صفحه 40 از 54 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان.خواهشن اگر کسی اطلاع داره جواب من رو بده.من فتق 2 طرف دارم.بدون سینوگرافی هم کاملا مشهود هست.متاهل هم هستم.میدونم توی ایین نامه جدید 6 ماه فرصت عمل میدن و ...میخوام بدونم اگر عمل نکنم چی میشه؟ایا اصلا احتمال اینکه بتونم معافی بگیرم هست؟کلا راهنمایی میخام.

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

کسی میدونه اسم شرایطش چجوریه؟ من قبلا اسم داشتم بچه بودم(شدید) ولی الان بهترم؟ معاف دایم میشم؟ در ضمن اگه درخواست پزشکی بدم قبول نکنن باید برم خدمت؟ نمیتونم درس بخونم واسه مقطع بالاتر؟ من الان دارم واسه ارشد میخونم .

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    من یه سال دیگه درسم تموم میشه و میخوام برای معافیت پزشکی اقدام کنم
    من هرنی اینگوینال و واریکوسل گرید مختلف - برونشیت ریه و سندروم روده تحریک پذیر دارم
    ایا میتونم برای این معافیت بگیرم
    قصد دارم واریکوسل و هرنی اینگوینال رو عمل کنم چون فتق قبات داشتم دوباره عود کرده
    ----
    بیماری ریوی برونشیت هم دارم که حالا حالا دست از سر ما بر نمیداره

من دارم درسم میخونم میتونم همین الان اقدام کنم ؟

سلام خسته نباشید دوستان من ساکن شهر اهواز هستم
    یه بار رفتم برای کمیسیون رد شد معافیتم و معاف از رزم شدم دکتر بهم گفت برو تو اموزشی راحت تر معافت میکنن و این حرفا....

بیماری من پی اس سی هست بیماری که مربوط به مجاری صفراوی و کبد است این بیماری نادری هست که فقط دکتر های فوق تخصص کبد این بیماری رو میشناسن و از خطر این بیماری اگاه هستن و دکتر های نظام وظیفه اگر نگم همه ولی بیشترشون بی سواد هستند

دوستان همینجا اینو میگم و بی شک همین طوره کمیسیون سه نفره اولیه همش کشکه و هیچ چیزی بارشون نیست حتی نگاهت نمیکنن ببینین دختری یا پسر تا این حد هستن هر چیزی دکتر دومی که در بیمارستان دکتر متخصص بیماری خودتون رو میگم ( البته بلانسبت متخصص - مختصصی که در مطبش بزنه امپول هم زده می شود ) از دکتر عمومی هم بی سواد تر هست برای شما بنویسه کمیسیون هم همون رو صادر میکنه اگر بنویسه معاف هستید کمیسیون معاف میکنه بگه معاف از رزم کمیسیون معاف رزم میکنه و بنویسه سالمید رد میکنه بیماری شما

تنها جایی که درست رسیدگی میشه برای معافی و شاید یه مقداری جون ادم ها براشون ارزش داشته باشه پایتخت است بقیه جاها اصلا ارزشی برای جون ادما ها قائل نیستن وقتی دکتر به من میگه به من دستور دادن شما رو معاف نکنیم موقع کمیسیون 150 نفر بودیم شاید 10 نفر معاف شدن اونا هم یا فلج بودن یا کلا دیوانه بودن که مجبور بودن اینا رو هم معاف کنن والا اینا هم میگفتن سالم هستید

میخواستم ببینم ایا میدونید راهی هست من بتونم پروند رو ارجاع بدم از شهر اهواز برای تهران کسی راهی میشناسه راهنمایی کنه ممنون میشم با تشکر از شما و همه دوستان که برای حق خودشون تلاش میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان من ساکن شهر اهواز هستم
    یه بار رفتم برای کمیسیون رد شد معافیتم و معاف از رزم شدم دکتر بهم گفت برو تو اموزشی راحت تر معافت میکنن و این حرفا....

بیماری من پی اس سی هست بیماری که مربوط به مجاری صفراوی و کبد است این بیماری نادری هست که فقط دکتر های فوق تخصص کبد این بیماری رو میشناسن و از خطر این بیماری اگاه هستن و دکتر های نظام وظیفه اگر نگم همه ولی بیشترشون بی سواد هستند

دوستان همینجا اینو میگم و بی شک همین طوره کمیسیون سه نفره اولیه همش کشکه و هیچ چیزی بارشون نیست حتی نگاهت نمیکنن ببینین دختری یا پسر تا این حد هستن هر چیزی دکتر دومی که در بیمارستان دکتر متخصص بیماری خودتون رو میگم ( البته بلانسبت متخصص - مختصصی که در مطبش بزنه امپول هم زده می شود ) از دکتر عمومی هم بی سواد تر هست برای شما بنویسه کمیسیون هم همون رو صادر میکنه اگر بنویسه معاف هستید کمیسیون معاف میکنه بگه معاف از رزم کمیسیون معاف رزم میکنه و بنویسه سالمید رد میکنه بیماری شما

تنها جایی که درست رسیدگی میشه برای معافی و شاید یه مقداری جون ادم ها براشون ارزش داشته باشه پایتخت است بقیه جاها اصلا ارزشی برای جون ادما ها قائل نیستن وقتی دکتر به من میگه به من دستور دادن شما رو معاف نکنیم موقع کمیسیون 150 نفر بودیم شاید 10 نفر معاف شدن اونا هم یا فلج بودن یا کلا دیوانه بودن که مجبور بودن اینا رو هم معاف کنن والا اینا هم میگفتن سالم هستید

