صفحه 43 از 54 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام من مشکل دفع گاز روده بطور غیر ارادی دارم و حدود هشت سال هست این مشکل رو دارم و دکتر رفتم گفته درمان نداره.ایا شانسی واسه معافیت دارم؟ایا موقع تحصیل میشه یرای معافیت پزشکی اقدام کرد؟با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط live_sky نمایش پست ها
    سلام من مشکل دفع گاز روده بطور غیر ارادی دارم و حدود هشت سال هست این مشکل رو دارم و دکتر رفتم گفته درمان نداره.ایا شانسی واسه معافیت دارم؟ایا موقع تحصیل میشه یرای معافیت پزشکی اقدام کرد؟با تشکر
    من شنیدم با عوض شدن قانون معافیت ها، در هنگام تحصیل میشه اقدام کرد.

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز بنده چندین سال سابقه ی مشکلات معده رو دارم و پیش هر دکتری که میرفتم میگفت که احتمال زخم معده داری و باید آندوسکوپی بشی و به دلیل ترسی که از آندوسکوپی داشتم تن به این کار نمیدادم و با مصرف خود سرانه دارو ها با مقدار زیاد سعی میکردم شدتش رو کنترل کنم ترسم هم از خود آندوسکوپی نبود بلکه ترس از هشدارهایی بود که به خاطر احتمال اتقال بیماری های عفونی مثل ایدز و هپاتیت از طریق آندوسکوپی میدادن الان چند روزه که خون ریزی داخلی دارم و 2 روز دیگه نوبت آندوسکوپی دارم تمام دکترا احتمال زخم معده رو میدن.
    از دوستانی که تجربه زخم معده رو داشتن و باهاش معافیت گرفتن یا دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش میکنم به بنده بگن که آیا با زخم گوارشی که خونریزی داره میشه معافیت گرفت؟مدرک تحصیلی بنده هم کاردانیه.
    و سوال آخر اینکه بیمارستانهایی که واسه معافیت مشمولین رو به اونجا ارجاع میدن مثل سجاد یا بقیه الله واقعا اصول بهداشتی مثل ضد عفونی دستگاه آندوسکوپی رو با دقت انجام میدن یا نه؟
    ممنون میشم سریع جوابمو بدین وقتم برای اقدام کمه.با تشکر

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد هستم بیماری آسم و تنگی نفس دارم پارسال اقدام کردم پروندم رو برگشت زدن گفتن تو زمان تحصیل نمیشه معاف شی با آسم! الان بنظرتون قانونش عوض شده؟ کسی آیین نامه جدید برای معافیت در زمان تحصیل رو داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman405 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی ارشد هستم بیماری آسم و تنگی نفس دارم پارسال اقدام کردم پروندم رو برگشت زدن گفتن تو زمان تحصیل نمیشه معاف شی با آسم! الان بنظرتون قانونش عوض شده؟ کسی آیین نامه جدید برای معافیت در زمان تحصیل رو داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

من شنیدم، فقط شنیدم، از اواخر آذر 93 انگار اجازه میدن حین تحصیل برای معافی پزشکی اقدام کرد. این رو میتونی از نظام وظیفه شهرتون هم بپرسی.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

برای الرژی فصلی که باعث گرفتگی بینی و آسم و در کل مشکل تنفس به وجود بیاره میشه معاف از رزم شد؟

سلام دوستان من عمل اسپلنکتومی کردم 4 سال پیش,تو قوانین زده اسپلنکتومی معاف دائم اما یه جا دیگه هم زده هر گونه عمل روی پانکراس و کبد و صفرا و طحال در صورت وجود عارضه غیر قابل علاج معاف دائم و در صورت نبود عارضه معاف از رزم
    میشه راهنمایی کنید من معاف میشم یا نه چون من طحالم و در آوردم اما هیچ عارضه ای ندارم جز اینکه پلاکتم بالاتر از حد معموله

نقل قول نوشته اصلی توسط Mshforever92 نمایش پست ها
    سلام دوستان من عمل اسپلنکتومی کردم 4 سال پیش,تو قوانین زده اسپلنکتومی معاف دائم اما یه جا دیگه هم زده هر گونه عمل روی پانکراس و کبد و صفرا و طحال در صورت وجود عارضه غیر قابل علاج معاف دائم و در صورت نبود عارضه معاف از رزم
    میشه راهنمایی کنید من معاف میشم یا نه چون من طحالم و در آوردم اما هیچ عارضه ای ندارم جز اینکه پلاکتم بالاتر از حد معموله
    بند 18- اسپلنكتومي يا فقدان مادرزادي طحال : معاف دائم
    تبصره - براي دارندگان مدارك کارشناسي و بالاتر : معاف از خدمات رزمي
    اگر زیر لیسانس هستید معاف میشی.

سلام دوستان
    این بیماری هایی که ما داریم ولی به دلیل مدرک کارشناسی به بالا نمیتونیم ازشون معاف بشیم نمیشه کاریشون کرد؟
    دیگه حتما باید مدرکمون کمتر باشه؟
    مثلا حتی اگر بیماریمون تشدید هم بشه فاییده ای نداره؟
    ممکنه به شانس بستگی داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این بیماری هایی که ما داریم ولی به دلیل مدرک کارشناسی به بالا نمیتونیم ازشون معاف بشیم نمیشه کاریشون کرد؟
    دیگه حتما باید مدرکمون کمتر باشه؟
    مثلا حتی اگر بیماریمون تشدید هم بشه فاییده ای نداره؟
    ممکنه به شانس بستگی داشته باشه؟
    اگر مدرک گرفتید خیر.
    بله.
    نه.
    روی این مورد شانس دخیل نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)