صفحه 23 از 54 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان! یه سوال !
    کسی که دکتر بهش میگه حتما بای عمل کنی گرید چند میشه ؟
    یعنی 2 میشه یا 3؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

ببخشید این سئوال ****فوریه!**** اگه میشه جواب بدید. من قبلا فتق داشتم و عمل کردم. حالا علایم نشون میده که دوباره مشکل پیدا کردم. میخواستم بدونم که هنوزم به خاطر فتق معافی میدن یا نه؟ درجه داره اینم؟ چون من دیدم فقط نوشتن که عود کردن فتق معاف دائم داره. حالا نمیدونم جدیدا هم معاف می کنن یا نه!
    یه مشکلی هم که هست اینه که دانشجوی ترم آخرم و از پاییز میرم کانادا برای فوق. اگه برم قبول نکنن مشکلی پیش میاد؟ همون موقع مشمول میشم یا 6 ماه معافیت دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

دوستان واسه کیست کلیه معافی میدن؟
    ممنون

سلام
    من چند سال پیش روده ام عفونت کرد و دوسال دستم بهش بند بود تا تقریبا یکم خوب شدم و از شر مشکلاتش راحت شدم ولی الان دوباره همون علائم پیدا شده
    من رفتم پیش دکتر و دکتر بهم گفت بیا کلونوسکوپی بکن تا مشخص بشه روده ات ورم داره یا نه
    گفت اگه ورم داشته باشه روده بزرگت میتونی معاف بشی
    سوالم اینه که اگه هزینه کنم و روده ام ورم داشته باشه، بعد دوباره باید هزینه کنم و برم کمیسیون پزشکی یا از همین الان اقدام کنم برم کمیسیون پزشکی و ورم روده رو بررسی کنم؟
    و یه سوال دیگه، اصلن میشه علایم یه بیماری روده رو توضیح بدم و مشکل روده ام رو که عفونت کرده حاد نشون بدم و بتونم معاف بشم؟
    خواهش میکنم که زودتر جواب بدید ممنون

Junior Member

با سلام وعرض احترام
    من واریکوسل درجه 3 دارم.بیمارستان امام سجاد رفتم و 2تا دکتر گفتن درجه2 ولی وقتی میدان سپاه رفتم شورای پزشکی گفت درجه 3و گفت دوباره برم یه بیمارستان دیگه و اونجا معاف میکنن.
    به نظرتون معاف میکنن؟بیمارستان بگه 3 دوباره شورای پزشکی معاینه میکنه؟

Junior Member

سلام
    بچه ها من سوال داشتم، برای اقدام جهت معافیت واریکوسل گرید 3، اولا چقدر طول میکشه ؟
    من می خوام بین کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام کنم، فکر کنم آخر تیر بتونم فارغ التحصیل بشم. خوب بعد بعضی جاها نوشته ممکنه تا 4 ماه طول بکشه پروسه معافیت، این مشکل ایجاد نمی کنه؟؟ چون من نهایت زور بزنم بتونم 2.5 ماه وقت داشته باشم تا ارشد...
    پیش یک پزشک رفتم گف اگه می خوای باسه واریکوسل اقدام کنی مشهد نرو، برو بجنورد اونجا اقدام کن راحتتر می گیری. مشهد گیر میدن ... کسی نظری نداره؟

Junior Member MSZ28 آواتار ها

سلام
    دوستان یه سوال:
    روزی که قراره برای معاینه بریم (منظورم همون معاینه اولیه است که گرید واریکوسل رو می نویسن)، آیا لازم هست در مورد مشکلاتی که این واریکوسل برامون ایجاد کرده چیزی بگیم به اون دکتر ها؟
    مثلا من وقتی یه مقدار میدووم یا زیاد راه میرم تو ناحیه بیضه ها درد ایجاد میشه که یه جورایی میزنه تو شکمم!
    آیا نیازی هست اینو بگم؟ آیا اصلا این از مشکلات واریکوسل هست یا نه؟
    ضمنا چه مشکلات دیگه ای این واریکوسل برای فرد میتونه ایجاد کنه که اگه لازمه اونا رو هم بگم... مرسی

Junior Member

سلام.اقا من امروز یکشنبه 30 تیر کمیسیون داشتم و واسه کلیه هام گفتن معاف شدم.فقط گفتن اونایی که معاف شدن باید هفته بعد هم بیان واسه کمیسیون دوم.صیغه ی این کمیسیون دومی چیه دیگه؟؟؟؟ایا امکان برگشت رای هست؟؟؟؟

Junior Member

معاف شدم، با بیماری کرون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    معاف شدم، با بیماری کرون
    شادباش میگم !
    ان شا الله وقت کردی بیا از اول بگو جریان چی بود؟ چی شد؟ تاریخ های مهم و ...
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)