صفحه 16 از 54 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط mansi نمایش پست ها
    دوستان کبد چرب معافیت نداره ، مگه ثابت بشه که متابولیک کبد خوب بشو نیست و برای کبد چرب گرید بالا - 3 - کاربرد داره که حدود چند سال دنبال دویدن داره!
    رفلاکس معده معافیت نداره!
    حساسیت های معده معافیت نداره!
    و خیلی چیزهای دیگه!
    در مورد فتق معده اطلاعی دارید معافیت داره یاه نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام من برای هنری اینگوینال(چپ) امروز03/10/91 که نوبتم بود رفتم بیمارستان امام سجاد دکتر اول جراح عمومی بود تا دید نوشت هنری اینگوینال چپ در معاینه دیده میشود گفت وایسا دکتر دوم هم ببیندت دکتر دوم هم سوال کرد چیز سنگین بلند کردی و بسلامت تا 15 روز دیگه برو نظام وظیفه .فتقم کامل مشخصه کسی میدونه ایا معاف میشم ؟

Junior Member

سلام دوستان همگي خسته نباشيد
    من ديسك كمر L5-S1 دارم بهم معافي ميدن؟ حدود دو سال هست كه دارم و الان هم بدتر هم شده؟ اين معافي داره؟

مشكل اعصاب هم دارم حدود يك ماهه و تا يكساله ديگه تحت درمانم اما ميگن اگه معافي اعصاب بگيرم فردا بدبختي داره براي كار و ... و گواهينامه رانندگيم باطل ميشه و .... آيا اين درسته؟

لطفا راهنمايي كنيد ممنون ميشم

يا علي..

سلام. خسته نباشید . یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید
    در مورد سنگ کیسه صفرا بعد از اینکه عمل شد و سنگ کیسه صفرا برداشته شد آیا با مدارک مربوط به عمل میشه معافیت گرفت یا معاینه میکنن؟ اگر که معاینه میکنن چطور معاینه میکنن یا چه ازمایشهایی انجام میدن؟
    و در مورد تنگی مقعد میشه بیشتر توضیح بدید؟ که چی هستش و منظور چیه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام
    اگر 2 تا دکتر بیمارستان بگن که واریکوسل درجه 3 داری اما کمیسیون بگه که 2 هم نداری!!!!!!! و اعتراض زده بشه به نظرتون احتمالش هست بعد از اعتراض نظر کمیسیون بعدی عوض شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiro87 نمایش پست ها
    سلام
    اگر 2 تا دکتر بیمارستان بگن که واریکوسل درجه 3 داری اما کمیسیون بگه که 2 هم نداری!!!!!!! و اعتراض زده بشه به نظرتون احتمالش هست بعد از اعتراض نظر کمیسیون بعدی عوض شه؟
    سلام اگه واقعا 3 باشه احتمال اشباه وجود دارد حتما اعتراض کنید

جون مادرتون کمکککککککککککککککککک

با سلام لطفا کمک کنید
    بنده در اثر شکستگی استخوان پا امبولی ریه و ۲ مرتبه سکته ریوی کردم و یه ۱۰ روزی تو سی سی یو قلب تهران بودم و هر ۲ هفته ازمایش خون میدم حدود یک ماه از این بیماری میگزره و تازه دفتر چه پست کردم و یک قرص را باید ۶ ماه تا یک سال بخورم و نباد ضربه ای به بدنم وارد بشه و پرهیز غذایی شدید باشم یکی میگفت معاف از رزم میشی یکی میگفت معاف موقت یا دائم لطفا با توجه به اینکه من غیبت ندارم و فوق دیپلمم بگید معاف میشم
    ممنون همتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dfgfdgfdgfdg نمایش پست ها
    بابا یکی نیست
    جون مادرتون کمکککککککککککککککککک

با سلام لطفا کمک کنید
    بنده در اثر شکستگی استخوان پا امبولی ریه و ۲ مرتبه سکته ریوی کردم و یه ۱۰ روزی تو سی سی یو قلب تهران بودم و هر ۲ هفته ازمایش خون میدم حدود یک ماه از این بیماری میگزره و تازه دفتر چه پست کردم و یک قرص را باید ۶ ماه تا یک سال بخورم و نباد ضربه ای به بدنم وارد بشه و پرهیز غذایی شدید باشم یکی میگفت معاف از رزم میشی یکی میگفت معاف موقت یا دائم لطفا با توجه به اینکه من غیبت ندارم و فوق دیپلمم بگید معاف میشم
    ممنون همتون
    سلام ...
    دوست من طبق این مواردی رو که شما داری میگی و مشکلی که شما دارید و این امکان وجود داره که حتی بعد از تمام شدن دوره درمان فعلی شما... مریضی در حد کمی داشته باشید و اینکه به دلیل داشتن سکته ممکنه در زمان خدمتتون باز مشکلی پیش بیاد.. بین امکان معافیت موقت و دائم هستید..اما بهتر هست از دکتری که در بخش بیمارستان قلب شما رو ویزیت کردن این سئوال رو بپرسید چراکه ایشون مطمئنا از تمامیه زیرو بم اطلاع کافی تری دارن جویا بشید تا بلکه اگر نیاز به گواهی و مدارک کاملتری هم نیازمند شدید ایشون در مورد بیماریتون بهتون کمک کنن تا طبق بیماریتون اقدام کنید... در ضمن بیماری شما باید اسم خاصی داشته باشه.. اگر بتونید اون اسم رو هم بگید شاید بشه در آیین نامه جستجو کرد و دید وضیعت شما به چه صورت خواهد شد...

اول ممنون از راهنماییتون 2امبولی ریه یا لخته ریه

Junior Member

سلام من امروز تو کمیسون معاف شدم مشکل من هنری (فتق اینگوینال )بود خدایی اصلا اذیت نکردن 2 ساعتم بیشتر طول نکشید...حق کسی رو هم نمیخورند
    سوالی بود در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)