صفحه 50 از 54 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_gigi نمایش پست ها
    آقا خیلی ممنون از راهنماییت. مرسی که جواب دادی. همین کارو میکنم. من که حوصله ی وقت تلف شدنو ندارم، اگه معاف نشدم سریع میرم خدمت، به قولی گفتنی قورباغه رو باید هرچه زودتر خورد!
    خواهش .
    پروسه کار و نتایج رو بیا اعلام کن که دوستان دیگ بتونن استفاده کنن. انتقال تجربه بده شاید به کار یه بنده خای دیگه بیاد.
    موفق باشی
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinnayeri نمایش پست ها
    سلام

من کولیت اولسروز دارم واسه معافی اقدام کردم بیمارستان هم رفتم و دکتر هم تایید کرد بیماری من رو . من یکشنبه 23 وم شورا برام تشکیل شد رفتم تو یکیشون منو دید بعد گفت بورو 6 ماه دیگه بیا در صورتی که باید بهم معافیت دایم میداد . اومدم بیرون تا اخر وایسادم که اسم هارو بخونه . همه رو معاف کردن فقط من رو معاف موقت 6 ماه کردن . 4شنبه هم برگه معافیت موقت واسم اومد . حالا سوالم اینه الان باید به رای شورا اعتراض بزنم چون منو معاف دایم نکرد ؟
    با حتما باید صبر کنم این 6ماه رو بعد برم نظام وظیفه چون الان شدیدا نیاز به کارت معافی دارم و الان با کاره اینا همه برنامه هام بهم ریخت .

ممنون
    سلام.
    کولیت زخمی معافیت دائم داره.این بیماری مزمنه و هیچوقت درمان نمیشه.پس معافیت موقت 6 ماهه بی دلیل صادر شده برای شما.
    البته الان چند ماهی از پست شما گذشته ولی گفتم یه توضیحی بدم.
    حالا نتیجه چی شد؟ معاف شدید؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط innan نمایش پست ها
    سلام.
    کولیت زخمی معافیت دائم داره.این بیماری مزمنه و هیچوقت درمان نمیشه.پس معافیت موقت 6 ماهه بی دلیل صادر شده برای شما.
    البته الان چند ماهی از پست شما گذشته ولی گفتم یه توضیحی بدم.
    حالا نتیجه چی شد؟ معاف شدید؟

من سابقه معافی موقت دارم ...
    این کارو میکنن که انصراف بدی ... چون بعد 6ماه حتما معاف دایم میشی ... از قصد میکنن به جند دلیل...
    1-سرباز نیس و اینا هم نمیخوان سرباز مفتی از دستشون بره
    2-ممکنه شما الکی بگی و عمل اینا نخوای بکنی و شاید حتی نخوای دارو مصرف کنی ...
    جون بیماری شما معمولا اول با دارو خوب میشه یه سری ها هم هستن که دارو خوب نمیشن چراحی میشن .
    میخوان ببینن این شش ماه میری مداوا کنی یا الکی میخوای معافی بگیری...
    درهرصورت بعد شش ماه دوباره پروسه رو داری و نهایتا معافی رو بهت میدن ... این تاخیر هم از قصد میدن...
    موفق باشی

Junior Member

دوستان عزیز با کمی تاخیر تجربه ام رو باهاتون در میون میذارم. اول خلاصه تاریخهای من:

96/4/7 ارسال دفترچه
    96/4/9 معاینه اولیه پزشک عمومی
    96/4/11 مراجعه به بیمارستان امام سجاد برای شروع معاینات اصلی
    96/5/9 برگزاری کمیسیون پزشکی و معاف دائم
    96/5/18 ثبت در سامانه نظام وظیفه و امکان اخذ پاسپورت

اگه ملاحظه کنید من تقریبا توی یک ماه کل مراحل معافی رو گذروندم! هیچ جا منتظر نشدم کسی خبرم کنه و خودم حضوری پیگیر میشدم.

