صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

سلام نمیخوام توی دلت رو خالی کنم
    به حرف دکترای نظام وظیفه نمیشه اعتماد کرد.
    هرچند طبق تجربه ای که دارم تقریبا امکانش صفره که دکتری که معاینه میکنه به مشمول نتیجه رو بگه ! شاید ناشی بوده چون دادن جواب قاطع به مشمول اونم فقط طی یک معاینه سطحی امکان نداره و حتی جرمه و خود اون دکتر به خطر میوفته لذا امیدورام مشکلی نه برا تو نه اون دکتر پیش نیاد
    موفق باشید
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    سلام نمیخوام توی دلت رو خالی کنم
    به حرف دکترای نظام وظیفه نمیشه اعتماد کرد.
    هرچند طبق تجربه ای که دارم تقریبا امکانش صفره که دکتری که معاینه میکنه به مشمول نتیجه رو بگه ! شاید ناشی بوده چون دادن جواب قاطع به مشمول اونم فقط طی یک معاینه سطحی امکان نداره و حتی جرمه و خود اون دکتر به خطر میوفته لذا امیدورام مشکلی نه برا تو نه اون دکتر پیش نیاد
    موفق باشید
    آخه داداش توی برگه ی تایید اطلاعات ثبت شده معافیت پزشکی مشمولان یه قسمت داره لیست بیماری ها ، تو اونجا دوبار نوشته : ماده بیماری های دستگاه گوارش و جراحی عمومی بند هر گونه جراحی روی کبد و کیسه صفرا ....... گفتم شاید دوبار نوشته یکیش برای معافیته و یکیش برای معاف از رزم . در ضمن داداش میگی نمی‌خوام دلتو خالی کنم خب اگر واقعا معاف نمیشم ممنون میشم که بگی چون اینطوری برنامه هامو برای رفتن به خدمت آماده میکنم . دمت گرم واقعا

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

عزیز هیچیش معلوم نیس.
    معاف صددرصد رو معاف رزم میکنن . یکی هم حتی معاف رزم هم نمیدن . سرباز کمه . جواب قطعی نمیدن . چون برا خودشون مشکل میشه !
    50پنجاهه ! هرچی خدا بخواد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    عزیز هیچیش معلوم نیس.
    معاف صددرصد رو معاف رزم میکنن . یکی هم حتی معاف رزم هم نمیدن . سرباز کمه . جواب قطعی نمیدن . چون برا خودشون مشکل میشه !
    50پنجاهه ! هرچی خدا بخواد
    آقا امکانش هست بعد از پلیس +۱۰ بیمارستان و اینا نفرستنت یه ضرب بری نظام وظیفه برای کمیسیون ؟؟؟ اگر امکانش هست خب این یعنی می‌تونه نشونه ی خوبی باشه که یه ضرب داری میری نظام وظیفه و یه ضرب معافت کنن یا می‌تونه نشونه ی بدی باشه و یه ضرب بفرستنت پادگان ؟؟؟؟؟؟

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

هیچی معلوم نیس.
    تا جواب کمیسیون نیاد روی هیچ چجیزی نمیتونی حساب کنی

Junior Member

سلام و عرض ادب
    با توجه به این بند:
    بند 16: بيماريهاي مادرزادي ، اكتسابي و يا سنگهاي كيسه صفرا و مجاري صفراوي ناشي از اختلالات خوني پايه : معاف دائم
    بنده سنگ کیسه صفرا دارم و ایضاً سندرم ژیلبرت هم دارم ک منشا سنگ هست (نمیدونم جز اختلالات خونی پایه حساب میشه یا نه؟)
    تا پارسال ک سنگ یدونه بود و قطر 6 میلی متر (از پارسال تا حالا سونوگرافی نکردم)
    حالا با توجه ب منفرد بودن سنگ و قطر کمش و اینکه غیر از زمان فعالیت شدید درد نداره؛ دو تا سوال دارم
    1-چقدر احتمال هست بتونم معافی بگیرم؟ آیا ابعاد و تعداد رو بهونه میکنن برای معافی ندادن؟
    2-با توجه به اینکه حرفی از معافیت از رزم زده نشده احتمالش هست فقط معاف از رزم کنن؟
    این نکته رو هم بگم ک مدرک کارشناسی ارشد دارم
    ویرایش توسط Maverick69 : April 20th, 2018 در ساعت 11:11 PM

