صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    پس انشاالله معافیم دیگه
    اذیت نکنن؟
    ایشالا که معافی ولی بستگی داره عمل قبلی رو قبول بکنن یا نه چون به نظر عمل فقط تو بیمارستانهای نظامی رو قبول دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

نقل قول نوشته اصلی توسط ALi_73 نمایش پست ها
    ایشالا که معافی ولی بستگی داره عمل قبلی رو قبول بکنن یا نه چون به نظر عمل فقط تو بیمارستانهای نظامی رو قبول دارن.
    معاف نکردن
    اصلاً نه معاینه کردن و نه مدارک رو دیدن
    گفتن شش ماه معافیت موقت
    همین!!!!
    اصلاً دل خوش نکنین به معافیت های اینچنینی
    به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‌جویی گاه یک شانس بزرگ است.
    دالایی لاما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    معاف نکردن
    اصلاً نه معاینه کردن و نه مدارک رو دیدن
    گفتن شش ماه معافیت موقت
    همین!!!!
    اصلاً دل خوش نکنین به معافیت های اینچنینی
    روالش همینه ظاهرا اول 6 ماه معاف موقت میدن واسه عمل بعد 6 ماه اگه دوباره گرید 3 شد معاف میکنن.

سلام
    من سرباز ده ماه خدمت و یگانمم سپاه هستش
    بیشتر از ۱۰ ساله معده ام مشکل داره و یه بارم سوراخ شد و عمل جراحی انجام دادم، و الان برای معافیت اقدام کردم و بهداری یگانم منو فرستاد کمیسیون بدوی سپاه، اونجام بعد از انجام چند اندوسکپی واسم زدن دیورتیکول عثنی اعشر و پرونده مو فرستادن کمیسیون عالی سپاه تهران؛ اینجام گفتن دوباره باید دکتر تایید کنه واست اینجام اندوسکپی انجام دادم ولی دکتر واسم زده ورم معده!!!
    با این شرایط آیا معاف میشم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید
    کمیسیونمم زدن واسه ۲۸ م آبان

Junior Member

سلا دوستان
    من چندین بار به خاطر هیرشپرونگ جراحی روده داشتم . قسمتی از روده ی بزرگم رو برداشتن
    حالا برای معافیت از طریق همین هیرشپرونگ اقدام کردم . منو فرستادن مرکز استان برای معاینه ..... دکتر مرکز استان معاینه کرد و تمام پروندها رو فرستاد به کمیسیون شهر خودمون
    کمیسیون شهر خودمون گفت که دکتر مرکز استان ننوشته هیرشپرونگ به خاطر همین یکبار دیگه می فرستیمت جای همون دکتر ( من به رای اعتراض نکردم ، خودشون گفتن دوباره باید بری )
    دوباره رفتم جای دکتر مرکز استان . بهش گفتم که شما باید تایید کنید هیرشپرونگ هستم .... دکتر هم گفت کمیسون شهرستان چرا ایراد الکی می گیره !! تو آسیب شناسی بعد از عمل نگفته که هیرشپرونگ هستی ولی به خاطر عمل های متعدد و برداشتن قسمتی از روده و مشکلاتی که این بیماری بعد از عمل ایجاد می کنه باید معاف بشی

الان منتظرم که برای کمیسیون بهم زنگ بزنن ... می ترسم که دوباره برای هیرشپرونگ گیر بدن ولی طبق بند 36 : هرگونه اعمال جراحي روي دستگاه گوارش که همراه با اختلالات گوارشي بوده و منجر به برداشتن قسمتي از عضو (بجز آپانديس ) و يا آناستوموز شده و يا چسبندگي وسيع ايجاد كرده باشد : معاف دائم

طبق این بند باید معاف بشم .... میترسم باز به هیرشپرونگ گیر بدن

Junior Member

دوستان من با این شرایط معاف شدم .... منتظرم کارتم بیاد
    ولی عمل های متعددی داشتم

ایشالا قسمت همه بشه

Junior Member

سلام دوستان منم معاف شدم با بیماری کولیت السروز. ایشالله همگی معاف بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milash100 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم معاف شدم با بیماری کولیت السروز. ایشالله همگی معاف بشید.
    سلام داداش امکانش هست ای دی تو بفرسی برام چند تا سوال دارم ازت .منم چند روز پیش پیام اومد برام بعد رفتم مدارکمو نشون دکتر متخصص دادم تو بیمارستان امام سجاد

سلام دوستان
    اخیرای برای معافی آسم و فشار خون اقدام کردم
    برای اسمم انجام شد دکتر معاینه کرد
    ظاهرا اسم متوسط تا شدید برام نوشته
    برای فشار خون هم 3 روز باید بستری بشم
    فشار خونم حدود 15 رو 10 بوده معمولا
    میخواستم بدونم شانسم چقده برای معافی
    ممنون

Junior Member

سلام
    من کیسه صفرام توسط عمل لاپراسکوپی کاملا خارج شده و الان کیسه صفرا ندارم . دلیل اولیه برداشتن صفرام ، وجود سنگ کیسه صفرا بود که با تشخیص دکتر بهترین راه عمل کردن و برداشتن کل کیسه صفرا بود . بندی که درباره سنگ کیسه صفرا هست بهم نمیخوره چون منشا سنگ باید بیماری خونی باشه که برای من نیست ، بند دیگه ای هست که میگه هر گونه عمل جراحی روی صفرا و گوارش فلان اونم بنظرم نمیخوره چون من عضو رو کاملا برداشتم الان یک عضو ندارم آیا بند ۳۶ به من میخوره ؟ یا مثلا میگن که تو سنگ صفرات دلیل جراحی بوده و سنگ صفرات ناشی از بیماری خونی پایه نیست پس معاف نیستی . ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ضروریه، سوالم اینه که :
    آیا بند ۳۶ :
    هرگونه اعمال جراحي روي دستگاه گوارش که همراه با اختلالات گوارشي بوده و منجر به برداشتن قسمتي از عضو (بجز آپانديس ) و يا آناستوموز شده و يا چسبندگي وسيع ايجاد كرده باشد : معاف دائم
    به من میخوره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)