میخواستم ببینم ایا میدونید راهی هست من بتونم پروند رو ارجاع بدم از شهر اهواز برای تهران کسی راهی میشناسه راهنمایی کنه ممنون میشم با تشکر از شما و همه دوستان که برای حق خودشون تلاش میکنن
    سلام.
    دوست عزیز بنده تهران هستم و تا حالا 2 بار شورای پزشکی رفتم و همشون همین جوری هستند شهرستان و تهران ندارد و این دوباری که رفتم شورا از بین 100 نفری که بودند فقط 3 نفر معاف شدند آنهایی که معاف کردند اصلا نمی توانستند راه بروند روی ویلچر بودند.
    کلا دکتر های شورا هیجی ار پزشکی نمی دانن.
    دکتر کمیسیون بهتون راست گفته توی حین خدمت خیلی راحت میشه معافت شد.بنده چند نفر را با چشم های خودم دیدم که هیچ مشکلی نداشتند خیلی راحت معافشون کردن.منم اگر شورای عالی معافم نکرد می خوام حین خدمت اقدام کنم.

Junior Member

واسه گرفتن معافی پزشکی(یا معاف از رزم) میشه توی آموزشی اقدام کرد؟ راهش چیه؟یه توضیحی میدین.؟
    پرونده پزشکی دارم..ترتیب اثر میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2033 نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز بنده تهران هستم و تا حالا 2 بار شورای پزشکی رفتم و همشون همین جوری هستند شهرستان و تهران ندارد و این دوباری که رفتم شورا از بین 100 نفری که بودند فقط 3 نفر معاف شدند آنهایی که معاف کردند اصلا نمی توانستند راه بروند روی ویلچر بودند.
    کلا دکتر های شورا هیجی ار پزشکی نمی دانن.
    دکتر کمیسیون بهتون راست گفته توی حین خدمت خیلی راحت میشه معافت شد.بنده چند نفر را با چشم های خودم دیدم که هیچ مشکلی نداشتند خیلی راحت معافشون کردن.منم اگر شورای عالی معافم نکرد می خوام حین خدمت اقدام کنم.
    سلام دوست عزیز ممنون از جواب دادنتون بله منم الان اعتراض زدم سر رای دکتر اولی و روز سه شنبه باید برم برای پزشک مختصص دیگه ای البته بلانسبت متخصص و اگر این طور نشد از اموزشی اقدام میکنم و اون رو گذاشتم برای تیر اخر خدا رو شکر اموزشی جای خوبی افتادم حداقل نظامی هاشون یکم اخلاف دارن این طور که دوستان گفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    واسه گرفتن معافی پزشکی(یا معاف از رزم) میشه توی آموزشی اقدام کرد؟ راهش چیه؟یه توضیحی میدین.؟
    پرونده پزشکی دارم..ترتیب اثر میدن؟
    سلام از اونجایی که من تحقیق کردم قبل شروع اموزشی از شما میپرسن که بیماری دارید یا خیر و وقتی بگید بله میرید برای بهداری یه چکاب سطحی میکنن و بعدش میفرستن برای کمیسیون و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از جواب دادنتون بله منم الان اعتراض زدم سر رای دکتر اولی و روز سه شنبه باید برم برای پزشک مختصص دیگه ای البته بلانسبت متخصص و اگر این طور نشد از اموزشی اقدام میکنم و اون رو گذاشتم برای تیر اخر خدا رو شکر اموزشی جای خوبی افتادم حداقل نظامی هاشون یکم اخلاف دارن این طور که دوستان گفتن
    سلام.
    شورای پزشکی اول معاف از رزمتان کردند و بعد اعتراض زدید و باید بروید معاینه مجدد.؟
    من معاف از رزم شدم و به رای شورای پزشکی اعتراض زدم این سه شنبه هم باید برم شورای عالی برای من معاینه مجدد نخورد چون قبلا 2 تا بیمارستان برای معاینه رفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hd2033 نمایش پست ها
    سلام.
    شورای پزشکی اول معاف از رزمتان کردند و بعد اعتراض زدید و باید بروید معاینه مجدد.؟
    من معاف از رزم شدم و به رای شورای پزشکی اعتراض زدم این سه شنبه هم باید برم شورای عالی برای من معاینه مجدد نخورد چون قبلا 2 تا بیمارستان برای معاینه رفتم.
    سلام بله شورا منو معاف از رزم کرده ولی اصلا شورا از خودش هچ نظری نمیده همش چیزی رو که دکتر متخصص بیمارستان نوشته رو میگن اصلا نگاهت نمیکنن ببینن مرده ای یا زنده تا این حد
    من به نظر دکتر اعتراض کردم و برای معانیه دوباره باید برم بیمارستان یعنی همه روند رو از اول برم
    بعد دوباره میاد شورای اولیه که سه نفر هستن اگر باز معاف نکنن میتونم اعتراض به رای شورا بکنم که بعد میره برای شورای عالی که میشن 5 نفر ولی من اگر معاف نکردن اعتراض نمیکنم میرم برای اموزشی از اونجا اقدام میکنم 01 شهدای ارتش افتادم تهران جای خوبیه این طور شنیدم ادم های خوبی داره و چندین نفر رو دیدم به راحتی تو اموزشی معاف کردند
    بدی بیماری من اینه که اصلا نشون نمیده با هیچ ازمایشی فقط وقتی اوت میکنه مشخص میشه و وقتی هم اوت کنه بد طوری اوت میکنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)