صفحه 9 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط jmsr نمایش پست ها
    این سونویی که کردی، در بیمارستان ناجا شده یا مطب شخصی؟

اگر در ناجا بوده، خیلی بعید نیست ازشون، مثلا من خودم یک یونو داشتم از کبد که یکی از اساتید معروف در مطبش انجام داده بود و نوشه بود 3 و وقتی توی بیمارستان ناجا انجام دادم

با اینکه به طرف سونو قبلی را هم نشون دادم، نوشت گرید 2!!!

کلا سونوگرافی ها از جمله پروسیجرهایی هست که تسلط پزشک در نتیجه اون حرف اول را می زنه.
    مطب شخصی بود. ولی چون زیاد نشسته بودم روی صندلی و هوای مطب هم خیلی خنک بود (در حد سرما!) خودمم احساس میکردم که بیضه ها جمع شدن. موقع سونو هم دکتر چندبار با دستش سعی میکرد فاصله بده بین ....
    خیلی عجیبه که چنین تشخیصی داده. چون دکتر بعد از معاینه بطور کاملاً قطعی میگفت که معاف هستی.
    البته من 2 ترم دیگه فارق التحصیل میشم و تا اونموقع احتمالاً به گرید 4 هم میرسه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

درود دوستان عزیز

بهمن سال پیش آندوسکوپی کردم و دکتر متوجه شد که زخم معده دارم و یه سری دارو داد که تا هفته پیش هم همه چیز روبره بود ولی الان یک هفتست که دوباره ورم و درد معده دارم و میخوام مجددا آندوسکوپی کنم ... بنظرتون میتونم معافیت بگیرم ... در ضمن من بهمن 91 فارغ التحصیل میشم و میخوام که دفترچه پست کنم ... ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r0ot$harp نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

یکی از دوستان هست می گه مشکل افتادگی بیظه داره. البته دکتر نرفته. اما می گه سمت راستیه یکم افتاده تر از چپی هست. آیا می تونه معافیت بگیره>>؟؟؟ اقدام کنه؟؟؟؟

باتشکر
    سلام دوستان عزیز

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟ دوستان این بیمارستان سجاد کجاست؟؟؟ این دوست من به صورت عادی می تونه بره و یه چکاپ کنه و ببینه مشکلی چیزی تو جاهای مختلف بدنش داره یا خیر؟؟؟

Junior Member

یه سوالی از خدمت عزیزان داشتم و اون اینکه
    بنده در 11 سالگی عمل آپاندیس داشتم ، خواستم بدونم چجوری میشه معاف بشم؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟ دوستان این بیمارستان سجاد کجاست؟؟؟ این دوست من به صورت عادی می تونه بره و یه چکاپ کنه و ببینه مشکلی چیزی تو جاهای مختلف بدنش داره یا خیر؟؟؟
    متاسفانه من هم همین سوالو کردم کسی جواب نداد خودم اقدام کردم.دوست عزیز بیمارستان امام سجاد طالقانی-بهار شمالی است(آدرس دقیق در اینترنت ببین).من حدود سه هفته قبل یکشنبه یا دوشنبه حدود ساعت 10 رفتم.باید بری ساختمان درمانگاهشون.بهشون بگی معاینه ازاد می خوام خودشون می فهمن.وقتی من رفتم برای ارولوژی و داخلی رفتم خلوت بود و همین که قبض رو گرفتم رفتم برای معاینه.ارولوژ گفت واریکوسل معاف از رزمی(درجه حدود 1.5) و داخلی آزمایش داد که دیگه ازمایش رو ندادم.
    به هر حال حتما مراجعه حضوری کن.دفترچه بیمه هم داشتی ببر.
    ویرایش توسط newbar : July 21st, 2012 در ساعت 08:01 PM

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

این واریکوسل گرید 3 شرایطش چجوری ؟ ایا واقعا لیسانس با واریس درجه 3 معاف میشه یا نه ؟
    لطفا توضیح بدین

Banned

سلام دوستان عزیز کسی نیست جواب بده؟؟؟؟ دوستان این بیمارستان سجاد کجاست؟؟؟ این دوست من به صورت عادی می تونه بره و یه چکاپ کنه و ببینه مشکلی چیزی تو جاهای مختلف بدنش داره یا خیر؟؟؟
    بره یک پزشک عمومی معاینه کنه اگر چیزی باشه میگه ...

Banned

دوستان کسی تا حالا برای بیماری شب اداری و عدم کنترل ادرار اقدام کرده و تونسته معافی بگیره ؟ من شنیدم که میگن توی بیمارستان شب نگه میدارن ؟؟؟ چطوری هست اخه این بیماری اصلا ازمایشی نداره و نمیشه فهمید که دروغ میگه یا راست )

با سلام خدمت دوستان عزیز;
    من در سن 7روزهگی مورد عمل جراحی روده قرار گرفتم و 40سانتی متز از روده کوچکم برداشته شد (حدود 3اگشتم پام پرانتزیه)می خواستم بدونم چقدر احتمال معافیتم وجود داره؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون وممنون از زحماتی که میکشید

سلام خدمت همه
    من امروز وقت شورای پزشکی داشتم صبح ، رفتم آنجا و بعد از معاینه بالینی ، گفت برو بیرون تا صداتون کنیم !!! بعد یه سرباز امد و اسم ها رو خوند و ان هایی که سرباز یا معاف از رزم شده بودن رو اعلام کرد ، بعد اسم من رو صدا زد گفت برو خونه ، تا یک هفته دیگه دوباره نامه دعوت به معاینه مجدد براتون می آید . مشکل من فتق جداره شکم داخلی دارم ولی با معاینه بالینی مشخصه ، چون یه پسر دیگه مثل من بود که جلوی من رفت معاینه تو شورای پزشکی آن رو اعزام گفتن چون نداشت ، الان این اتفاق خوبه یا بده ؟؟؟
    من تو معاینه بار اول هر دوتا دکتر تایید بر داشتن بیماری هم کرده بودن ! ممنون می شم اگه کسی تجربه معاینه مجدد داره بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)