صفحه 22 از 54 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری- علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان. امیدوارم که سال بسیار خوب و خوشیو آغاز کرده باشین!
    یه سوال داشتم.
    من این ترم از دانشگاه مرخصی تحصیلی گرفتم... می خواستم بدونم میتونم الآن تو این مدت که مرخصی هستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم؟ منظورم اینه که مرخصی تحصیلی بگیری همچنان معافیت تحصیلی دارم یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط maskhin نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم که سال بسیار خوب و خوشیو آغاز کرده باشین!
    یه سوال داشتم.
    من این ترم از دانشگاه مرخصی تحصیلی گرفتم... می خواستم بدونم میتونم الآن تو این مدت که مرخصی هستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم؟ منظورم اینه که مرخصی تحصیلی بگیری همچنان معافیت تحصیلی دارم یا نه؟
    ممنون
    خیر الان نمیتونید برای معافیت پزشکی اقدام کنید، درسته که مرخصی گرفتید اما همچنان معافیت تحصیلی تون معتبره.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام خسته نباشید،

با توجه به پست هایی که خوندم فهمیدم به هر حال من معاف از رزم میشم اما دو سه تا سوال دارم:

اول اینکه معیار گرید چیه؟ چون من بیضه چپم شدیده (گرید 3 یا بیشتر) و راستم خفیف (مقلا یک یا دو). حالا معیار گرید جمع این دوتا است؟

گیرم که من فقط معاف از رزم شدم. اگر بتونم امریه بگیرم تا اینور اونور پرت نشم، باید چه اقداماتی انجام بدم؟

و سوم اینکه، من علاوه بر واریکوسل بیماری های دیگری شامل: سنگ پروستات، سینوس پیلونیدال و آسم هم دارم. این ها چه تاثیری بر روند معافی ام خواهد داشت؟

و آخرین سوال که کمی خارج از تاپیکه اما لطفا در حاشیه جواب بدین اینه که آیا در کارت پایان خدمت (به فرض معاف از رزم) معافیت پزشکی ام ذکر خواهد شد یا نه فقط میگه پایان خدمت؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

دوستان یه سوال دارم! لطفا راهنمایی کنید!
    اگه معاف از رزم بشم توی کارت پایان خدمتم درج میشه که ایشون معاف از رزم بوده؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم! لطفا راهنمایی کنید!
    اگه معاف از رزم بشم توی کارت پایان خدمتم درج میشه که ایشون معاف از رزم بوده؟
    مرسی
    من دو سه روز پیش رفتم پلیس +10 گفت درج نمیشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

سلام دوستان
    کسی تا حالا واسه کیست کلیه اقدام کرده؟
    ممنون

Junior Member

سلام سوال من اينه:
    كسي كه متولد 31 ارديبهشت 1374 هست و در حال حاضر مشغول به تحصيل در سال چهارم دبيرستان است.
    به تشخيص پزشك بسيار حاذق واريكاسل گريد 2 3 داره كه هر چه سريعتر بايد عمل شه.
    حالا اين فرد مي تونه بره پليس +10 بگه كه من مي خوام به سربازي برم و ترك تحصيل كنم و مراحل معافيت رو پيش ببره.
    1- حالا اومديم و معافش نكردن با توجه به اينكه سال چهارم رو هم نخونده، ديگه نمي تونه به دانشگاه يا هيچ موسسه آموزش عالي بره و از اين طريق معافيت تحصيلي بگيره؟
    2- آيا به علت سن پايين ، بهش مهلت ميدن كه بگه مي خوام درس بخونم ؟ و ديپلم بگيرم؟
    3- كسي كه همسن ايشان است رفته ديپلم موقت رو با سه سال تحصيل گرفته. آيا براي گرفتن ديپلم، سه سال تحصيل لازمه يا 4 سال؟ آخه آموزش و پرورش ميگه دبيرستان 4ساله است.
    4- آيا گه معافش كردن مي تونه كنكور بده؟
    5- آيا اگه معافش كردن و مي تونست كنكور بده، مي تونه بره شهريور امتحانات سال چهارم رو بده كه شرايط رفتن به دانشگاه رو پيدا كنه؟
    6- آيا اگه معافش نكردن مي تونه بره شهريور امتحانات سال چهارم رو بده كه يه دانشگاهي مثلاً آزاد و حتي بدون كنكور بره؟ حتي كارداني؟

خيلي خيلي ممنون

سلام دوستان .
    یکی از بچه ها سوالی کرده بود ولی جواب ندادن دوستان.
    سوال من هم همین هست که گرید چجوری مشخص میشه ؟ یعنی بیضه چپ گرید 3 باشه هیچ ربطی به معافی نداره ؟ و باید جفتش گرید 3 باشه؟
    اگر پزشک بیمارستان که معرفی میشیم نظر مثبت بده دیگه شانس ادم خیلی بالاست؟ یا ممکنه کمیسیون رد کنه و بعد معاف نکند؟

Junior Member

سلام.اقا من بیماری هیپوپلازی کلیه چپ رو دارم.که این اختلاف در اندازه کلیه ها باعث افزایش فشار خون من شده.ایا ممکن هست معاف دائم شم؟کسی تجربه ی مشابهی داره؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2013 نمایش پست ها
    سلام.اقا من بیماری هیپوپلازی کلیه چپ رو دارم.که این اختلاف در اندازه کلیه ها باعث افزایش فشار خون من شده.ایا ممکن هست معاف دائم شم؟کسی تجربه ی مشابهی داره؟؟؟؟؟؟
    اول ایین نامه رو ببینید. اگه در ایین نامه نبود با پزشک مشورت کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)