صفحه 8 از 54 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

سلام دوستان
    من چند وقتیه درد سمت راست تو کشاله ران دارم به دکتر مراجعه کردم با آزمایش بالینی گفت فتق جداره شکم داری رفتم سونوگرافی بیمارستان چمران تهران نوشت : هرنی اینگوینال غیر مستقیم در سمت راست مشهود است ، از طرفی مشکل فیستول مقعدی هم دارم با خونریزی همراه بود ولی الان بهترم که از چند تا کرم مخلوطی دارم استفاده می کن م. به نظرتون راهی هست برای معافی از خدمت ؟؟؟ با تشکر

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

بچه ها ترو خدا یکی جواب بده ... حداقل بگید دکتر نظام وظیفه برای بیماری های جراحی عمومی از کجا می شه گیر آورد ؟؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

الان بیشتر مشمولا رو برای معاینه پزشکی به بیمارستان سجاد معرفی می کنند،‌ می تونید از اونجا اطلاعات بگیرید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

اقا حمید از مرسی بابت پاسخ
    کسی اینجا به خاطر هرنی اینگویینال غیرمستقیم معافیت نگرفته ؟ یا اقدام نکرده !!! ؟ اصلا معافیت می دن نمی دن ... ؟

با تشکر از همگی !!! امیدوارم بیمارستان امام سجاد جوابم رو بده . با تشکر

Junior Member

سلام دوستان .
    خواهش میکنم اگر کسی می تونه کمکم کنه . خیلی سریع به جوابتون احتیاج دارم .
    من برای واریکوسل اقدام کردم دکتر بیمارستان خانواده نوشت درجه سه . روز کمسیون گفت نه درجه سه نیست زد معاینه مجدد برای بیمارستان سجاد . از دو تا دکتر اونجا یکی نوشت سالم یکی هم نوشت واریکوسل بعد چون نظراتشون متفاوت بود دکتر سوم دید گفت چون قبلیا یکیشون زده سالم من نمی تونم درجه سه بنویسم به خاطر همین چیزی ننوشت تا برگه دچار تناقض بیشتری نشه و گفت بزار برگت ارسال بشه بعد دوباره شکایت کن . من رفتم نظام وظیفه موضوع رو گفتم اما سرهنگه گفت دیگه نمی تونی شکایت کنی و کار تمومه .
    من پزشک بیرونم دو سه جا رفتم همه درجه سه بودنش رو تایید می کنن ولی می گن مال تو واریسش توی بیضه هست و فقط با سونو مشخص میشه درجه سه هست و تو معاینه دو هستی که جز موارد نادر هم هست . به غیر از اون هر دو بیضه ام هم کوچکتر از اندازه نرمال هست . یکیشو که دکتر گفت تقریبا از بین رفته .

حالا میخوام بدونم چی کار باید کنم ؟ تو همین جا خوندم یکی میگفت سه بار کمیسیون رفته . اگر نمیشه به معاینه مجدد اعتراض زد پس اون چطوری سه بار رفته کمیسیون ؟
    در ضمن تو بیمارستان بهم گفتن چون لیسانس داری معافت نمیکنن .
    ویرایش توسط amk2 : July 14th, 2012 در ساعت 06:41 PM

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط amk2 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    خواهش میکنم اگر کسی می تونه کمکم کنه . خیلی سریع به جوابتون احتیاج دارم .
    من برای واریکوسل اقدام کردم دکتر بیمارستان خانواده نوشت درجه سه . روز کمسیون گفت نه درجه سه نیست زد معاینه مجدد برای بیمارستان سجاد . از دو تا دکتر اونجا یکی نوشت سالم یکی هم نوشت واریکوسل بعد چون نظراتشون متفاوت بود دکتر سوم دید گفت چون قبلیا یکیشون زده سالم من نمی تونم درجه سه بنویسم به خاطر همین چیزی ننوشت تا برگه دچار تناقض بیشتری نشه و گفت بزار برگت ارسال بشه بعد دوباره شکایت کن . من رفتم نظام وظیفه موضوع رو گفتم اما سرهنگه گفت دیگه نمی تونی شکایت کنی و کار تمومه .
    من پزشک بیرونم دو سه جا رفتم همه درجه سه بودنش رو تایید می کنن ولی می گن مال تو واریسش توی بیضه هست و فقط با سونو مشخص میشه درجه سه هست و تو معاینه دو هستی که جز موارد نادر هم هست . به غیر از اون هر دو بیضه ام هم کوچکتر از اندازه نرمال هست . یکیشو که دکتر گفت تقریبا از بین رفته .

