صفحه 16 از 57 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

نقل قول نوشته اصلی توسط msheravi نمایش پست ها
    اقا ممنون واسه جواب دادن.
    آخه من میخوام واسه امریه آموزش و پرورش ثبت نام کنم عجله ام واسه همینه.ثبت نامش تا یه تاریخ محدودی بیشتر نیست. من 28 آذر دفترچه رو پست کردم و 17 ام و 18 ام دیماه رفتم بیمارستان ناجا.وقتی شما میگی 1 ماه پس تا 28 دی پروندم باید بسته شه دیگه.
    آره , 13 سانتیمتر نوشت , چون موقع اندازه گرفتن سرم بالا بود ندیدم دکتر از کجا سانت گرفت با مترش. بعضیا میگن از بین دو تا قوزک میگیرن بعضیا میگن از داخل میگیرن,جایی که استخوان کج شده و ... هرکی یه چیزی میگه.
    اما همه میگن چون مدرکم لیسانس هست اونم کامپیوتر احتمالا معاف از رزم میشم. واسه کار دفتری میخوان معمولا.
    والا قبلا این مورد بود که کسی اگر مدرک بالاتری داشته باشه باید بره سربازی حالا بستگی به نوع بیماری اما الان رو نمیدونم.. اما فکر نکم الان مشکلی پیش بیاد .. به هر حال زمانیکه به کمیسیون میرید الان کنید وضیعت بیماریتون رو..و نگرانی خودتون رو هم اعلام کنید.. شاید معاف شدید.. که احتمالش زیاد هست..

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من چون در نشستن به صورت چهارزانو مشکل داشتم به دکتر ارتوپد رفتم که گفت مشکل محدودیت حرکت چرخشی هیپ دو طرف دارم
    میخواستم ببینم احتمال معافی من چقدره
    و اینکه ارشد بودن من احتمال معافی یا معاف از رزمیم رو کم میکنه یا نه
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان
    من رفتم دکتر و گفت ساییدگی مفصل زانو داری و خیلی از کارهارو واسم منع کرده می خواستم بدونم من میتونم معاف بشم یا نه
    آخه توو آیین نامه معافیت پزشکی اومده که محدودیت حرکتی داشته باشین از زانو معافین. منظورش از محدودیت چیه؟

Junior Member

سلام.
    دوستان بنده بخاطر ژنوواروم - پا پرانتزی ( فاصله 13 سانتیمتر ) معاف دائم شدم.
    اگه کسی سوالی داشت بنده در خدمتم.
    اینو بگم به همین راحتی معاف نمیکنن , آخه به غیر از من 2 نفر دیگه هم واسه پا پرانتزی بودن اما معافشون نکردن و دوباره ارجاع دادن به بیمارستان ناجا.
    فاصله بین دو زانو رو 11,12 در نظر میگیرن. نظر دکتر بیمارستان ناجا خیلی مهم واسشون.
    اصلا ازشون نپرسین که معاف میشم یا نه , کلا ساکت باشید.
    اگه ببینن لب مرز معافیت هستی , ازت یه سری سوالایی میپرسن که پدرت چیکارست و دوست داری بری خدمت یا نه و ... ( از من نپرسیدن)
    با قیافه کاملا داغون برید و مظلوم نمایی کنید.

Junior Member

سلام من بیماری ورم معده دارم یکسری داروهای مخصوص باید استفاده کنم دکتر گفته اگه درمانت جدی ادامه ندی تبدیل میشه به سزطان ازمایش خون دادم گفته خطرناکه میتونم برا معافی اقدام کنم به غیر از این ناراحتی عصبی افسردگی لرزش دست شدید حتی شبها که میخوابم بدنم میلرزه برای کدام اقدام کنم بهتر نتیجه میگیرم؟

Junior Member

سلام...
    من تاندون اشیل پام پاره شده بود جراحی کردم امکان داره معاف شم؟

Junior Member

سلام
    برادر من برای صافی کف پا اقدام کرده، امروز رفت کمیسیون معاف از رزم کردن، صافی پای اون از نوع ریجید هست که تو آیین نامه ماده 36 بند 30 معاف دائم زدن، یکی از بهترین ارتوپد های شهر هم گواهی داده که صافی از نوع ریجید هست، برادرم خواسته اعتراض کنه قبول نکردن با توجه به اینکه طبق آیین نامه حق اعتراض داره ولی اینا قبول نمیکنن باید چیکار کنه؟ طرف میگه گردنم کلفته برگه اعتراضتو نمیگیرم!!!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bigarash نمایش پست ها
    سلام
    برادر من برای صافی کف پا اقدام کرده، امروز رفت کمیسیون معاف از رزم کردن، صافی پای اون از نوع ریجید هست که تو آیین نامه ماده 36 بند 30 معاف دائم زدن، یکی از بهترین ارتوپد های شهر هم گواهی داده که صافی از نوع ریجید هست، برادرم خواسته اعتراض کنه قبول نکردن با توجه به اینکه طبق آیین نامه حق اعتراض داره ولی اینا قبول نمیکنن باید چیکار کنه؟ طرف میگه گردنم کلفته برگه اعتراضتو نمیگیرم!!!
    سلام
    هر دو پا همین حالت رو دارند؟
    کدوم شهر هستین؟
    یه روز دیگه مراجعه کنن یا پیش مسئول دیگه ای برن! اگر نشد برگ سبز که اومد مجددا برای معافیت اقدام کنند!! اگر نشد حین خدمت!!!
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    هر دو پا همین حالت رو دارند؟
    کدوم شهر هستین؟
    یه روز دیگه مراجعه کنن یا پیش مسئول دیگه ای برن! اگر نشد برگ سبز که اومد مجددا برای معافیت اقدام کنند!! اگر نشد حین خدمت!!!
    موفق باشید
    آره هر دو پا اونطوری هست! تبریز هستیم! خیلی سخت گیرن!
    باید ببینیم چی میشه؛ الان تو یه شهر دیگه آشنا پیدا کردیم میشه از اون شهر اقدام کرد واسه معافیت یا نه؟ چون پرونده تشکیل شد باید همینجا ادامه پیدا کنه؟

Junior Member arash767 آواتار ها

درود بر شما.امروز ساعت 1 بلاخره بعد از 6 ماه دوندگی معاف شدم.
    تو پست پایین یه سری توضیحاتی میدم که شاید به دردتون بخوره
    چنین گفت زرتشت:تجمع خوبیها اغازیست برای شکفتن یک پیروزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)