پزشک فعلیت یک پزشک خصوصی هست، برو در یکی از بیمارستان های علوم پزشکی تحت نظر یکی از اساتید معروف

دانشگاه، چون نظر این گونه افراد خیلی می تونه در ادامه راه کمکت کنه.

پست های قبلی من را سرچ کن، مفصل در خصوص کبد چرب نوشتم، یک چیزاییش می تونه کمک کننده باشه.

موفق باشی.

Junior Member

سلام دوستان

بنده دانشجو هستم و بیماری های دیسک کمر(L5,S1)، بیماری اعصاب (حمله عصبي در خواب و اختلال هراس) ، کبد چرب ،‌ و دیابت(قند خون ولی نه زیاد حاد) دارم

میخواستم ببینم معاف میشم یا نه؟ چه شرایط هست که الان حین معافی تحصیلی اقدام کنم؟

ام آر آی دادم دو سال پیش و دكتر گفت دیسک شدید داری

ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید

در حین تحصیل نمیشه اقدام کرد چون باید دفترچه پست کنی و اون هم نیاز به گواهی فارغ التحصیلی داره.

Junior Member

خب اين موارد بيماري هاي من معافي داره صدرصدر؟ اميدوار بمونم برادر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheytan نمایش پست ها
    خب اين موارد بيماري هاي من معافي داره صدرصدر؟ اميدوار بمونم برادر؟
    بندهای معافی با جزییاتش نوشته شده، اگر عین همون ها را داشته باشی، معاف میشی (تازه یک درصد هم احتمال بده معاف نکن)

اگر بیماری هاتون به معاف از رزم ها و معاف دائم ها می خوره و الان دانشجویی و قرار هست سال های آینده اقدام کنی، بهتر کمکی که به خودت

م یتونی بکنی اینه که تا می تونی برای خودت سابقه بیماری جمع کنی، دوره هیا چند ماهه (مثلا 6 ماهه، کمتر یا بیشتر) بری دکتر

و هر چی آزمایش یا دارو نوشتن واست، برگه هاشون نگه داری.

قبلا هم گفتم چندین بار توی تاپیک های مختلف، بهترین کار اینه که زیر نظر استادید دانشگاه برید نه دکتر های بخش خصوصی.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

دوستان بیماری سلیاک ( عدم جذب غذا در روده ) که حساسیت شدید به آرد گندمه و کلا هرچی که گندم توش باشه ممنوعه خوردنش ، معافیت داره؟

Junior Member

دوستان کبد چرب معافیت نداره ، مگه ثابت بشه که متابولیک کبد خوب بشو نیست و برای کبد چرب گرید بالا - 3 - کاربرد داره که حدود چند سال دنبال دویدن داره!
    رفلاکس معده معافیت نداره!
    حساسیت های معده معافیت نداره!
    و خیلی چیزهای دیگه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)