صفحه 24 از 54 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان، من در حال انجام خدمت سربازی هستم، الان سه ماه از خدمتم گذشته و در پادگان نیروی دریایی ارتش خرمشهر مشغول به خدمتم

من مشکل تنفسی دارم و حجم قفسه سینه م کوچکتر از حد معمول هست، مثلا حتی اگه تند تند غذا بخورم شروع میکنم به نفس نفس زدن،
    البته اینم اضافه کنم که تا حالا به خاطر این بیماریم تو هیچ بیمارستانی بستری نشدم و مدرک پزشکی خاصی ندارم، مشکل انحراف بینی هم دارم، به نظرتون اگه برم دنبال معافیت پزشکی احتمالش هست بتونم معافیت دائم رو بگیرم؟

ممنون میشم جواب بدین
    تو هم که هر دفعه که مارو میبینی...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    شادباش میگم !
    ان شا الله وقت کردی بیا از اول بگو جریان چی بود؟ چی شد؟ تاریخ های مهم و ...
    والا خیلی روال! از شهرستان گرگان اقدام کردم و از روزی که توی پلیس + 10 اقدام کردم تا روزی که توی کمسیون دوم بهم گفتن معاف دائم، کمتر از یه ماه طول کشید. واقعن راضی بودم هرچند بدو بدو کردن‌های اداریش خیلی زیاد بود. اما دقیقن از روی آئین‌نامه بررسی می‌کردن و تا جایی که من متوجه شدم حق کسی رو ناحق نکردن. اما شوخی هم نمی‌گرفتن. سوال خاصی اگر داری بگو، در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    والا خیلی روال! از شهرستان گرگان اقدام کردم و از روزی که توی پلیس + 10 اقدام کردم تا روزی که توی کمسیون دوم بهم گفتن معاف دائم، کمتر از یه ماه طول کشید. واقعن راضی بودم هرچند بدو بدو کردن‌های اداریش خیلی زیاد بود. اما دقیقن از روی آئین‌نامه بررسی می‌کردن و تا جایی که من متوجه شدم حق کسی رو ناحق نکردن. اما شوخی هم نمی‌گرفتن. سوال خاصی اگر داری بگو، در خدمتم.

اقا منظورت از کمیسیون دوم چی هست؟یعنی اعتراض دادی یه بار دیگه نوشتن کمیسیون یا بعد یه کمیسیون <کمیسیون دیگه ای هم هست؟اونجا هم 3تا دکتر هست؟کلا اگه میشه یه کم توضیح بده.مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina2013 نمایش پست ها
    اقا منظورت از کمیسیون دوم چی هست؟یعنی اعتراض دادی یه بار دیگه نوشتن کمیسیون یا بعد یه کمیسیون <کمیسیون دیگه ای هم هست؟اونجا هم 3تا دکتر هست؟کلا اگه میشه یه کم توضیح بده.مرسی

نه دفعه‌ی اول که رفتم کمیسیون، گفتن مدارکت درسته ولی میفرستیمت یه دکتر دیگه هم بررسی و تایید کنه! فکر کنم فقط برای اینکه یه بار دیگه هم فرستاده باشن، جدن دلیل خاصی نیاوردن. دکتر دومی هم مدارک پزشکیمو نگاه کرد و دیگه برای کلونوسکوپی مجدد نفرستاد، همون علایم ظاهریمو دید و مدارک رو بررسی کرد و دوباره بیماریمو تایید کرد. بعدش فرستادنم کمیسیون دوم و اونجا معافم کردن. سه تا دکتر جدید بودن.

