صفحه 55 از 57 نخستنخست ... 545464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

سلام منم به همین دلیل فرستادن کمیسیون و بند بیماریم هم زدن ژنووالگوم و ژنوواروم دوست گرامی ازت خواهش میکنم راهنماییم کنی من دقیق نمیدونم کجا رو اندازه میگیرن خواهشن میکنم به شماره ٠٩١۴٠۶١٢٢٧٣ در تلگرام پیام بده من عکس پاهام میفرستم ببین امکان هست معاف بشم یا نه خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_1378 نمایش پست ها
    سلام منم به همین دلیل فرستادن کمیسیون و بند بیماریم هم زدن ژنووالگوم و ژنوواروم دوست گرامی ازت خواهش میکنم راهنماییم کنی من دقیق نمیدونم کجا رو اندازه میگیرن خواهشن میکنم به شماره ٠٩١۴٠۶١٢٢٧٣ در تلگرام پیام بده من عکس پاهام میفرستم ببین امکان هست معاف بشم یا نه خیلی ممنون
    مدرک تحصیلیت چیه؟
    اولا که دیگه این بیماری هارو معاف نمیکنن و معاف از رزم میدن
    مگر خیلی خیلی اوضاع طرف خراب باشه
    شما پاهاتو قشنگ جفت میکنی و داخل به داخل زانو رو اندازه میگیری

Junior Member

با سلام و وقت بخیر

بند9-تومورهاي استخواني خوش خيم.
    الف) تومورهاي استخواني متعدد و يا با ايجاد اختلال مشهود در كار عضو معاف دائم.
    با تشکر از تمامی دوستان که اطلاعاتشونو گذاشتن.
    میخواستم بپرسم ببینم کسی با این مشکل برای معافی اقدام کرده چون ضمینه این بیماری ارثیه
    چون وراثتی بود پسرعموی من معاف دایم شد البته 8 سال پیش حالا میخواستم ببینم من که یک تومور در بازو یک تومور بزرگ که کاملا بیرون زدگیش مشخصه و تعدادی در قفسه سینه و روی ستون فقرات دارم معاف دایم میشم و نحوه توضیح به دکتر و چیکار کنم بزرگ نمایی کنم یا همینا کفایت میکنه ممنون میشم زود جواب بدید چون سه شنبه کمسیون باید برم بیمارستان امام سجاد
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من استئوكوندريت ديسكانت مچ پا درجه 3 دارم که در آیین نامه زده معاف دائم آیا معاف دائم به من میدن مدرکم هم فوق دیپلم اقدام کنم یا کلا سخت گیری میکنن، در ضمن دکترم هم گفته باید عمل کنی و منع کرده دوییدن باهاشو
    ممنونتون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوست عزیز به نظر من اگه واقعن دنبال معافی هستید و شرایطشو دارید اقدام کنید چون من که امروز کمیسیون داشتم خیلیا از الکی اومدن دنبال معافی چون مشکلی ندارن فقط برای خودشون هزینه اضافی در میارن بعد چون هزینه بالاتر میره میگن میریم خدمت نخواستیم من خودم تومور استخوانی دارمو کاملا هم مشهوده و بیش از سه تا هست برای همین پیگیره معافم.والا امروز ما رفتیم از هشت صبح بیمارستان سجاد تا ظهر ساعت12 همرو صدا کردن تو دکتر تک تک معاینه کرد مدرک پزشکیو نگاه کرد و نوشت گفت دو هفته دیگه کمیسیون پزشکی

سلام
    من الان دارم تحصیل میکنم و پاهام ضربدریه ژنووالگوم هست میشه بهم بگید چجوری باید اندازش رو بگیرم خودم رونم رو چسبوندم بهم و فاصله قوزک پام ۱۳ سانتیمتر بود ولی اگر کسی میتونه دقیق توضیح بده لطفا
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان من دررفتگي مكرر دارم ميخواستم اگر كسي راجبش اطلاعات داره يا خودش اين مشكل رو داره راهنمايي كنه
    اگر راهي هست (حتي هزينه بر) بهم بگيد من براي دانشگاه اقدام كردم بايد معاف بشم هرجور شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Thectz نمایش پست ها
    سلام دوستان من دررفتگي مكرر دارم ميخواستم اگر كسي راجبش اطلاعات داره يا خودش اين مشكل رو داره راهنمايي كنه
    اگر راهي هست (حتي هزينه بر) بهم بگيد من براي دانشگاه اقدام كردم بايد معاف بشم هرجور شده.
    سلام
    این در رفتگی مکرر فقط در حین خدمت اونم باید فوری بری عکس بگیری 2 بار در فاصله 2 ماه در بره معاف میکنن اگر بتونی اثبات کنی و اذیت نکنند تازه... ولی قبل خدمت فقط معاف از رزم میشید.

سلام دوست عزیز منم مشکل دررفتگی رو تو کتف راستم داشتم که عمل کردم و الان دوتا پین گذاشتن تو مفصل آیا بازهم میشه معافی گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_m_045 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم مشکل دررفتگی رو تو کتف راستم داشتم که عمل کردم و الان دوتا پین گذاشتن تو مفصل آیا بازهم میشه معافی گرفت؟
    فقط معاف ار رزم! بیماری که خوب شده دیگه معافی نداره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)