صفحه 34 از 54 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi7369 نمایش پست ها
    دوست عزیز در مورد واریکوسل مطمئن هستید ؟ یعنی من کاردانی در رشته بگیرم مشکلی ندارم ؟
    آره من این بند رو خودم دیدم.ولی حتما در مورد چنین تصمیم مهمی یه ویزیت مطب اورولوژیست عضو شورا برو و با اطمینان کامل تصمیم بگیر.محیط مجازی دلیلی بر اعتماد نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام در ایین آیین نامه جدید اسمی از بیماری واریکوسل آورده نشده ! یعنی حذف شده یا این آیین نامه اصلاحی هست که فقط بیماریی های که دچار تغییر شدن رو بیان میکنه !

http://dotic.ir/download/news/156/156.pdf

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi7369 نمایش پست ها
    سلام در ایین آیین نامه جدید اسمی از بیماری واریکوسل آورده نشده ! یعنی حذف شده یا این آیین نامه اصلاحی هست که فقط بیماریی های که دچار تغییر شدن رو بیان میکنه !

http://dotic.ir/download/news/156/156.pdf

با توجه به اینکه با پیشرفت پزشکی خیلی از بیماری ها قابل درمان شدن، تو این آئین نامه سعی شده فقط اون دسته که قابل درمان نیستن یا شدت بالایی دارن معاف بشن. ضمنا اگر دقت بکنی تمام مواردی که تو این آئین نامه اومدن نسبت به قانون مصوب سال 90 تغییر کردن، پس یعنی "اصلاحی" هستش. اگر واریکوسل تو لیست میومد یعنی شرایطش فرق کرده بوده و باید با شرایط جدید معافی میدادن.

سلام، من پارسال رفتم سونوگرافی. 3 تا سنگ کیسه صفرا + 1 پولیپ داشتم. چند روز قبل هم رفتم دوباره. دکتر گفت تعداد سنگ‌ها شده 4 تا (سایزشون هم بزرگتر شده) و پولیپ هم شده 2 تا. گفت بهتره عمل کنی. حالا میخواستم ببینم با این تغییر شرایط معافی من میتونم معافی دائم بگیرم یا نه؟!
    ممنون

Junior Member asaber آواتار ها

این جریان واریکوسل در آیین نامه جدید آخرش نفهمیدم چی شد،اگه حذف شده باید سریع تسویه کنم تا قبل مرداد با دانشگاه و دفترچه پست کنم،اگه نشده و مدرک تاثیر داره من فوق دیپلمم ،نمیدونم الان تکلیف چیه،صفحه ۲۶ آیین نامه که احتمالا مربوط به واریکوسله توش حذف شده و نیومده ،حکمت کار چیه نمیدونم....

Junior Member

دوستان خواهشا اگه میدوند جواب سوالای منو بدید.ممنون میشم
    آیا برای معاینه مجدد شورا مستقیم میگه کی کدوم بیمارستان بری یا باید نامه بیاد؟ معمولا چند روز بعد از شورا طول میکشه برای معاینه مجدد در بیمارستان؟

Junior Member

سلام.
    آقایان من بیمارستان بودم. ، گفتن تا آمدن آیین نامه جدید فعلا همون آیین نامه قدیمی ملاک هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط golden9 نمایش پست ها
    سلام.
    آقایان من بیمارستان بودم. ، گفتن تا آمدن آیین نامه جدید فعلا همون آیین نامه قدیمی ملاک هست.

ممنون دوست عزیز، منظورتون از آیین نامه‌ی قدیمی مربوط به چه تاریخیه ؟ یعنی این آیین نامه که 24 خرداد امسال تصویب شده هنوز تو بیمارستانها توزیع نشده ؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز، منظورتون از آیین نامه‌ی قدیمی مربوط به چه تاریخیه ؟ یعنی این آیین نامه که 24 خرداد امسال تصویب شده هنوز تو بیمارستانها توزیع نشده ؟
    هنوز دفترچه چاپ نشده که چیزی بخواد توزیع بشه.

Junior Member

دوستان من بواسیر درجه 3 یا 4 دارم
    که طبق بند 19 قسمت بیماری های دستگاه تناسلی و ...معافیت بهم تعلق میگیره
    الان هم مشغول خدمت توی ارتش هستم
    میخوام ببینم آیا واسه این مورد معافیت میدن یا میپیچونن؟قبلش از پزشک غیر از بیمارستان ارتش نامه ببرم توی معاینه اولیه تاثیر داره؟؟
    لطفا زودتر جواب بدین یکشنبه میرم بیمارستان ارتش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)