صفحه 41 از 54 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member trust آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان
    آیا سنگ کلیه معافیت دایم داره؟

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط trust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا سنگ کلیه معافیت دایم داره؟
    سلام دوست عزیز بنده که چیزی در مورد سنگ کلیه تو قوانین ندیدم

ولی اینو خوب میدونم اگر هم تو قوانین بود میشه گفت قوانین کشک است و باید ببینید دکتر چی میگه

بنده خودم بیماری دارم کبدی تو قانون هم اومده چندتا دکتر فوق تخصص هم تایید کرده ولی دکتر نظام وظیفه هیچ کدوم رو قبول نکرد

Junior Member trust آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بنده که چیزی در مورد سنگ کلیه تو قوانین ندیدم

ولی اینو خوب میدونم اگر هم تو قوانین بود میشه گفت قوانین کشک است و باید ببینید دکتر چی میگه

بنده خودم بیماری دارم کبدی تو قانون هم اومده چندتا دکتر فوق تخصص هم تایید کرده ولی دکتر نظام وظیفه هیچ کدوم رو قبول نکرد
    من از نظام وظیفه پرسیدم گفت که معافیت داره اما تحصیلات خیلی مهمه.......
    البته همه کارمندای اونجا فکر میکنن فرمانده کل قوا هستن

Junior Member

سلام
    دوستان من نزدیک به 3 ماه هست که معافیت تحصیلیم تموم شده و از اول مهر ما مشمول حساب میشم اما الان فهمیدم که میتونم معافیت پزشکی بگیرم
    میخواستم بدونم که اگر الان اقدام کنم مورد قبول هست یا نه؟؟
    چون 4 ماه گذشته میپرسم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.خدمت دوستان عزیز
    دوستان یه سوال از خدمتتون داشتم
    که چه معافیت های پزشکی جدید رو کجا میشه لیستش رو گیر اورد؟
    بعد برای اعتراض به رای باید چی کار کنی؟

Junior Member

سلام دوستان اگه بشه راهنماییم کنید
    93.11.2کمیسیون پزشکی سه تا متخصص
    بیماری اکتوپی یعنی این طوری بگم بچگیم 10 سالگی جراحی کرده بودم بیضه پایین اومده بود ولی برگشته سرجاش بعد مدتی دکتر رفته بودم گفته بود بعد چن تا ازمایش خطر رفع شده جراحی دوباره نمی خواد
    کمیسون خودشم فک کنم نگرف چی به چیه گف بیرون منتظر باش همه رفتن بعد به من گف پرونده تو بگیر بعد 20 روز نظام وظیفه یعنی چی این حرف ؟؟؟

سلام دوستان کسی میدونه برای کرون کدوم بیمارستان میفرستن برای کولونوسکوپی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوستان
    من قبلا خونریزی دستگاه گوارش داشتم آندوسکوپی هایی که توی بیمارستان 2سال پیش ازم گرفتن موجوده.
    الان خونریزی گوارشی دیگه ندارم اما رفلاکس شدید معده رو معمولا دارم که اونهم گفتن به خاطر وجود میکروب هلوباکتریا هستش.

نهایتا سوالم این هست که آیا با این شرایط میتونم معافی بگیرم؟
    (البته امسال هم ارشدم تموم میشه ظاهرا داشتن یا نداشتن مدرک دانشگاهیی رو معافی تاثیر داره)

ممنون

سلام دوستان.
    آیا الان که واریکوسل حداکثر ۶ ماه معاف موقت داره، گرفتنش راحت‌تر شده؟ من احساس درد خیلی دارم و می‌خوام عمل کنم، اما نمی‌دونم بهم وقت میدن یا حداکثر معاف از رزم می‌کنن.

اگه کسی از دوستان می‌دونه لطفا منو راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان اینجا کسی راجع به بیماریهای منع استخدام در صنعت نفت چیزی میدونه؟
    ببخشید اینجا پرسیدم چون جایی واسه پرسش مربوط بهش پیدا نکردم

خواستم بدونم اگر یکی بیماری داشته باشه ولی نخواد معاف بشه و خدمت کنه برای اسخدام شدن باز هم همون بیماری مانع استخدامش میشه یا احتمال داره نشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)