صفحه 2 از 57 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

دوستان سلام . من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و 6-9 ماه آینده فارق التحصیل می شم . بعلت درد شدید کمر پزشک رفتم و تصویر MRI گرفتم . ریپرت تصویر برداری اینه : centrolateral protrusion of l4-l5 , l2-l3 , l3-l4 with discopathy and mild stenosis + decreased signal intensity in l5 for R/O or spondylodiscitis at l4-l5 disc . دوستان به نظر شما با این شریط امیدی به معافیت دائم هست ؟
    با تشکر .

Cool پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2100 نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس عمران هستم جواب mri زده بود disc herniation دکتر بیمارستان گفت چون تحصیلاتت بالاست احتمالا معاف از رزم میشی من گفتم بابا اصلا نه می تونم بشینم نه راه زیاد برم نه هیچی گفت امیدت به خدا باشه نامه ام رو گرفت گفت 3 هفته دیگه برو نظام وظیفه حالا توی نگرانی موندم که چی میشه

کمرم داغونه زیاد نمیتونم راه برم بشینم همش آمپول و فیزیوتراپی و درد اونوقت اون دکتر محترم چه گفته واقعا؟
    معاف از رزم این چه مملکتیه هر چی درس می خونی اعتبار و درجت پایین تر می آد
    سر کار که حقوقه لیسانسو بهت می دن اینجا هم که این همه درس خوندی می گن معاف از رزم مسخرس واقعا هر چی بیسواد تر باشی کارت راحت تر راه می افته
    توف به این شرایط

تو آیین نامه نوشته انواع هرنی دیسکال عمل شده و نشده (ننوشته فوق لیسانس یا دیپلم) دکتره می گفت چون شما فوقی سختر می گیرن
    حالا سه هفته دیگه معلوم میشه جوابشون چیه

راستی این همه غر زدیم
    دستتون درد نکنه الان سایت که هر مبحثش جدا شده خیلی عالیه
    واقعا ممنو
    دوست عزیز به این جمله ی خودت توجه کن: دکتر بیمارستان گفت...

پس امیدوار باش و به خدا توکل کن.
    البته اینارو اومدم که یکم حس خوب بهت بدم، پس خیلی هم جوگیر نشو

