صفحه 57 از 57 نخستنخست ... 74748495051525354555657
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 565 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

سلام
    من مشکل - درد - شانه و کتف دارم و مشکوک به رماتیسم هستم چند تا دکتر اتوپد هم رفتم ولی فایده نداشت نه عکسی نه mri اخرش یه نفر برام mri شانه و تونل نخائی گردن نوشت .. ولی از کتف نه ! که درد از کفتم شروع میشه
    بحر حال نتجه ازمایش این شد که مشکل دیسک گردن دارم و مشخص کرده که کدوم مهره ها هست ... و تو نتیجه mri امده که شانه ام سالم است ولی خیلی درد میکشم ...راه حلی به ذهنتون میرسه که چیکار کنم ؟ دوباره عکس بگیرم یا از پشت کفتم ؟
    اینم بگم که شانه ام ترق ترق میکند و صدا میدهد ولی هیچ دکتری حتا حاظر نشد از نزدیک تست کند ...و همینطور دامنه حرکتی دستم کم شده و چیز سنگین نمیتونم وردارم بردارم درد میگره ....
    لطفا راهنمایی کنید ...
    پزشک پادگان که ادم درستی نیست ... گفته کاریت نیست کمسون نمیفرستمت حالا خودم دنبالم مشکلم رو پیدا کنم برم کمسیون ...

Junior Member

دوستان کسی در مورد معافیت با فیبرومیالژیا چیزی میدونه ؟ اصلا ننوشته بود . دکتر حدود 3 ماه پیش بمن گفت که این بیماری رو دارم و یسری مشکلات هم به واسطه ی همین بیماری اضافه شده . اما در مورد معافیت سربازی اصلا چیزی راجع بهش نوشته نشده

Junior Member

سلام
    تو ویکی پدیا نوشته این بیماری نوعی بیماری روماتیسم بافت همبند است
    مورد بعدی این که به انتهای هر بخش داخل ایین نامه معافیت نگاه کنید نوشته شده برای سایر بیماری ها چه تصمیمی گرفته میشود
    شما اگه نتیجه ازمایشی چیزی داری ببر نشونشون بده ببین چی میگن
    یه سری ازمایش خون برای تشخیص روماتیسم هست برو بده شاید مثبت درامد شاید همین الان هم داشته باشی
    من خودم مشکوک به بیماری روماتیسم هستم و دکتر رفتم برای نوشته و یکیش مثبت درامده چند تا فاکتور داره اگه هنوز نگرفتی بگو کامل برات بنویسن و به دکتر روماتولوژیست مراجعه کن
    یه چیز دیکه میتونی به دکترت بگه نظرش رو برات بنویسه ( با مهر و امضاء) و به عنوان تشخیص پزشک و مدرک میتونی ارائه بدی
    یه چیزی هم من شنیدم ولی امتحان نکردم اگر درد داری میکن نوار عصب میتونه ثاتب کنه درگیری عصب و درد رو ولی نمیدونم میتونی راجع به این مورد هم با پزشک مشورت کنی ...
    ولی معمولا به بیماری هایی که فقط درد دارن معافیت به راحتی نمیدن چون بهشون میگی درد میکشی اونا قبول نمیکنن و میگن که باید مدرک بیاری و خب درد رو هم نمیشه به طرف نشون داد
    بگی بیا ببین درد دارم ...
    من خودم درد مفاصل دارم و حین خدمت هستم تا قبل از این هرچی به دکتر پادگان میگفتم فقط مسکن میداد بهم ... میگفتم بفرست کمسون قبول نمیکرد ... ولی حالا بعد از تعطیلات عید مدارکم رو میبرم یه کاری میکنم
    چون مدرک هست میشه کاری کنم ولی غیر از اون زیر بار نمیرن
    ویرایش توسط ericmorne : March 30th, 2020 در ساعت 02:39 AM

Junior Member

سلام دوستان...یه یک ماهی میشه متوجه شدم بیماری نقرس دارم...بعد از خوردن چند روزه دارو،آزمایش دادم و اسید اوریکم رو 9.2 نشون داد...به محض قطع کردن دارو پا درد و کبودی انگشت شست برمیگرده...میخواستم بدونم می تونم برا معافیت اقدام کنم؟به نظرتوم میشه معافیت گرفت؟؟دوباره در زمان معافیت آزمایش میگیرن؟اگر قرص ها بیماری رو کنترل کنن دیگه اسید اوریک پایین میاد طبیعتا...لطفا راهنمایی کنید..

سلام بنده اسید اوریک خونم رو 8.9 هستش دکتر گفته نقرس دارم هم درد مفاصل توی پای چپم دارم هم توفوس داره میتونم برای معافی اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)