صفحه 3 از 54 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

نقل قول نوشته اصلی توسط asdolah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مدتیه به شدت بدن درد دارم بعضی موقع ها این قدر زیاد میشه که نمیتونم عضلاتمو تکون بدم.پاهام مدام آب میاره و طوری که راه رفتنم مشکل ساز میشه مفصلام یه دفعه ورم میکنند بعد قرمز میشن بعد خوب میشن دوباره چند وقت بعدش اوضاع همین جوری ادامه پیدا میکنه.گودیه پا و کمرن دارم اما خفیفه.کسی میدونه آیا معاف میشم؟
    یا یه سری شرایط و علائم نمیشه نظر داد شما ابتدا باید بری پیش یک دکتر که مسلط به مسائل معافیت پزشکی باشه
    از طرفی باید آیین نامه معافیت پزشکی بخونی ببینی با شرایط که داری آیا بیماری شامل حالت میشه یا نه
    معاف دائم یا رزم و اینکه مسائل دیگه..... بعد میشه نظر داد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام خسته نباشی من سال 89درخواست معافی دادم به دلیل پیچی و پلاک که در زانو دارم یک سال بعدش ازدواج کردم یعنی سال نود من معاف از رزم شدم و نرفتم خدمت حالا اگه درخواست بدم معاف میشم وضعیتم چطوره چون من سال 89ددرخواست که دادم مجرد بودم و وضعیتم با مجرد بود برسی شده الان متاهل هستم وبچه دارم

من در حین خدمت این طوری شدم ولی چون نامه حادثه رو به موقع پر نکردم گفتن دیگه دیر شده باید تا 24 ساعت بعد از حادثه گزارش می شده و هر کاری کردم نشد که حادثه رو به جایی برسونم ولی از همه مهمتر اینه که فرمانده قرار گاه و مسولمون اصلا مراعات دیسک کمر منو نمی کنن و هر چی کار سنگینه بهم میگن حتی باید پستامو بردارن ولی این کارو نمی کنن منم بعد از این همه خدمت که مثل یک سیکلی با لیسانس پست می دادم واقعا حالا از مسولامون انتظار داشتم یکم مراعاتمو بکنن تا خدمتم تموم بشه ولی اصلا دریغ از یکم ملاحظه کارمو بیشتر و بیشتر کردن وحتی مرخصی هم بهم ندادن و کار بقیه سربازاشونم که دارن میرن رو هم انداختن گردن من من الان هفته ای سه تا امپول متاکاربونات دارم میزنم که پوکی استخون میاره در ضمن واقعا می خوام معاف بشم دیگه حوصله ندارم درد بکشم لطفا با توجه به جواب MRIکه در بالا فرستادم بگین چطوری می تونم معافیت دایم بگیرم.راستی در مورد گزارش حادثه که باتاخیر دادم هم اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه .
    متشکرم

Cool پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2100 نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس عمران هستم جواب mri زده بود disc herniation دکتر بیمارستان گفت چون تحصیلاتت بالاست احتمالا معاف از رزم میشی من گفتم بابا اصلا نه می تونم بشینم نه راه زیاد برم نه هیچی گفت امیدت به خدا باشه نامه ام رو گرفت گفت 3 هفته دیگه برو نظام وظیفه حالا توی نگرانی موندم که چی میشه

کمرم داغونه زیاد نمیتونم راه برم بشینم همش آمپول و فیزیوتراپی و درد اونوقت اون دکتر محترم چه گفته واقعا؟
    معاف از رزم این چه مملکتیه هر چی درس می خونی اعتبار و درجت پایین تر می آد
    سر کار که حقوقه لیسانسو بهت می دن اینجا هم که این همه درس خوندی می گن معاف از رزم مسخرس واقعا هر چی بیسواد تر باشی کارت راحت تر راه می افته
    توف به این شرایط

تو آیین نامه نوشته انواع هرنی دیسکال عمل شده و نشده (ننوشته فوق لیسانس یا دیپلم) دکتره می گفت چون شما فوقی سختر می گیرن
    حالا سه هفته دیگه معلوم میشه جوابشون چیه

راستی این همه غر زدیم
    دستتون درد نکنه الان سایت که هر مبحثش جدا شده خیلی عالیه
    واقعا ممنو
    دوست عزیز به این جمله ی خودت توجه کن: دکتر بیمارستان گفت...

پس امیدوار باش و به خدا توکل کن.
    البته اینارو اومدم که یکم حس خوب بهت بدم، پس خیلی هم جوگیر نشو

پیش فرض پاسخ : بیماری های داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) + بیماری های روانپزشکی + جراحی مغز و ا

سلام این جواب mri منه می خوام بعد از ده ماه خدمتی که به ایران کردم به خاطر اینکه در حین خدمت این بیماری رو پیدا کردم معاف بشم ایا معافیت به من تعلق می گیره چون با توجه به ایین نامه که نوشتین دیسک کمر از هر نوعی معافیت می گیره لطفا جواب رو به ایمیل من بفرستین ممنون میشم راهنماییم کنین:
    In the sagital (T1 -T2)and axial T2 images:

Left paracentral degenerated herniated disc focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels.
    No detectable is noted.
    Bone marrow signal in unremarkable.
    Vertebral aligment and conus medullaris appears normal.
    IMP:Left paracentral degenetated herniated disc and focal
    canal stenosis at L4-L5 and bulged disc at L3-L4 levels.

Junior Member

سلام
    من دررفتگی مکرر شانه سمت راست دارم.....ولی هیچ عکسی ندارم..از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنند...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_b85f نمایش پست ها
    سلام
    من دررفتگی مکرر شانه سمت راست دارم.....ولی هیچ عکسی ندارم..از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنند...
    یه چیزایی من یجا خوندم در مورد اینکه در حالت در رفته عکسبرداری بشه و این حرفا. توی قوانین نیست؟

Junior Member

سلام من هم همین مشکلو دارم ماده 36 بند 17 ریشه ژنتیکی داره joint hyperlaxity دکتر هم رفتم mri هم دارم دکتر گفت فقط با عمل یه کم بهتر میشه ولی چون ریشه ژنتیکی داره درمان کامل نمیشه امکان عود کردنش هست میخواستم بپرسم شما اقدامی کردید منو راهنمایی کنید
    میترسم اقدام کنم رد یشم واسه معافیت گوش هم نتونم اقدام کنم ممنون میشم من معافیت کاهش شنوایی هم میتوننم بگیرم به نظرتون کدوم بهترین برا آینده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_b85f نمایش پست ها
    سلام
    سلام .خوبی؟ منم مشکل تو رو دارم.میشه به منم بگی که چیکار کردی.؟فوریه.کمک کن.ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali reza نمایش پست ها
    سلام .خوبی؟ منم مشکل تو رو دارم.میشه به منم بگی که چیکار کردی.؟فوریه.کمک کن.ممنون.
    منم کتفم حدود 6 بار در رفته.اما مدرکی ندارم و در رفتگی ها قدیمیه.فقط یه دونه مدرک از سال 87 دارم. کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)