صفحه 19 از 57 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

با سلام
    بنده 30ساله ، با مدرک فوق لیسانس و ازدواج کردم و مشغول تدریس در دانشگاه بعد از جور شدن امریه دانشگاه پزشک نیروی انتظامی گفتن که ژنوارم زانو دارم و به احتمال 90% معاف میشم
    بعد از عکس از زانو مشخص شد که فاصله بین دو زانو 12.5 هستش حالا نامه معرفی به بیمارستان امام سجاد (میدان هفت تیر) بهم دادن چند تا سوال داشتم و متاسفانه خیلی هم عجله دارم ممنون میشم زودتر دوستان کمکم کنن
    1. کسی این بیمارستان رفته ؟
    2 کلا چطوری معاینه میکنن؟ با کفش ؟فاصله رو با جسم اندازه میگیرن یا با مشت یا با متر؟
    3. عکس نمیگیرن ؟ مدارک پزشکی نیاز هست قبول میکنن یا نه؟؟؟؟
    4. من به دلیل اینکه قبلا ورزش میکردم و الان یه 3 سالی هست ولش کردم از ناحیه پاهام کمی چاق شدم و کناره زانو دقیقا همون جایی که اندازه میگیرن از هر طرف تقریبا 2سانتیمتر چربی داره این باعث میشه وقتی استامپ رو بین زانوها میبرم با کمی فشار قرار بگیره ممکنه قبول نکنن؟؟؟
    5. با چه قیافه ای برم میگن مرتب نرم چون گیر میدن یعنی به کت و شلوارم گیر میدن!!!!!
    لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانمممممممممممممممممم

Junior Member

سلام وقت بخیر
    بنده آرتروز زانو دارم بحدی که زانوهام قفل میکنه و پاهام ورم میکنه و به خاطر انحراف استخوان نمیتونم چهار زانو بشینم و ژنوواروم هم دارم
    و طبق گفته چند پزشک متخصص باید جراحی بشم
    بنده به کمیسیون رفتم ولی در کمیسیون فقط ژنوواروم رو معاینه کردند و بهم گفتند که معاف نمیشم و به آرتروز زانو توجهی نکردند و به رای کمیسیون اعتراض کردم و برای شورا معرفی میشم
    به نظرتون امکانش هست که به خاطر آرتروز زانو و اینکه زانوهام باید جراحی بشه بتونم معافیت بگیرم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام من یه مشکل دارم یکی راهنماییم کنه من به خاطر استئوآرتریت و ژنوواروم زانوهام باید عمل بشه ولی متاسفانه توی کمیسیون و شورا معافم نکردند و معاف از رزم شدم زانوهام خیلی درد میکنه من نمیتونم با این وضعیت برم خدمت به نظرتون اگه توی خدمت زانوهام رو عمل کنم معاف میشم؟ با تشکر

Junior Member

سلام .من ليسانس عمرانم.4 روز پيش رفتم mri .جوابش اين بود.l4-l5 ,,l5-S1.دكتر گفت ديسكت پاره شده. حالا نميدونم.به من معافي دائم ميدن؟ ايا اين همون هرني ديسك هست؟؟؟پيش جراح مغز و اعصاب هم رفتم گفت پاره شده.......دكترم گفت كانديد جراحي هستي!!!!
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    ویرایش توسط ando : March 8th, 2013 در ساعت 05:46 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. من باید آخر هفته برم بیمارستان سجاد. رباط های زانوم پاره شده است و مچ پام هم شکستگی داره. آیا باید عکس پام رو ببرم یا خودشون اونجا MRI می گیرن؟ کلا به چه ترتیبی عمل می کنن؟ ممنون میشم یه توضیحی بدید. با تشکر.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sayehbisar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. من باید آخر هفته برم بیمارستان سجاد. رباط های زانوم پاره شده است و مچ پام هم شکستگی داره. آیا باید عکس پام رو ببرم یا خودشون اونجا MRI می گیرن؟ کلا به چه ترتیبی عمل می کنن؟ ممنون میشم یه توضیحی بدید. با تشکر.
    شما هر چی مدرک داری ببر؛ اگر هم اونا برات آزمایش و عکس ... ننوشتن، راضی شون کن بنویسن وگرنه تا کمیسیون میری میگن مدارک پزشکی مورد تایید نیست اون وقت معاینه مجدد میدن. البته خودشون بیمارستان حواس شون هست برا محکم کاری گفتم.
    روال خاصی نداره، روتینه ...
    اول پذیرش، اونجا احتمالا مهر میزنن به دست تون. بعد میرید پرداخت هزینه دکتر بعد هم نوبت دکتر و ...
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member silence2 آواتار ها

سلام به همگی و ممنون بخاطر اطلاعات خوبتون.میخواستم بپرسم کسی در مورد مشکل کلاب فوت چیزی میدونه ؟ در مورد معافیتش آیا کسی تجربه ای رو داشته؟

Junior Member

سلام دوستان
    من رباط صلیبیم کاملا پاره شده
    رفتم دکتر کفت زانوت اب اورده و گفت که باید عمل بشه پام و اینکه گفت احتمال زیاد مینیسک هم اسیب دیده
    و اینکه چون رباطم پارست پام خالی میکنه دکتر کفت هر وقت خالی کنه یه تیکه از مفصلو میکنه
    به نظرتون مبتونم معاف یشم؟

سلام دوستان خواهشا جواب منو بدین،فوری
    من صافی کف پا از نوع انعطاف پذیر هستم.ولی 10 تا 15 دقیقه که راه میرم ،کمرم درد میگیره و باید بشینم.به نظر دوستان امکان معاف دائم هست؟آخه پیش دکتر نظام وظیفه که رفتم(مطبش رو پیدا کردم)،گفت نهایتا معاف رزم بگیری و برام mriنوشت،به نظرتون امیدی هست یا راهی هست واسه دائم گرفتن
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده.لااقل بگید معاف رزم میدن یا اصلا معاف رزم بدرد میخوره واسه سپاه یا ارتش؟
    ویرایش توسط mahspice : October 11th, 2013 در ساعت 09:00 PM دلیل: ترکیب پستها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

سلام
    من مهره کمرم شکستگی قدیمی داره و به دیسک هم صدمه زده
    آیا معاف می شم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)