صفحه 15 از 57 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

عرض سلام و خشته نباشید
    یه سوال داشتم
    بنده در حین خدمت هستم , 4 بند اول انگشتان دست چپم (به غیر از انگشت شصت) قطع شده است ... طبق آیین نامه معاف دائم شامل حال میشه
    حالا سوال داشتم که تبصره ای چیزی دیگه در موردش نیست؟ یعنی وقت تلفی نداره؟ چون واقعا الان تو شرایط وحشتناکی قرار گرفتم و میخواستم بدونم کارم سریع انجام میشه یا نه
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamjavid نمایش پست ها
    عرض سلام و خشته نباشید
    یه سوال داشتم
    بنده در حین خدمت هستم , 4 بند اول انگشتان دست چپم (به غیر از انگشت شصت) قطع شده است ... طبق آیین نامه معاف دائم شامل حال میشه
    حالا سوال داشتم که تبصره ای چیزی دیگه در موردش نیست؟ یعنی وقت تلفی نداره؟ چون واقعا الان تو شرایط وحشتناکی قرار گرفتم و میخواستم بدونم کارم سریع انجام میشه یا نه
    با تشکر
    بله شما کاملا معاف میشید بدون هیچ دردسی تازه شاید بخاطر مشکلی که در حین خدمت براتون پیش اومده بهتون کمک بیشتری هم بشه...

با عرض سلام و خسته نباشيد. من يكي از پاهام صاف از نوع rigid هست جوري كه انحراف پاشنه ي پا دارم و اون پاي ديگم صافيش كمتره و انحراف پاشنش در حده ناچيزه و در حالت عادي يك كم قوس داره ولي وقتي ميزارمش رو زمين اونم صاف ميشه. در كل برا مسافت هاي 1 كيلومتر به پايين مشكلي ندارم ولي از 1 كيلومتر بيشتر كمرم شروع به درد كردن ميكنه در ضمن را هم كه ميرم همه ميگن قدماتو كج بر ميداري. ميخواستم ببينم معافيت پزشكي شامل حال من ميشه يا نه؟ ممنون اگه ج بديد

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد زانو و مینیسک سوالی داشتم، تو دفترچه زده پارگی مینیسک و پارگی PCL و MCL (نوعی رباط:پشتی و داخلی) معاف کامله، من پارگی کامل مینیسک دارم بعلاوه پارگی جزئی (partially torn) برای MCL و ACL (رباط صلیبی ) . تو گزارش MRI من یه مورد دیگه هم زده بنام Joint effusion یعنی فکر کنم ترشح مایع مفصلی، کسی میدونه این وضعیت من منجر به معافیت کامل میشه یا نه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pim7421 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد زانو و مینیسک سوالی داشتم، تو دفترچه زده پارگی مینیسک و پارگی PCL و MCL (نوعی رباط:پشتی و داخلی) معاف کامله، من پارگی کامل مینیسک دارم بعلاوه پارگی جزئی (partially torn) برای MCL و ACL (رباط صلیبی ) . تو گزارش MRI من یه مورد دیگه هم زده بنام Joint effusion یعنی فکر کنم ترشح مایع مفصلی، کسی میدونه این وضعیت من منجر به معافیت کامل میشه یا نه؟
    ممنونم

شما خودتون توی نوشتتون اعلام کردید که این بیماری معافیت کامل داره..پس دیگه نگرانی نداره.. زودتر دونبالشو بگیرید و شروع کنید برای کارای معافیت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    شما خودتون توی نوشتتون اعلام کردید که این بیماری معافیت کامل داره..پس دیگه نگرانی نداره.. زودتر دونبالشو بگیرید و شروع کنید برای کارای معافیت...
    در واقع شک من روی کلمه پارگی جزئی هست، پارگی رباط من جزئی هست( partially torn)، نه پارگی کامل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pim7421 نمایش پست ها
    در واقع شک من روی کلمه پارگی جزئی هست، پارگی رباط من جزئی هست( partially torn)، نه پارگی کامل
    شما یک ترشح ماده مفصلی هم دارید.. بهتره این رو پزشک تشخیص بده.. تا خیالتون کاملا راحت بشه..

