صفحه 49 از 54 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و

سلام دوستان .... من 4 سال پیش واریکوسل گرید 2 عمل کردم و الان که یک سال به فارغ التحصیلی هنوز مونده دوباره واریکوسلم عود کرده و با سنوگرافی فهمیدم که گرید 3 است ... با قوانین جدید آشنایی ندارم ممنون میشم کمک کنید که:
    آیا اصلا معافیت دایم به من میدهند ؟
    این داستان 6 ماه دگه چیه ؟
    خواهشا جواب بدید
    یعنی واقعا یک نفر نیست اینو بدونه که قانون این 6 ماه دقیقا چیه ؟

سلام من دو سال پیش با مدرک لیسانس برای معافیت آسم اقدام کردم ولی فقط معاف از رزم شدم
    الان بیماریم تشدید شده و میخوام دوباره اقدام کنم
    فقط مشکل اینجاست که معافیت تحصیلیم تموم شده و یه جورایی وارد غیبت شدم
    آیا برای اقدام مجدد مانعی وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amindunker نمایش پست ها
    سلام من دو سال پیش با مدرک لیسانس برای معافیت آسم اقدام کردم ولی فقط معاف از رزم شدم
    الان بیماریم تشدید شده و میخوام دوباره اقدام کنم
    فقط مشکل اینجاست که معافیت تحصیلیم تموم شده و یه جورایی وارد غیبت شدم
    آیا برای اقدام مجدد مانعی وجود داره؟
    سلام.
    مانعی ندارد

سلام دوستان
    من توی 3 سالگی آپاندیسم ترکید و عمل شدم. توی پنج سالگی هم چسبندگی شدید و با حجم بالای روده داشتم که عمل جراحی سختی روم انجام شد. الان هم نزدیک بیست و دو سه سانتی متر رد بخیه روی شکمم هست ولی در حال حاضر مشکل خاصی ندارم. کسی میدونه میتونم از این قضیه برای معافیت استفاده کنم یا خیر؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliziayi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی 3 سالگی آپاندیسم ترکید و عمل شدم. توی پنج سالگی هم چسبندگی شدید و با حجم بالای روده داشتم که عمل جراحی سختی روم انجام شد. الان هم نزدیک بیست و دو سه سانتی متر رد بخیه روی شکمم هست ولی در حال حاضر مشکل خاصی ندارم. کسی میدونه میتونم از این قضیه برای معافیت استفاده کنم یا خیر؟
    مگه نمیگی از روده ات دراوردی ؟؟؟
    خب فک کنم شما دارو هم مصرف میکنی احیانا تغذیه پرو پروتئین هم داری ؟؟ آره ؟ اگ این موارد باشی احتمال معافیتت هس. اما عناوین بیماریتو بگو تا بیشتر کمکت کنم
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

سلام، دوستان همفکری بفرمایید...

کسی اسم دکترهای شورای عالی پزشکی رو میدونه؟ شورای عالی با شورای پزشکی متفاوت هستش. سه نفر هستن. به اعتراض رسیدگی می کنند و روی پرونده رو هم مهر می کنند.

اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بده.

ارادتمند

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط sps_abr نمایش پست ها
    سلام، دوستان همفکری بفرمایید...

کسی اسم دکترهای شورای عالی پزشکی رو میدونه؟ شورای عالی با شورای پزشکی متفاوت هستش. سه نفر هستن. به اعتراض رسیدگی می کنند و روی پرونده رو هم مهر می کنند.

اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بده.

ارادتمند

واسه چی میخوای ؟؟ میخوای ینی بخریشون ؟؟ نمیتونی ... امکان پذیر نیس
    بعدشم خود کمیسیون که بری اسم دکترا رو نوشته دیگ ...
    حالا هدفت چیه خودت میدونی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

