صفحه 11 از 57 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

نقل قول نوشته اصلی توسط arash767 نمایش پست ها
    عمل نکن.اگه عمل کنی معافت نمیکنن.
    غیبت هم داشته باشی مهم نیست.
    غیبت تا زمانی مهم نیست که شما معاف بشید.. اگر 1% شما معاف نشید غیبت شما در پرونده ثبت شده و اضافه میخورید...
    در ضمن بهتر است دکتر متخصص تشخیص بدن.. چونکه در بعضی موارد بدلیل اینکه حتی اگر هم عمل کرده باشید اما شاید نتونید کار های اداری و یا در آموزشی شرکت نمایید معافیت دائم میگیرد..
    اشخاصی هستن که بیماری در سن کودکی داشتن و الان در سلامت هستن .. اما بدلیل اینکه ممکن هست در هر موقع دوباره برگشت پیدا کنه.. معافیت دایم رو طبق آیین نامه و بررسی شورا در نظر گرفته تا مشکلی پیش نیاد..

Junior Member arash767 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    غیبت تا زمانی مهم نیست که شما معاف بشید.. اگر 1% شما معاف نشید غیبت شما در پرونده ثبت شده و اضافه میخورید...
    در ضمن بهتر است دکتر متخصص تشخیص بدن.. چونکه در بعضی موارد بدلیل اینکه حتی اگر هم عمل کرده باشید اما شاید نتونید کار های اداری و یا در آموزشی شرکت نمایید معافیت دائم میگیرد..
    اشخاصی هستن که بیماری در سن کودکی داشتن و الان در سلامت هستن .. اما بدلیل اینکه ممکن هست در هر موقع دوباره برگشت پیدا کنه.. معافیت دایم رو طبق آیین نامه و بررسی شورا در نظر گرفته تا مشکلی پیش نیاد..
    درود بر شما پیپو جان.پیپو جان این یکی دوماهی که از این دکتر به اون دکتر منو فرستادن متوجه شدم باید ***** های زیادی رو رد کنی.قبل از کمسیون باید دو تا دکتر ببیننت علاوه بر دکتر عمومی که با اون میشن 3 تا.اما تا جایی که فهمیدم اگر مشکلی که داشته باشیم اگر عینا در بندها و قوانین ثبت شده باشه و مدارک از جمله ازمایشات و عکسها هم اماده باشه بدونه هیچ مشکلی معافیت بعد از 2 هفته صادر میشه.اما کسانی مثل من که بیماریم درج نشده بود خیلی اذیت شدیم.من رو بیشتر از 4 تا دکتر دیدن تا تونستن مشکل منو درج کنند.حالا هم منتظرم برم کمسیون.اما چیزی که دکترها به من گفتند.گفتند کمیسیون امکان نداره نظره ما رو رد کنه.
    چنین گفت زرتشت:تجمع خوبیها اغازیست برای شکفتن یک پیروزی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash767 نمایش پست ها
    درود بر شما پیپو جان.پیپو جان این یکی دوماهی که از این دکتر به اون دکتر منو فرستادن متوجه شدم باید ***** های زیادی رو رد کنی.قبل از کمسیون باید دو تا دکتر ببیننت علاوه بر دکتر عمومی که با اون میشن 3 تا.اما تا جایی که فهمیدم اگر مشکلی که داشته باشیم اگر عینا در بندها و قوانین ثبت شده باشه و مدارک از جمله ازمایشات و عکسها هم اماده باشه بدونه هیچ مشکلی معافیت بعد از 2 هفته صادر میشه.اما کسانی مثل من که بیماریم درج نشده بود خیلی اذیت شدیم.من رو بیشتر از 4 تا دکتر دیدن تا تونستن مشکل منو درج کنند.حالا هم منتظرم برم کمسیون.اما چیزی که دکترها به من گفتند.گفتند کمیسیون امکان نداره نظره ما رو رد کنه.
    سلام...
    بله بیماریهایی که ثبت نشده.. مقداری پروسه طولانی تری رو داره.. چونکه باید اثبات بشه.. حتی برای بعضی از بیماریها که ثبت شده برای اثبات بستری در بیمارستان هم تجویز میکنن تا اگر شخصی در بیمارستانهای مورد نظر سازمان بستری نبوده دوباره بستری بشه و مورد بررسی قرار بگیره..
    اما این رو مطمئن باشید بیماریهایی مانند بیماری شما در انتها 100% نتیجه درستی میگیره و اینکه حتی اگر هم شورا تایید نکنه شما میتوانید سریعا درخواست داده و به شورای عالی فرستاده بشید.. که دیگر اونجا هیــچ حرف و حدیثی باقی نمیمونه...
    موفق باشید..

