صفحه 46 از 54 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1366 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من 1 سوال داشتم ازتون. من الان افسر وظیفه هستم و 10 ماه هم از خدمتم گذشته و حدود 11 ماه مونده. خیلی اتفاقی متوجه شدم واریکوسل درجه 3 دارم. تو سایت نظام موظیفه نگاه کردم. گفته بود "اگه عمل بشه 6 ماه معافیت موقت میدن و در صورتی که مجدد عود کنه معافیت دائم."
    حالا من سوالم اینه اگه من عمل کنم و 6 ماه معافیت موقت بگیرم. این 6 ماه معافیتم از خدمتم کم میشه. یا باید بعد از 6 ماه دوباره 11 ماهی رو که از خدمتم مونده کامل انجام بدم؟. آخه اگه این 6 ماه از خدمتم کم نشه دیگه ارزش نداره بخوام معافیت بگیرم.
    بهتره این سوال از خود نظام وظیفه بپرسید ولی من فکر نمیکنم این 6 ماه جزء خدمت حساب بشه
    به دو دلیل
    1- اگر اینطور باشه نه فقط واریوکسل بیماری های دیگه هم هستند که در صورت نیاز به عمل 6 ماه معافیت موقت میدن اونجوری
    یه جماعتی مرتب میرن عمل میکنن که این 6 ماه بگیرن که خونه باشن و خدمت کنن که در عمل میبینیم اینطور نیست
    2-معمولا قوانین انیچنینی به ضرر هستند تا به نفع پس احتمال اینکه این 6 ماه جزء خدمت نباشه خیلی بیشتره تا اینکه باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

@nima_as
    سلام دوستان مخصوصا نیما عزیز

من برای معافیت طبق قانون جدید یعنی فتق عمل شده -عود کرده =معاف دایم اقدام کردم. و منتظر کمیسیون ام.

۱- ایا در این مدت تا کمیسیون اگر تغییری در قانون جدید انجام بشه شامل حال بنده میشه؟ با توجه به اینکه زمان ثبت درخواستم و همین حالا که دارم با شما مکاتبه میکنم تغییری انجام نشده است. و بفرض.
    ۲- روند اعتراضات در جلسه کمیسیون چه طور است و احتمالا نتیجه دادن ان چه طور است معمولا؟

سپاس از توجه
    رفتن هميشه رسيدين نيست اما براي رسيدن بايد رفت
    آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shj90 نمایش پست ها
    @nima_as
    سلام دوستان مخصوصا نیما عزیز

من برای معافیت طبق قانون جدید یعنی فتق عمل شده -عود کرده =معاف دایم اقدام کردم. و منتظر کمیسیون ام.

۱- ایا در این مدت تا کمیسیون اگر تغییری در قانون جدید انجام بشه شامل حال بنده میشه؟ با توجه به اینکه زمان ثبت درخواستم و همین حالا که دارم با شما مکاتبه میکنم تغییری انجام نشده است. و بفرض.
    ۲- روند اعتراضات در جلسه کمیسیون چه طور است و احتمالا نتیجه دادن ان چه طور است معمولا؟

سپاس از توجه
    1-اگر قانون بعد از تاریخ ثبت درخواست شما تغییر کند شامل حال شما نمیشود
    2-اعتراض بعد از اعلام نتیجه کمیسیون انجام خواهد شد و پرونده به شورای عالی ارجاع داده میشود و نتیجه آن لازم الاجراست
    در مورد روند و نحوه انجام اعتراض اطلاعی ندارم
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

اگر کسی یکی از این بيماريهای بند 41-( كليگر نجار نوع 1 و 2، كلستاز دوبين جانسون و روتور). رو داشته باشه معاف میشه؟ یا باید هرسه این بیماری ها رو داشته باشه؟ برای بیماری بند 41 میشه در حین تحصیل برای معافیت پزشکی اقدام کرد؟ اگه سوال تکراری هست معذرت میخوام
    لطفا کمک کنید

خیلی ممنون

سلام دوستان .... من 4 سال پیش واریکوسل گرید 2 عمل کردم و الان که یک سال به فارغ التحصیلی هنوز مونده دوباره واریکوسلم عود کرده و با سنوگرافی فهمیدم که گرید 3 است ... با قوانین جدید آشنایی ندارم ممنون میشم کمک کنید که:
    آیا الان که معافیت تحصیلی دارم میتونم اقدام کنم برای معافیت یا نه ؟
    آیا اصلا معافیت دایم به من میدهند ؟
    این داستان 6 ماه دگه چیه ؟
    خواهشا جواب بدید