حالا میخوام بدونم چی کار باید کنم ؟ تو همین جا خوندم یکی میگفت سه بار کمیسیون رفته . اگر نمیشه به معاینه مجدد اعتراض زد پس اون چطوری سه بار رفته کمیسیون ؟
    در ضمن تو بیمارستان بهم گفتن چون لیسانس داری معافت نمیکنن .
    ببین می تونی یکی از دکترهای متخصصت رو راضی کنی بیاد ن.و واسه سرهنگ توضیح بده (حالا با پول یا هرچی) یا اینکه روزی که شورا تشکیل میشه برو ن.و پزشک های کمیسیون رو پیدا کن برو مطبشون بعد از اونجا زنگ بزن به پزشک خودت بگو برای پزشک ن.و توضیح بده

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_aa نمایش پست ها
    دوستان گرامی ، من بدلیل واریکوسل درجه 3 یک ماه پیش معاف شدم.
    بدلیل کثرت مراجعه برای این بیماری ، این رو مینویسم تا دوستانی که بری این بیماری میخوان اقدام کنن سردرگم نشن.

ضمن اینکه ، اینهایی که براتون مینویسم با قطعیت هست.پس دوباره سر در گم نشید و از بقه همش نپرسید آیا مثلا فلان کار رو که من گفتم انجام بدید یا نه!
    غیر از چیزهایی که گفتم هم فکر نمیکنم چیز خاصی برای پرسش بمونه.
    حدود دو ماه جستجو و رفتم پیش چند دکتر ، این نتیجه رو به همراه داشت :

دوستانی که برای این معافیت می خوان اقدام کنن ، من کامل ترین راه رو بهتون میگم که انشاله احتمال معافیتتون بره بالا :

اول از همه اینکه ، پیش یه دکتر ارولوژی برید و از 3 بودنتون ( و یا اینکه از نظر دکتر با تجربه بین 2 و 3 بودنتون ) مطمئن بشید.

روز معاینه بیمارستان ، اصلا نخوابید .تاکید میکنم اصلا نخوابید.حتی 1 ساعت.وقتی بخوابید احتمال بسیار زیاد واریس هاتون جمع میشن و خودشون رو خوب نشون نمیدن.

دو تا چیز خیلی مهم هست که باید رعایت کنید.
    اینکه شب معاینه اصلا نخوابید و اینکه از 2،3 روز قبل از معاینه ، خودتون رو کاملا خالی کنید ( بیشتر از این نمیتونم مستقیم بگم!)
    این دو تا فاکتور ، شاید به راحتی 1 درجه به نظر دکتر اضافه کنه!

روز معاینه ، اگر تو زمستون میرید ، حتما لباس های خیلی گرم بپوشید و اینکه میگن شورت نپوشید تا بیضه ها خودشون رو بندازن رو توجه نکنید.حتما شورت بپوشید تا بیضه ها گرم بمونن.گرم موندن بیضه ها مهمتر از افتادنشون هست.چون نهایتا با یه فشار میتونید اونها رو دوباره شل کنید.
    توی بیمارستان ، اصلا نشینید و فقط بایستید تا نوبتتون بشه.نشستن هم واریس ها رو جمع میکنه.من تو اتاق دکتر منتظر بودم منشی همش میگفت چرا نمیشینی؟؟گفتم استرس دارم نمیتونم!!اگه لازم بود از این کارا کنید.

قبل از معاینه ، به شکمتون فشار بیارید و با دست از جمع شدن بیضه و رگها جلوگیری کنید.

زمان معاینه ، چند ثانیه فرصت دارید تا دکتر برسه.تو اون چند ثانیه ، سریعا شلوارتون رو پایین بکشید و پوست بیضه رو گرفته و محکم به پایین بکشید ( اگه جمع شده باشه که 90% جمع میشه)

موقع معاینه ، به شکمتون فشار بیارید!نه اینقدر تابلو که نظر پزشک رو جلب کنید.این کار رو می تونید الانم امتحان کنید.

اینکه میگن پیاده روی قبل از معاینه هم تاثیر داره ، از نظر من نداره.اما یکی از دوستان خودم قبلش 5،6 ساعت پیاده روی کرد و برای سری دوم که اعتراض زده بود تونست 3 رو بگیره.