دوستان من معافیت از دررفتگی شانه گرفتم.هرکسی پرسشی داره اگه بتونم پاسخ میدم

Junior Member

امیر خان خیلی مخلصیم..... میشه از اول هر مدرکی که خواستن و هر مرحله ای که انجام شد رو توضیح بدین؟ شما خودتون دستتون در رفته می فهمین چه دردی داره... چطور می خوان ما در حین دررفتگی بریم بیمارستان ازش عکس بگیریم؟؟؟ یکی میگفت تو همون کمیسیون معاینه می کنن و دست شما رو در می برن که بهشون ثابت بشه!!! ولی در بردن دست یه شکنجه ی کامل.....شما خودتون کی معافیتون ok شد؟ میشه به تفصیل توضیح بدین؟؟؟
    بسیار سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_b85f نمایش پست ها
    امیر خان خیلی مخلصیم..... میشه از اول هر مدرکی که خواستن و هر مرحله ای که انجام شد رو توضیح بدین؟ شما خودتون دستتون در رفته می فهمین چه دردی داره... چطور می خوان ما در حین دررفتگی بریم بیمارستان ازش عکس بگیریم؟؟؟ یکی میگفت تو همون کمیسیون معاینه می کنن و دست شما رو در می برن که بهشون ثابت بشه!!! ولی در بردن دست یه شکنجه ی کامل.....شما خودتون کی معافیتون ok شد؟ میشه به تفصیل توضیح بدین؟؟؟
    بسیار سپاسگزارم
    دوست گرامی این بلا رو سر من نیاوردن!من دستم تیر ماه دررفت البته شونم نه کتفم(تو باشگاه)اولش اصلا به فکر معافی نبودم ودکتر رفتم واسه معاینه.ازش اتفاقی پرسیدم و اون گفت که احتمال داره و ....من آبان ماه کارهای معافیم رو شروع کردم و تو معاینات پزشکی بیمارستان دررفتگی تائئد شد و البته معلوم شد که من سندرم هایبرموبیلیت هم دارم(انعطاف بیش از حد مفاصل)یه سری از دکترها گفتن باید جراحی شه و یه سری گفتن فایده نداره.عکس رادیولوژی گرفتم وروز کمیسیون بردم.اصلا من رو معاینه نکردن و فقط عکس رو دیدن.بعدش گفتن این عکس ماله 2 ماه پیشه و باید دوباره بری بیمارستان نیروی دریایی عکس بگیری و این عکس مردوده!!!!
    من دوباره رفتم عکس گرفتم و عکسمو دیدند گفتن در رفتگی درسته م گفتن معاف شدی ولی برای اطمینان از نتیجه ی نهایی فردا بیا دوباره!فرداش رفتم یه ستوانی اونجا بود گفت پرونده شما مشکوک و دوباره باید کمیسیون بری!!!!!!گفت نقص پرونده داری و باید عکس مجدد بگیری!!!!(اینقدر اشعه خوردم که معافیت جانبازی می شد بگیرم!!)دو تا کمیسیون اولم ساعت 9 صیح بود با 2 دکتر و یه سرهنگ اما کمیسیون سوم هفته ی بعدش ساعت 1 انجام شد و یه دکتر جدید بود که بیشتر شبیه قاری قرآن بود و یه سرهنگ جدید که اسمش رو هم ننوشته بود رو لباسش.اونا عکسهامو دیدن و ازم خواستن که لخت شم و بالا تنه ی منو معاینه کامل کردند.هم شانه رو لمس کردند و هم حدود 2 دقیقه مجبورم کردن دستامو بالا نگهدارم و از پشت چک میکردند میزان دررفتگی رو.بعدش معافیت رو تایید کردن.پس از پرسش و جو از اینور اونور فهمیدم علت اینکه چندبار کمیسیون داشتم این بوده که میخواستن مطمین بشن که در رفتگی موقتی نیست و مکرر چون شرط معافیت دررفتگی مکرر مفاصل بزرگ و اصلیه.چندتا عکس رو هم واسه چک کردن موضوع تو چند تاریخ می خواستن.به شما توصیه می کنم پیش از کمیسیون با یکی از دکترهای نظام وظیفه که برگه اولیه دفترچه رو امضا میکنه مشورتی کنید.البته با کسی که زیاد گیر نیست.من خداییش خیلی اذیت شدم و هیچکس هم قبول نمیکرد که بشه از این راه معاف شد پس با هرکسی در این باره گفتگو نکنید و پیگیر کارتون باشید.مهمترین بخش معاینه ی تو بیمارستانه و اگه اونها تائئد کنند 70%کار حله!2هفته بیمارستان و 3 هفته کمیسیون الف بودم.23 آذر معرفی شدم به صدور و دیروز تازه کارتم اومد

تازه من دستم بیرون نزده بود .یعنی اگه میدیدی نمیفهمیدی در رفته و فقط تو حرکت معلوم می شد و دکترها هم میگفتن درمان قطعی نداره.منظ.ورم اینه که از اونایی نبود که با جا انداختن درست بشه و نیاز به جراحی باز داره.این نکته رو هم به یاد داشته باشید که اگه پس از جراحی خوب بشین دیگه معاف نمیشین و سالم به حساب میاین!پس پیش از درمان(البته در صورت خطرناک نبودن و ریسک فلج شدن)دنبال کارهاش باشید و هرچی سابقه ی پزشکی و پرونده دارید جمع آوری کنید

Junior Member

واقعا متشکرم از توضیحات کاملتون...ولی مورد بنده با شما یکم فرق می کنه...مال من دستم کامل از جا در میره و میشه عین چوب خشک...دیگه نمیشه حرکتش داد....پس فی الواقع باید به معافیم امید داشته باشم....در ضمن کارت معافیتون چقدر طول کشید تا صادر بشه....عجب صبریD: بازم ممنون امیرخان...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_b85f نمایش پست ها
    واقعا متشکرم از توضیحات کاملتون...ولی مورد بنده با شما یکم فرق می کنه...مال من دستم کامل از جا در میره و میشه عین چوب خشک...دیگه نمیشه حرکتش داد....پس فی الواقع باید به معافیم امید داشته باشم....در ضمن کارت معافیتون چقدر طول کشید تا صادر بشه....عجب صبریD: بازم ممنون امیرخان...
    پیشنهاد میکنم برین پرس و جو کنید بیمارستان شهرتون دکتری که مسئول معاینه ی ارتوپدی هست کیه و مطبش کجاست و یه روز پیشش برین ازشبپرسین.البته قبلش امارشو در بیارین ببینید چه جور آدمیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام.من واسه صافی کف پا و انحراف پاشنه و ایکسی بودن زانو اقدام کردم و معاف از رزم شدم.الان میخوام دوباره واسه یه بیماری دیگه اقدام کنم.چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟میخوام رای قبلی رو ابطال کنم که درخواست مجدد بدم.تورو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا زود جوابمو بدین ((((((((
    برج 2 هم اعزامم.تورو به خدا زوووددد جواب بدین.

شما از پلیس +10 یپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)