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Maverick69 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    با توجه به این بند:
    بند 16: بيماريهاي مادرزادي ، اكتسابي و يا سنگهاي كيسه صفرا و مجاري صفراوي ناشي از اختلالات خوني پايه : معاف دائم
    بنده سنگ کیسه صفرا دارم و ایضاً سندرم ژیلبرت هم دارم ک منشا سنگ هست (نمیدونم جز اختلالات خونی پایه حساب میشه یا نه؟)
    تا پارسال ک سنگ یدونه بود و قطر 6 میلی متر (از پارسال تا حالا سونوگرافی نکردم)
    حالا با توجه ب منفرد بودن سنگ و قطر کمش و اینکه غیر از زمان فعالیت شدید درد نداره؛ دو تا سوال دارم
    1-چقدر احتمال هست بتونم معافی بگیرم؟ آیا ابعاد و تعداد رو بهونه میکنن برای معافی ندادن؟
    2-با توجه به اینکه حرفی از معافیت از رزم زده نشده احتمالش هست فقط معاف از رزم کنن؟
    این نکته رو هم بگم ک مدرک کارشناسی ارشد دارم
    درمورد سندرم ژیلبرت بگم اصن اینو جز بیماری های خاص ندارنش ... اما سنگ صفرا
    نباید بدبینانه نگاه کرد اما باتوجه به مدرک تحصیلی شما احتمال اینکه معافی دائم ندن هست .
    معاف رزم رو حتما هستید.
    بله هم تعداد سنگ هم تعداد مرتبه جراحی در صورت لزوم یا اگه هم جراحی لازم نی و یا ... هم قطر هم سابقه مادرزادی همه چی رو چک کرده چندین آزمایش و سونو و ..... گرفته بعدا نتیجه میدن

رشته و دانشگاه

سلام
    من 18 فروردین 97 برای معافیت پزشکی اقدام کردم
    جراحی کیسه صفرا کرده بودم (کوله سیستکتومی) به روش لاپاراسکوپی
    سه روز پیش رفتم کمیسیون
    معاف از رزم شدم
    طبق قانون دو سال پیش معافی داشت
    ولی منو معاف از رزم کردن
    مدرکم هم لیسانس هستش
    دوستانی که میپرسیدن که کیسه صفرا معافی داره یا نه
    متاسفانه معاف از رزم کردن منو
    سلامت باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام
    من 18 فروردین 97 برای معافیت پزشکی اقدام کردم
    جراحی کیسه صفرا کرده بودم (کوله سیستکتومی) به روش لاپاراسکوپی
    سه روز پیش رفتم کمیسیون
    معاف از رزم شدم
    طبق قانون دو سال پیش معافی داشت
    ولی منو معاف از رزم کردن
    مدرکم هم لیسانس هستش
    دوستانی که میپرسیدن که کیسه صفرا معافی داره یا نه
    متاسفانه معاف از رزم کردن منو
    سلامت باشید
    سلام
    معافی نداره بیشتر از 2 سال است... قانون هم بعد از 31 تیر 93 تغییر کرده بود.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2004 نمایش پست ها
    سلام
    معافی نداره بیشتر از 2 سال است... قانون هم بعد از 31 تیر 93 تغییر کرده بود.
    فامیل ما سال ۹۴ معاف شد بخاطر همین جراحی فقط از پادگان اقدام کرده بود
    منتها خیلی سلیقه ای برخورد میکنن و پارتی جز لاینفک پروسه ی معافیت .
    من خودم پارتی نداشتم .
    تو کمیسیون گفت لیسانسی با معدل بالا ، بخاطر همین جز معاف از رزم کار دیگه ای نمی‌تونیم برات بکنیم .
    کلا خیلی نامردیه چون امثال من معاف میشیم ولی خیلی سلیقه ایه و قانون و این حرفا اصلا براشون مهم نیست
    هر کی میگه قانونی عمل میکنن دروغ گفته . فقط تو شورای عالی قانونی عمل میکنن . بقیه کمیسیون ها همشون سلیقه ایه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)