غیر از این چیزایی که گفتم ، مورد دیگه ای نیست.مورد 1 و 2 که گفتم بسیار بسیار مهمن.
    اینایی که گفتم حاصل تجربیات خودم تو 2 ماه تحقیقه!
    در نهایت انشاله همتون معاف میشید و میاید خبرای خوب به بقیه دوستان میدید.

اینم بگم که : واریکوسل هیچ ربطی به مدرک نداره.بعضی از دوستان میکن لیسانس هارو سخت تر از دیپلم ها معاف میکنن.اصلا اینطور نیست.
    اینو به همه بگم که هیچ کس هیچ پدر کشتگی باهاتون تو هیچ جای پروسه معافی نداره و هر جا حقتون هر چی هست رو بهتون میدن.

من لیسانس بودم و تنها چیزی که دکتر دید ، معیانه خودش و در انتها هم نظر بیمارستان رو دید که اونم 3 زده بود و گفت معافی
    آخه بعضی ها شرایط معافی ندارن و وقتی معاف نمیشن میان اینجا جو الکی میدن همه رو نگران و گمراه میکنن.به حرفهای منفی اصلا گوش ندید!

در نهایت هم ، حد اقل 5 نفری که بابت واریکوسل دور من بودن ، 4 تاشون معاف شدن و یکیشون فقط با بد شانسی معاف از رزم شد!

بالای 90% هم نظر بیمارستان و دکتر کمیسیون یکی هست و این پستهایی که شما رو می ترسونه که نکنه بیمارستان زده 3 ، اما کمیسیون 2 یا 1 بزنه رو زیاد جدی نگیرید!!
    شاید از هر 50 نفر یه نفر اینطوری بشه!

در انتها، همه جای پروسه با این ذهنیت برید تو اتاق که شما معافید و مطمئن باشید میشید
    به امید معافیت همه دوستان.

از همگی هم بابت تمامی راهنمایی ها تشکر میکنم.همتون رو دعا می کنم.
    فکر نمیکنم در رابطه با واریکوسل جای سوال دیگه واسه کسی مونده باشه.اما باز اگه سوالی بود در خدمتم
    من پیش متخصص رفتم و به محض اینکه معاینم کرد ، ازم پرسید خدمت رفتم و منم گفتم که 8 ماه رفتم و 12 ماهش باقی مونده. فرواً بهم گفت: خب دیگه بقیشم نمیخواد بری!
    دیروز هم سونو گرفتم که هنوز نبردم پیش دکتر.
    تصویر برگه نتیجه سونو رو پیوست میکنم. اگر کسی متوجه میشه لطفاً‌ بگه.
    http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1342696264
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    تصویر برگه نتیجه سونو رو پیوست میکنم. اگر کسی متوجه میشه لطفاً‌ بگه.
    نوشته گرید بیضه راست 1 هست و گرید بیضه چپ 1 تا 2 هست. (با حروف یونانی نوشته)

با این موردی که نوشته، معاف از رزم هستید.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط jmsr نمایش پست ها
    نوشته گرید بیضه راست 1 هست و گرید بیضه چپ 1 تا 2 هست. (با حروف یونانی نوشته)

با این موردی که نوشته، معاف از رزم هستید.
    !!!!!!!! حتماً‌ اشتباه نوشته !‌ چون دکتر بعد از معاینه بطور قطعی گفت گرید 3 هستی و معافی!
    ممکنه بخاطر اینکه سونو رو بصورت خوابیده میگیرن (در حالت خوابیده بیضه ها جمع میشن) این اتفاق افتاده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    !!!!!!!! حتماً‌ اشتباه نوشته !‌ چون دکتر بعد از معاینه بطور قطعی گفت گرید 3 هستی و معافی!
    ممکنه بخاطر اینکه سونو رو بصورت خوابیده میگیرن (در حالت خوابیده بیضه ها جمع میشن) این اتفاق افتاده باشه؟
    این سونویی که کردی، در بیمارستان ناجا شده یا مطب شخصی؟

اگر در ناجا بوده، خیلی بعید نیست ازشون، مثلا من خودم یک یونو داشتم از کبد که یکی از اساتید معروف در مطبش انجام داده بود و نوشه بود 3 و وقتی توی بیمارستان ناجا انجام دادم

با اینکه به طرف سونو قبلی را هم نشون دادم، نوشت گرید 2!!!

کلا سونوگرافی ها از جمله پروسیجرهایی هست که تسلط پزشک در نتیجه اون حرف اول را می زنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)