Junior Member arash1r آواتار ها

سلام کسی از وضعیت اعزام ها اطلاعی داره؟ من در فرم خود اظهاری عمل فتق رو عنوان کردم و درخواست اعزام رو تبدیل کردن به درخواست معافیت پزشکی (درخواست اعزام داده بودم نه معافیت پزشکی). حالا اگر من برم بیمارستان و کارامو انجام بدم:
    1) اعزامم رو به چه تاریخی میزنن؟ (مدرکم فوق هست از تهران اقدام کردم) شنیدم که درخواست تعجیل بعضیا باعث شده که اعزام رو نندازن آبان 95.
    2) با توجه به اینکه من عمل فنق انجام داده ام کارم به کمسیون میکشه یا همون بیمارستان تمومه؟ مراحلش چه طوریه؟ هر کدوم از مراحل چه مدت طول میکشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام و خسته نباشید
    من بیماری بزرگی طحال داشتم دقیقا 16 سانتی متر
    که تو قانون هم واسه 16 و بیشتر از ان معاف کامل در نظر گرفته شده
    من همه ی مراحل رو طی کردم و به شورا هم رفتم دکتر شورا منو برای معاینه مجدد فرستاد یه بیمارستان دیگه و برگه ی سونوگرافی که نشون میداد من این بیماری رو دارم پیش خودش نگه داشت
    حالا امروز نامه ی من رسیده به بیمارستان ولی اون برگه ی سونوگرافی نیست
    از یک طرف میترسم اگه دوباره برم سونو 2 - 3 میلیمتر کمتر بزنن اندازه رو و همه چی بره رو هوا
    میخواستم بدونم روال کار اینطوریه که من دوباره باید برم سونو یا برم نظام وظیفه که ببینم چرا نتیج سونو رو واسه بیمارستان نفرستادن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fireghostea نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من بیماری بزرگی طحال داشتم دقیقا 16 سانتی متر
    که تو قانون هم واسه 16 و بیشتر از ان معاف کامل در نظر گرفته شده
    من همه ی مراحل رو طی کردم و به شورا هم رفتم دکتر شورا منو برای معاینه مجدد فرستاد یه بیمارستان دیگه و برگه ی سونوگرافی که نشون میداد من این بیماری رو دارم پیش خودش نگه داشت
    حالا امروز نامه ی من رسیده به بیمارستان ولی اون برگه ی سونوگرافی نیست
    از یک طرف میترسم اگه دوباره برم سونو 2 - 3 میلیمتر کمتر بزنن اندازه رو و همه چی بره رو هوا
    میخواستم بدونم روال کار اینطوریه که من دوباره باید برم سونو یا برم نظام وظیفه که ببینم چرا نتیج سونو رو واسه بیمارستان نفرستادن
    ممنون
    سلام
    سونو جدید در بیمارستان ازتون گرفته میشه و شما از سونوگراف بخواه که دقیق بزنه کمتر بشه معاف نمیشید...

Junior Member

درود بر همه دوستان

من فتق اینگونال داشتم سال 89 اون موقع دانشجوی ترم آخر کارشناسی بودم و هیچ کس هم بهم نگفت فتق معافیت داره !
    منم در عرض 2 هفته رفتم عمل کردم اونم بیمارستان بقیت الله ( پرونده دارم اونجا )
    من بعد عمل چند بار حس کردم فتقم برگشته
    و یکبار هم بیرون زدگی از زیر محل عمل کاملا مشهود بود که من خودم وحشت کردم ( تو مسابقه طناب کشی شرکت کردم و بعدش خیلی وحشتناک از زیر محل عمل زد بیرون انگار روز اوله و من فتق دارم ×| )
    این که میگن فتق عمل شده ولی عود کرده معافیت دائم داره چجوری باید ثابت کرد فتق منم عود میکنه با در نظر گرفتن این که واقعا هم یکبار عود بدی کرد ! باید برم طناب کشی کنم دوباره عود کنه ؟

یه بنده خدایی که تو ارتش بود بهم قول داد با همون برگه بیمارستان بقیت الله بتونه واسم کاری کنه که البته رفت ماموریت و مثل اینکه آلان تو بیمارستان و حالش خیلی خیلی بده و امیدی بهش نیس
    یه بار هم یه بنده خدایی رو تو بیمارستان چمران دیدم گفت اگه بیفتی واسه معاینه بیمارستان ما واست اوکیش میکنم و معافت میکنم
    از طرفی خالم تو بقیت الله کار میکنه میگفت پرسیدم خیلی سخت میگیرن و نمیشه
    سوال دومم هم همینه ، اصلا راهی داره معاف شم یا نه ؟ چون تو همین صفحه قبل یکی از دوستان نوشته این فتق عمل شدش حتی اگه عوارض هم نداشته باشه میشه معاف بشه !

خدا شاهده انقدر حالم بده این چند روزه هر روز هم که به انتهای فرجه 1 سالم نزدیک می شم حالم بدتر میشه
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوستان
    بنده ۶سالی هست که بیماری ibs دارم. برای بیماری ibd معافیت دایم وجود دارد ولی در مورد ibs چیزی گفته نشده است.
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه دارد لطفا با من در میان بگذارد یا اگر خدای نکرده کسی به این بیماری دچار است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)