صفحه 7 از 54 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام

اين منظورش از با عارضه چيه ؟ مثلا من ديورتيكول مكل داشتم بعد بيمارستان خوابيدم شكمم رو باز كردن و يه چند ساعتي هم بيهوش بودم و يه هفته اي هم بيمارستان بودم ... به نظر شما من معاف مي شم ؟ تشنج يا ذات الريه مزمن چي معافيت داره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

با سلام
    به واریسکوسل بدون درد و عارضه هم معافی تعلق می گیره؟

Junior Member

با سلام. کسی از دوستان در مورد این بند اطلاع دقیق داره؟ چون خیلی مبهم نوشته.

بند 47- بي اختياري ادراري و شب ادراري به شرط ثبوت در بيمارستانهاي نيروهاي مسلح معاف دائم.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_bmv نمایش پست ها
    با سلام. کسی از دوستان در مورد این بند اطلاع دقیق داره؟ چون خیلی مبهم نوشته.

بند 47- بي اختياري ادراري و شب ادراري به شرط ثبوت در بيمارستانهاي نيروهاي مسلح معاف دائم.
    سلام
    از این واضح تر چجوری میشه نوشت؟
    کجاش براتون مبهمه؟
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

یکی از دوستان هست می گه مشکل افتادگی بیظه داره. البته دکتر نرفته. اما می گه سمت راستیه یکم افتاده تر از چپی هست. آیا می تونه معافیت بگیره>>؟؟؟ اقدام کنه؟؟؟؟

باتشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان دو سوال:
    من برای واریکوسل به یه دکتر مراجعه کردم.با سونو گفت بین 1 تا 2 .(البته قبلش با معاینه گفته بود حداقل 2).می خواستم بدونم معافیت از رزم ارزش داره اقدام کنم؟(مدرکم فوق لیسانسه).
    اگر برای بیماری های گوارشی برای معاینه آزاد بیمارستان امام سجاد برم چجوریه؟وقت کی می ده؟همون روز میشه معاینه کرد؟اصلا کدوم دکتراش معتمد ناجا هستن؟
    با تشکر

سلام دوستان
    بنده 1 سال پیش سنگ کلیه ای که داشتم باعث انسداد شد و عمل کردم
    الان بعد از گذشت 1 سال هنوز خونریزی ادرار دارم و سوزش خیلی شدید هروقت هم میرم دکتر میگه هنوز سنگ داری اما نمیگند کلیه سنگ ساز هست یا خیر
    الان کاردانی من تمامه و 2 واحد معرفی به استاد نگه داشتم تا غیبت نخورم و بتونم بعد کاردانی اقدام کنم برای کمیسون پزشکی
    وقتی هم خونریری زیاد میشه درد خیلی شدیدی پیدا میکنم در حدی که بعضی وقت ها از هوش میرم
    سابقه عمل بینی هم دارم البته شکستگی نه زیبایی
    زانوی چپم هم در رفتگی مدام داره یعنی حالت خشکی پیدا میکنه و پام رو که تکون میدم تقه میزنه و دردش تسکین پیدا میکنه - هر 3 دقیقه یک بار این تقه و درد به سراغم میاد - اولش فقط زانوم بود اما الان کل پای چپم درد میکنه و همش با باند و پوماد جا به جا میشم اما هروقت میرم دکتر عکس میگیره میگه هیچی معلوم نیست به خدا دیونه شدم که چه دردیه که تشخیص نمیدند
    در کل اصلا" نمیتونم با این شرایط خدمت کنم وگرنه اصلا" مشکلی با خدمت کردن ندارم
    الان شما من رو راهنمای کنید اصلا" امیدی برای معاف شدنم هست ؟
    تمام ازمایش ها و سیتی اسکن های کلیه و عملم هم دارم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

در مورد کلیه:
    بند4- سنگهاي حالب،كليه،پروستات،مثانه و سنگهاي شاخ گوزني و نفروكلسيوز:
    الف) در صورتيكه انسداد ايجاد كرده باشد معاف دائم.
    ب) در صورت عدم ايجاد انسداد معاف از رزم.
    بند5- سنگهاي حالب،كليه،مثانه عمل شده خدمات غيررزمي.

عمل بینی هم که هیچی. در مورد زانو هم یکمی تحقیق کن ببین اسم داره مشکلت.

تا اینجا معاف از رزم تون قطعیه. من فکر میکنم رو همون مورد سنگ کلیه, اقدام کنید بهتره.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

مرسی از پاسخگویی شما
    یعنی امیدی به معاف دایم نیست ؟ اخه واقعا" دردی که دارم هر چند روز میرم پیش دکتر با این وضع چطور میتونم چند ماه دور از دکتر باشم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای معاینه آزاد بیمارستان امام سجاد رفتم.برام کولونوسکپی نوشته.اگه چیزی تشخیص داد و بعدش خواستم برای معافی اقدام کنم دوباره باید این آزمایشو بدم؟
    با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)