Junior Member

سلام دوستان من مشکل فتق دیافراگمی دارم الان 1 سال میشه. من دوره آموزشی رو نیروی انتظامی با فوق لیسانس گذروندم اواخرش چون دکترا قبول شدم ترخیص شدم. حالا الان دکترا تموم شده میخوام ببینم میتونم واسه معافی اقدام کنم؟ معاف میشم یا نه؟ آخه میگن سربازی رفته باشی با مدرک بالا ازبیمه همون ارگان نظامی استفاده میشه رایگان عمل کنی و دوره نقاهت و بعدم کار دفتری نمی تونی معاف بشی ازین حرفها دیگه!!! حالا اوضاع من چجوره؟

سلام خدمت همه
    من تا 5 مرتبه فتق عمل کردم.دو بار پیچ خوردگی بیضه داشتم عمل کردم. یکی از بیضه هامو از دست دادم.
    با این شرایط ایا معاف میشم؟چه نوع معافی بهم تعلق میگیره؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

بند20- فتق‌هاي جدار شكم (داخلي و خارجي) و ديافراگماتيك.
    الف) عمل نشده معاف دائم.
    ب) عمل شده عود كرده معاف دائم.
    ج) عمل شده بدون عارضه منع خدمتي ندارد.
    فتق عمل شده بدون عوارض هیچ منع خدمتی نداره.

بند 39- اكتوپي و يا فقدان بيضه:
    الف) دو طرفه معاف دائم.
    ب) يك طرفه خدمات غيررزمي.
    یک بیضه داشتن معاف از رزمه.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa360 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در حال انجام خدمت سربازی هستم، الان سه ماه از خدمتم گذشته و در پادگان نیروی دریایی ارتش خرمشهر مشغول به خدمتم

من مشکل تنفسی دارم و حجم قفسه سینه م کوچکتر از حد معمول هست، مثلا حتی اگه تند تند غذا بخورم شروع میکنم به نفس نفس زدن،
    البته اینم اضافه کنم که تا حالا به خاطر این بیماریم تو هیچ بیمارستانی بستری نشدم و مدرک پزشکی خاصی ندارم، مشکل انحراف بینی هم دارم، به نظرتون اگه برم دنبال معافیت پزشکی احتمالش هست بتونم معافیت دائم رو بگیرم؟

ممنون میشم جواب بدین
    کسی نمیتونه به شما بگه معاف میشید یا نه ، مطمئن ترین راه مراجعه به ن.و شهر خدمتتون هست و لیست پزشکان کمیسیون رو بگیرید قبلش هم پیش 2 متخخص بیماری تون برید و نسخه اون ها رو به این پزشک کمیسیون نشون بدید و نظرشون رو بخواین

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط smartgig نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من سوال داشتم، برای اقدام جهت معافیت واریکوسل گرید 3، اولا چقدر طول میکشه ؟
    من می خوام بین کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام کنم، فکر کنم آخر تیر بتونم فارغ التحصیل بشم. خوب بعد بعضی جاها نوشته ممکنه تا 4 ماه طول بکشه پروسه معافیت، این مشکل ایجاد نمی کنه؟؟ چون من نهایت زور بزنم بتونم 2.5 ماه وقت داشته باشم تا ارشد...
    پیش یک پزشک رفتم گف اگه می خوای باسه واریکوسل اقدام کنی مشهد نرو، برو بجنورد اونجا اقدام کن راحتتر می گیری. مشهد گیر میدن ... کسی نظری نداره؟
    با خیال راحت اقدام کنید مهم این هست که قبل از ثبت نام ارشد دفترچه پست کرده باشی بعدش هرچقدر طول بکشه مهم نیست من خودم 3 ماه بعد از ثبت نام معاف شدم . فقط موقع ثبت نام دانشگاه ممکنه بهت گیر بدن بگن از ن.و برامون نامه بیار که مجاز به ثبت نام هستی .

Junior Member

سلام .. من امروز سونوگرافی اقدام کردم و در جواب نوشت که در سمت راست واریگوسل گرید 1 با طول 2.2 سانتیمتر و بیضه چپ واریگوسل گرید 2 با طول 3 سانتیمتر ... آیا امیدی به معافیت دائم هست ؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)