Junior Member

با سلام
    من دچار بیماری ژنوواروم هستم.
    کمیسیون اول که توی بیمارستان ناجا بود رو رفتم و 2 تا دکتر بنده رو معاینه کردند. حتی از پاهام عکس هم گرفتم.
    فاصله بین دو کندیل رو زد 13 سانتی متر و حتی یه سری چیزایی رو نوشت که من نفهمیدم. دکتر دومی هم استامپ رد کرد و یه نگاهی به عکسهام انداخت و گفت خوش اومدین.انگاری نظرات اولی رو تایید کرد.
    دکتر اولی بهم گفت باید عمل کنم.گویا خیلی خطرناک هست.
    الان منتظر کمیسیون دومم هستم که خود نظام وظیفه است.
    به نظرتون امیدی هست ؟ معاف میشم ؟ قوانینش رو میدونم که باید 10 سانتیمتر باشه و ...
    آخه یکی از دوستام فاصله اش 10.8 بود و با کلی پارتی بازی و اینا معاف شد.
    در ضمن وقتی کمیسیون اول رو رفتی , چند هفته بعد کمیسیون دوم تشکیل میشه ؟ نامه اش چقدر طول میکشه تا بیادش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msheravi نمایش پست ها
    با سلام
    من دچار بیماری ژنوواروم هستم.
    کمیسیون اول که توی بیمارستان ناجا بود رو رفتم و 2 تا دکتر بنده رو معاینه کردند. حتی از پاهام عکس هم گرفتم.
    فاصله بین دو کندیل رو زد 13 سانتی متر و حتی یه سری چیزایی رو نوشت که من نفهمیدم. دکتر دومی هم استامپ رد کرد و یه نگاهی به عکسهام انداخت و گفت خوش اومدین.انگاری نظرات اولی رو تایید کرد.
    دکتر اولی بهم گفت باید عمل کنم.گویا خیلی خطرناک هست.
    الان منتظر کمیسیون دومم هستم که خود نظام وظیفه است.
    به نظرتون امیدی هست ؟ معاف میشم ؟ قوانینش رو میدونم که باید 10 سانتیمتر باشه و ...
    آخه یکی از دوستام فاصله اش 10.8 بود و با کلی پارتی بازی و اینا معاف شد.
    در ضمن وقتی کمیسیون اول رو رفتی , چند هفته بعد کمیسیون دوم تشکیل میشه ؟ نامه اش چقدر طول میکشه تا بیادش؟
    سلام..
    حداکثر کمیسیون معافیت 1ماه هست...
    اما طبق صحبت شما 11 سانتیمتر بالاتر معافیت میگیره.. که شما 13 سانتیمتر دارید.. پس مطمئننا معاف هستید.. اما امکان داره به بیمارستان دیگری هم بفرستن شما رو که پیشنهاد میکنم در بیمارستان بعدی هم باز مدارک قبل رو با خودتون ببرید روز کمیسیون هم مدارک همراهتون باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pipo4713 نمایش پست ها
    سلام..
    حداکثر کمیسیون معافیت 1ماه هست...
    اما طبق صحبت شما 11 سانتیمتر بالاتر معافیت میگیره.. که شما 13 سانتیمتر دارید.. پس مطمئننا معاف هستید.. اما امکان داره به بیمارستان دیگری هم بفرستن شما رو که پیشنهاد میکنم در بیمارستان بعدی هم باز مدارک قبل رو با خودتون ببرید روز کمیسیون هم مدارک همراهتون باشه
    اقا ممنون واسه جواب دادن.
    آخه من میخوام واسه امریه آموزش و پرورش ثبت نام کنم عجله ام واسه همینه.ثبت نامش تا یه تاریخ محدودی بیشتر نیست. من 28 آذر دفترچه رو پست کردم و 17 ام و 18 ام دیماه رفتم بیمارستان ناجا.وقتی شما میگی 1 ماه پس تا 28 دی پروندم باید بسته شه دیگه.
    آره , 13 سانتیمتر نوشت , چون موقع اندازه گرفتن سرم بالا بود ندیدم دکتر از کجا سانت گرفت با مترش. بعضیا میگن از بین دو تا قوزک میگیرن بعضیا میگن از داخل میگیرن,جایی که استخوان کج شده و ... هرکی یه چیزی میگه.
    اما همه میگن چون مدرکم لیسانس هست اونم کامپیوتر احتمالا معاف از رزم میشم. واسه کار دفتری میخوان معمولا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)