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم،
    من مشکل دیسک کمر دارم (L4-L5 و L3-L4 به همراه Canal Stenosis) برای معافیت پزشکی اقدام کردم امروزم کمیسیونم بود و معافیت رزم بهم دادن؛
    مشکل من این که واقعاً جدیداً خیلی اذیتم میکنه و زندگیم رو مختل کرده این بیماری طوری که گاهی اوقات درد و سوزش های بدی رو تحمل می کنم؛
    اما برای معافیت بدلیل ناآگاهی MRIکه همراه داشتم تو مراحل معاینه، یکمی قدیمی بود یعنی اون موقع که این MRI رو گرفتم (یه سال پیش) وضعیتم خیلی بهتر بود با این حال خوده دکتر بیمارستان ناجا با این MRI به من گفت احتمالاً شما به نیاز به عمل داری و کسی هم ازم نخواست MRI جدیدی تهیه بکنم من از همین MRI استفاده کردم، ولی امروز تو کمیسیون با همین MRI دکتر از خدا بیخبر بدون هیچگونه معاینه و یا سوال کوچیکی تنها با یه نگاه خیلی سطحی به عکس MRI معاف از رزمم کردن فقط، ظاهراً به رأی شورای پزشکی هم نمیشد اعتراضی داد!
    منم واقعاً نمیدونم چیکار کنم الان حقیقتاً من برای کارای روزمره ساده زندگیم دچار مشکل هستم نمیدونم حالا چطور برم آموزشی و سربازی و...
    الان من چیکار میتونم بکنم دوباره میتونم برای معافیت اقدام کنم با یه MRI جدید؟! اصلاً چه راهی پیش روم هست؟ واقعاً موندم
    ویرایش توسط saeid64 : November 5th, 2012 در ساعت 07:55 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid64 نمایش پست ها
    من مشکل دیسک کمر دارم (L4-L5 و L3-L4 به همراه Canal Stenosis) برای معافیت پزشکی اقدام کردم امروزم کمیسیونم بود و معافیت رزم بهم دادن؛
    مشکل من این که واقعاً جدیداً خیلی اذیتم میکنه و زندگیم رو مختل کرده این بیماری طوری که گاهی اوقات درد و سوزش های بدی رو تحمل می کنم؛
    اما برای معافیت بدلیل ناآگاهی MRIکه همراه داشتم تو مراحل معاینه، یکمی قدیمی بود یعنی اون موقع که این MRI رو گرفتم (یه سال پیش) وضعیتم خیلی بهتر بود با این حال خوده دکتر بیمارستان ناجا با این MRI به من گفت احتمالاً شما به نیاز به عمل داری و کسی هم ازم نخواست MRI جدیدی تهیه بکنم من از همین MRI استفاده کردم، ولی امروز تو کمیسیون با همین MRI دکتر از خدا بیخبر بدون هیچگونه معاینه و یا سوال کوچیکی تنها با یه نگاه خیلی سطحی به عکس MRI معاف از رزمم کردن فقط، ظاهراً به رأی شورای پزشکی هم نمیشد اعتراضی داد!
    منم واقعاً نمیدونم چیکار کنم الان حقیقتاً من برای کارای روزمره ساده زندگیم دچار مشکل هستم نمیدونم حالا چطور برم آموزشی و سربازی و...
    الان من چیکار میتونم بکنم دوباره میتونم برای معافیت اقدام کنم با یه MRI جدید؟! اصلاً چه راهی پیش روم هست؟ واقعاً موندم
    فکر کنم بتونید دوباره دفترچه بگیرید و پست کنید