شاید به جرات بگم تمام صفحات مربوط به معافی پزشکی و بیماری خودم (کولیت السراتیو) رو خوندم و چیزی نیست که ندونم. اگر از لحاظ زمانی اضطرار دارید (وقت مصاحبه گرفتید و باید خارج شید از کشور) تنها راهش پیگیری پیگیری و پیگیریه. عموما در مورد نظام وظیفه و بیمارستان سجاد یا بیمارستانهای دیگه قضاوتهای بدی هست و همه شاکی هستند. ولی باور کنید من یک مورد اذیت و آزار از هیچ کسی ندیدم و هرجا رفتم برای پیگیری کارم سعی کردم توضیح بدم و با افراد به واسطه ماهیت انسانی اونها ارتباط بگیرم. فکر نکنید پرسنل این ادارات انسان نیستند یا نمی فهمند، واقعا همراهی کردند و اگر مطمعن باشند که شما صادق هستید حتما کمکتون میکنند.
    خطاب به دوستانی که IBD دارند میگم: اول اینکه مبارکتون باشه این بیماری! من 20 خرداد فهمید این بیماری رو دارم و 20 مرداد در آنکار مصاحبه سفارت داشتم! برای من حقیقتا نعمتی بود!! بیمارستان چه بخواهید چه نخواهید دوباره شما رو کولونوسکوپی می کنه. در اصطلاحشونم دو حالت هست یکی با بیهوشی یکی بدون بیهوشی. بدون بیهوشی رسما قصابیه و هیچ داروی آرامبخشی بهتون نمیدن، حتما عنایت داشته باشید!! من چند نفر معدود رو می شناسم بعد از چندین ماه و حتی یک سال تونستن بیمارستان رو متقاعد کنن که ازشون کولونوسکوپی و بیوپسی نگیره ولی زمان زیادی پاش گذاشتن و مدارک زیاد داشتن. پرسنل بیمارستان امام سجاد واقعا محترم و شخیص هستند. IBD بیماری ساده ای نیست و اگر نتایج آزمایشاتتون نشون بده که بیماری رو دارا هستید(نه اینکه در شرفش هستید) مطمعنن باشید معاف میشید. من چند روز قبل از کولونوسکوپی امام سجاد با مشورت دکترم قرصهامو نخوردم که اماده باشم و شما هم یادتون باشه که اگر بیماریتون فعال نباشه(flare up) ممکنه تو دردسر بیوفتید. قبل از کولونوسکوپی با پزشکتون حتما مشورت کنید.

امیدوارم همگی معاف بشید و اگر هم نشدید توان پذیرش وضعیت رو داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    خواهش .
    پروسه کار و نتایج رو بیا اعلام کن که دوستان دیگ بتونن استفاده کنن. انتقال تجربه بده شاید به کار یه بنده خای دیگه بیاد.
    موفق باشی
    سلام
    وقت شما بخیر
    ببخشید من میخواستم برای معافیت پزشکی اقدام کنم و چندتا سوال قبل از اقدام داشتم خواستم از خدمت شما بپرسم . . .
    اگه امکانش هست تلگرام بدین اونجا خدمت شما مطرح کنم . . . واقعا ذهنم بخاطر این سوالات درگیره و ممنون میشم شما جواب بدین
    ایدتون رو برام پیام خصوصی کنید . . . من نتونستم به شما خصوصی بدم

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapasha نمایش پست ها
    خواهشا یکی جواب مارو هم بده
    سوالتون بپرسین.
    عنوان بیماری و شرح بگو تا دوستان نظر بدن که معاف هستی یا ن.
    اینجا همه تجربه اشتراک میزارن.
    مشکلتون چیه؟؟؟
    بفرمایید

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

سلام دوستان
    من پیجو خوندم منتها جوابمو قطعی نگرفتم
    میشه بگید الان وضعیت معافیت برای کسانی که کیسه صفراشو نو برداشتن به دلیل سنگ یا کوله سیستکتومی با عمل لاپاراسکوپی چیه ؟؟؟ الان معافن یا معاف از رزم آمد . لطفاً راهنمایی کنید با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. structural & Earthquake Eng

دوستان التهاب شدید پروستات هم جزء معافی ها حساب میشه؟ چند ساله درگیرشم و اصلا خوب نمیشه واقعا خیلی اذیت کنندست... همش باید آنتی بیوتیک ماها مصرف کنیم وگرنه خیلی سریع عفونت میره به قسمت های دیگه
    روزهای خوب خواهند رسید...

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aref111 نمایش پست ها
    دوستان التهاب شدید پروستات هم جزء معافی ها حساب میشه؟ چند ساله درگیرشم و اصلا خوب نمیشه واقعا خیلی اذیت کنندست... همش باید آنتی بیوتیک ماها مصرف کنیم وگرنه خیلی سریع عفونت میره به قسمت های دیگه

قابل درمانه ! دارو اوکی میشه ! دکترتو عوض کن !
    خیر شاید مشکلت چیز دیگه اس؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    قابل درمانه ! دارو اوکی میشه ! دکترتو عوض کن !
    خیر شاید مشکلت چیز دیگه اس؟
    سلام داداش خوبی . من همونیم که درباره معافیت پزشکی جراحی کیسه صفرا ازت راهنمایی گرفتم . خدا خیرت بده میخواستم محبت کنی باز منو راهنمایی کنی . من رفتم شنبه اقدام کردم و امروز واکسن زدم و پیش پزشک معاین اول هم رفتم . شرایطمو گفتم به دکتر ولی گفت تو سیستم برات هم معاف دائم میزنم و هم معاف از رزم . با مدارک پزشکیت برو شورا اونا تصمیم بگیرن . الان سوال اینه که فکر می‌کنی معاف بشم ؟؟؟؟ هفته دیگه یکشنبه باید با پروندم برم نظام وظیفه شهرمون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)