سلام به دوستان عزیز...
    من فوق لیسانس هستم، من آلرژی دارم، رفتم معاینه اولیه پزشک سربازی، نوشت برای درمانگاه امام سجاد؛ امروز رفتم تست دادم منو فرستادن اسپیرومتری چندتا تست ازم گرفتن، بعد دکتره ازم پرسید اسپری استفاده میکنی؟ درصورتی که اصلا من حواسم نبوده که این حساسیت و آلرژی تبدیل به آسم میشه... این دکترای امام سجاد هیچ حرفی به آدم نمیزنن که لااقل آدم درست بفهمه مشکل چیه که بره دنبال درمانش... حرفم میزنی میگی آقا اگه من مشکلی دارم لطفا راهنماییم کنین یا فرضا دارو برام تجویز کنین من که پول ویزیتشو دادم! میگن آقا شما مشمولی این چیزا شامل حالتون نمیشه! برگشتم گفتم این چه جور مشمولیه که هیچی شاملش نمیشه ولی سر هر چیزی از آدم پول میگیرید؟؟؟! خلاصه ظاهرا برای من یه آسم تشخیص داده نفهمبدم چی تو پروندم دکتره نوشته درکل از بچه هایی که بخاطر آسم معاف شدن میخواستم راهنماییم کنین... شنیدم فوق لیسانسارو هیچ جوره معافی نمیدن... حالا اصلا آسم چجوریه؟؟ چون من اکثرا سرفه دارم همیشه اواخر زمستون خیلی تشدید میشه جوری که شب تا صبح سرفه میکنم حالا میخواستم بدونم چقد احتمال معافی داره آسم؟ گفتن یه ماه دیگه برم نظام وظیفه نتیجشو بگیرم. ممنون میشم پاسخ منو بدید. متشکرم.

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_gigi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز...
    من فوق لیسانس هستم، من آلرژی دارم، رفتم معاینه اولیه پزشک سربازی، نوشت برای درمانگاه امام سجاد؛ امروز رفتم تست دادم منو فرستادن اسپیرومتری چندتا تست ازم گرفتن، بعد دکتره ازم پرسید اسپری استفاده میکنی؟ درصورتی که اصلا من حواسم نبوده که این حساسیت و آلرژی تبدیل به آسم میشه... این دکترای امام سجاد هیچ حرفی به آدم نمیزنن که لااقل آدم درست بفهمه مشکل چیه که بره دنبال درمانش... حرفم میزنی میگی آقا اگه من مشکلی دارم لطفا راهنماییم کنین یا فرضا دارو برام تجویز کنین من که پول ویزیتشو دادم! میگن آقا شما مشمولی این چیزا شامل حالتون نمیشه! برگشتم گفتم این چه جور مشمولیه که هیچی شاملش نمیشه ولی سر هر چیزی از آدم پول میگیرید؟؟؟! خلاصه ظاهرا برای من یه آسم تشخیص داده نفهمبدم چی تو پروندم دکتره نوشته درکل از بچه هایی که بخاطر آسم معاف شدن میخواستم راهنماییم کنین... شنیدم فوق لیسانسارو هیچ جوره معافی نمیدن... حالا اصلا آسم چجوریه؟؟ چون من اکثرا سرفه دارم همیشه اواخر زمستون خیلی تشدید میشه جوری که شب تا صبح سرفه میکنم حالا میخواستم بدونم چقد احتمال معافی داره آسم؟ گفتن یه ماه دیگه برم نظام وظیفه نتیجشو بگیرم. ممنون میشم پاسخ منو بدید. متشکرم.
    دوتا راه داری برا اینه که خیالت راحت شه یه متخصص دیگه غیر از دکترای نظام وظیفه برو ببین اصن مشکلت قابل درمانه یا نه
    اگه تاآخرعمر باس تحت مداوا باشه که احتمال معافی هس.
    مدرک بالا سختگیری میکنن اما نه که ندن. خو شما که 6 سال درس خوندی 19ماه نمیتونی خدمت کنی ؟؟؟ منظقشون اینه ....
    متخصص بیرون که خیالت راحت کرد چاره ای جز صبر نداری میصبری تا جواب نامه بیاد اگ بر وفق مرادت بود که هیچ اگ نبود یک بار حق اعتراض داری ...

آقا خیلی ممنون از راهنماییت. مرسی که جواب دادی. همین کارو میکنم. من که حوصله ی وقت تلف شدنو ندارم، اگه معاف نشدم سریع میرم خدمت، به قولی گفتنی قورباغه رو باید هرچه زودتر خورد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)