من درباره روال کار اطلاعی ندارم ولی به نظرم شما پیش یک متخصص خوب (خوشنام) بروید و از ایشان در مورد توانایی انجام خدمت بدون رزم مشورت بگیرید، اگر لازم شد ام آر آی را تجدید کنید. اگر دیدید که متخصص مربوطه امور عادی سربازی را هم برای شما مضر و برای سلامتیتان خطرناک می داند، می تواند آن را برای شما گواهی کند. مثلا فلان بیمار..... به علت........... باید تحت نظر باشد و انجام وظایف عمومی (سوار شدن به ماشین و اتوبوس، نشستن پشت میز و کارهایی که معمولا افراد در خدمت انجام می دهند) برای وی مضر است. البته احتمال نمی دهم ایشان سربازی را مشخصا اشاره کند ولی می تواند محدودیت حرکت، نیاز به استراحت مداوم، در دسترس بودن مراکز درمانی برای فیزیوتراپی و .... را بنویسد که با خدمت منافات دارند.
    اگر شما چنین برگه ای گرفتید که می توانید کپی برابر اصل آن را به همراه مدارک جدید پزشکی مجدد به کمیسیون بدهید با این استدلال که عکس شما قدیمی بوده و در مراجعه ای که به علت افزایش ناراحتی و درد داشتید، نظر دکتر چنین است (دکتر خوشنام هم برای این که به تبانی مشکوک نشوند). اگر نتیجه نداد و نوشته دکتر هم سفت و محکم بود، تصور می کنم بتوانید به دیوان عدالت اداری یا مراکز قضایی که حاکم بر قوای نظامی و انتظامی هستند یا بر امور پزشکی (مثلا نظام پزشکی یا دادسرای عالی انتظامی و ...) شکایت کنید. اگر چه ممکن است اعلام شود که رای کمیسیون قطعی است ولی اگر فرض کنیم کسی در فاصله صدور رای تا رفتن به سربازی فرضا خدای ناکرده تصادف و نقص عضو پیدا کرد، آیا چون کمیسیون رائیش را داده باید حتما به سربازی برود؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid64 نمایش پست ها
    شما به سازمان مراجعه کنید و درخواست کنید که بتونید به بخش اداری وارد بشید...
    در اون بخش هم نامه یی محترمانه با خود ببرید و هم آگانه صحبت کنید..وارد بخش شواری عالی پزشکی بشید.. درخواستتون هم این باشه که چون برگه ی MRI شما قدیمی هست و حتی دکتر بیمارستان با اون برگه گفت که شما نیاز به جراحی دارید.. تقاضا کنید که دوباره شما رو به بیمارستان بفرستن... و در اونجا اینبار MRI جدیدی ازتون گرفته بشه و چک بشه و جوابیه بدن...
    اگر قبول نکردن بگید که متاسفانه این اشتباه دکتر بیمارستان بوده یا شاید لطف ایشون که خواستن من دوباره هزینه نکنم.. اما این هزینه نکردن الان باعث آزار دیدن من داره میشه چون راه رفتن و یا ایستادن وو... برای من سخته و من از قرص های جلوگیری از درد و... استفاده میکنم...
    اگر تاثیری نداشت این گفته ها به سالن پزشکی برگردید در پشت باجه اگر تغییری نکرده باشه یک میز هست که سرهنگ بخش یا رئیس میشینه تقاضا کنید نامه ی شما و صحبت هاتون رو بشنون...
    این هم در نظر بگیرید که MRI رو ببرید تا تاریخ رو ببین ....اگر تمامیه اینها نتیجه نداد به دفتر ریاست حوزه مراجعه کنید ... در غیر اینصورت....
    دو راه هست که یکی از راهها رفتن به خدمت و در آموزشی درخواست انتقال به بیمارستان رو بدید تا نتیجه بگیرید...
    موفق باشید

بچه ها من یه چیزی دیدم که بهتتون میگم از شهرستان اقدام کنید.
    اگه از شهرستان اقدام کنید امکان معافیتتون 50 درصد میره بالا.
    تو شهرستانهای خراسان میدونم خیلی اسون میگیرن.
    اما اقوام ما از تهران اقدام کردند یا اصفهان یا مشهد خیلی چیزهای بدی تعریف میکردن.
    تو خراسان شهرستان واقعا سخت نمیگیرن.اگه تو خراسان اشنا دارید حتما از خراسان اقدام کنید
    مخصوصا از بجنورد

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام این جواب mri منه می خوام بعد از ده ماه خدمتی که به ایران کردم به خاطر اینکه در حین خدمت این بیماری رو پیدا کردم معاف بشم ایا معافیت به من تعلق می گیره چون با توجه به ایین نامه که نوشتین دیسک کمر از هر نوعی معافیت می گیره لطفا جواب رو به ایمیل من بفرستین ممنون میشم راهنماییم کنین:
    In the sagital (T1 -T2)and axial T2 images:

Left paracentral degenerated herniated disc focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels.
    No detectable is noted.
    Bone marrow signal in unremarkable.
    Vertebral aligment and conus medullaris appears normal.
    IMP:Left paracentral degenetated herniated disc and focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels.

سلام این جواب mri منه می خوام بعد از ده ماه خدمتی که به ایران کردم به خاطر اینکه در حین خدمت این بیماری رو پیدا کردم معاف بشم ایا معافیت به من تعلق می گیره چون با توجه به ایین نامه که نوشتین دیسک کمر از هر نوعی معافیت می گیره لطفا جواب رو به ایمیل من بفرستین ممنون میشم راهنماییم کنین:
    In the sagital (T1 -T2)and axial T2 images
    Left paracentral degenerated herniated disc focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels
    No detectable is noted
    Bone marrow signal in unremarkable
    Vertebral aligment and conus medullaris appears normal
    IMP:Left paracentral degenetated herniated disc and focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)