صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 126

موضوع: سایر بیماری ها(مراقبت از پدر، پوست و زیر پوست، بیماری های پیش بینی نشده در آیین نامه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایر بیماری ها(مراقبت از پدر، پوست و زیر پوست، بیماری های پیش بینی نشده در آیی

سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
    من از زمان تولد تا الان دچار مشکل پوستی اگزما هستم طوری که پنج انگشت دو دستم دچار اگزما میشه و شکم و گاهی پاها م نیز این مشکل رو دارند . میخواستم بدونم ایا معافیت برای اگزما هنوز پا برجا هست ؟؟ من استان بوشهر هستم برای اینکه مطمعن بشم باید به چه مرجعی مراجعه کنم ؟؟
    ایا کسی از نحوه معاینه خبر داره ؟ یا برای اگزما معاف شده ؟؟
    خاهش میکنم از تمامی دوستان اگر راهنمایی و راهی بلد هستند منو راهنمایی کنند ..
    ایا میشه روی اگزما حساب کرد؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سایر بیماری ها(مراقبت از پدر، پوست و زیر پوست، بیماری های پیش بینی نشده در آیی

سلام خدمتدوستان گرامی و عرض ادب
    ببخشید دوستان
    اگر کسی موی صورت نداشته باشه خییلی کم باشه , آیا میشه معافش کنن ؟؟ از دکتری که بهش مراجعه کردم شنیدم
    کسی برای موی صورت معاف شده ؟
    ممنون

بچه ها طبق بند 20 زیر مجموعه پوست و مو
    الوپسیا آره آتا معاف دائمه!
    منم از شانس بد از اردیبهشت بدلایل ناشناخته گرفتم این مریضی رو و البته شدید نیست خیلی و حتی معلومم نیستش

بعد الان زنگ زدم به مدیر انجمن آلوپسیا گفت شما فقط تشخیص بدن این بیماری رو دارید در جا معافید

میخاستم ببینم کسی اطلاعی داره تا چه حد صحت داره این مساله و اینکه میتونم معافی بگیرم؟ تا 31 شهریورم بیشتر وقت ارسال دفترچه ندارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    بچه ها طبق بند 20 زیر مجموعه پوست و مو
    الوپسیا آره آتا معاف دائمه!
    منم از شانس بد از اردیبهشت بدلایل ناشناخته گرفتم این مریضی رو و البته شدید نیست خیلی و حتی معلومم نیستش

بعد الان زنگ زدم به مدیر انجمن آلوپسیا گفت شما فقط تشخیص بدن این بیماری رو دارید در جا معافید

میخاستم ببینم کسی اطلاعی داره تا چه حد صحت داره این مساله و اینکه میتونم معافی بگیرم؟ تا 31 شهریورم بیشتر وقت ارسال دفترچه ندارم.
    دوست عزیز بعضی از بند ها هست که وجود دارند و لی وقتی وارد کمیسیون میشید با گفتن کلمه زیاد شدید نیست رد میشبد
    شما این ریسک رو هم در نظر بگیرید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eblisak نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
    من از زمان تولد تا الان دچار مشکل پوستی اگزما هستم طوری که پنج انگشت دو دستم دچار اگزما میشه و شکم و گاهی پاها م نیز این مشکل رو دارند . میخواستم بدونم ایا معافیت برای اگزما هنوز پا برجا هست ؟؟ من استان بوشهر هستم برای اینکه مطمعن بشم باید به چه مرجعی مراجعه کنم ؟؟
    ایا کسی از نحوه معاینه خبر داره ؟ یا برای اگزما معاف شده ؟؟
    خاهش میکنم از تمامی دوستان اگر راهنمایی و راهی بلد هستند منو راهنمایی کنند ..
    ایا میشه روی اگزما حساب کرد؟
    ممنون
    سلام
    بله اگزما به سه صورت معافیت داره
    شدید و مزمن
    مقاوم به درمان
    گسترده
    نوع اول:بصورت ترک ها ی عمیق و دردناک هستند که انگار با کارد دستتون رو بریدید
    نوع دوم:این نوع از بین نمیره بلکه از جایی از بدن به جای دیگه منتقل میشه(اصل پایستگی اگزما)
    نوع سوم:بصورت سطحی و پوسته پوسته شدن و گاهی قرمزی همراه هستش
    این ها همه معافیت دارند اما بسته به اون کمیسیون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    دوست عزیز بعضی از بند ها هست که وجود دارند و لی وقتی وارد کمیسیون میشید با گفتن کلمه زیاد شدید نیست رد میشبد
    شما این ریسک رو هم در نظر بگیرید
    یعنی احتمال معافی هم وجود داره علاوه بر در نظر گرفتن ریسک؟
    اگر احتمالش صفره اصلا تو دفترچه قید نکنم و همینطوری (سالم) بفرستم بره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    یعنی احتمال معافی هم وجود داره علاوه بر در نظر گرفتن ریسک؟
    اگر احتمالش صفره اصلا تو دفترچه قید نکنم و همینطوری (سالم) بفرستم بره.
    بله دوست من
    صفر که احتمال نیست !
    شما اگر فقط اون نقطه ای که بصورت عکس گذاشتید هستش من کم میبینم که قبول بشه!
    اما باز به نظر من اگر وقت دارید 2ماه هم بزارید روش و اقدام کنید اما قبلش به یک پزشک و بند های معافیت مراجعه کنید

Junior Member

سلام دوستان.

من دچار بیماری الوپسی یونیورسالیس هستم و تمام موهای یدنم رو سر این بیماری از دست دادم و نزدیک 1 سال و نیم هست درگیر این بیماری هستم. با توجه به معافیت الوپسی ارتا که شدت کمتری از این بیماری داره و نص صریح قانون ایا ممکن هست که من معاف نشم؟
    برام خیلی حیاتی هست چون اگه نشه باید برم سربازی و نمی خوام برم در نتیجه اقدام هم نمی کنم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba13 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من دچار بیماری الوپسی یونیورسالیس هستم و تمام موهای یدنم رو سر این بیماری از دست دادم و نزدیک 1 سال و نیم هست درگیر این بیماری هستم. با توجه به معافیت الوپسی ارتا که شدت کمتری از این بیماری داره و نص صریح قانون ایا ممکن هست که من معاف نشم؟
    برام خیلی حیاتی هست چون اگه نشه باید برم سربازی و نمی خوام برم در نتیجه اقدام هم نمی کنم.
    سلام
    دوست عزیز هندوانه نبریده است این موضوع و نمیشه قطع ینظر داد اما اگر شما موهای سر و بدن رو از دست دادید که حتماً شانستون رو امتحان کنید

Junior Member

سلام
    من اين سئوال رو تو بخش بيماريهاي عمومي و مترشحه پرسيدم كسي جواب نداد، اينجا كسي ميتونه كمكم كنه ؟
    ٢ روز ديگه واس برم بيمارستان و استرس دارم

من 4 ماهه متوجه شدم دیابت دارم البته شدید نیست FBS ناشتا ٢٠٠ بود اونمقع و A1C هم ٨،٤٪ ، به دکتر که مراجعه کردم برام قرص متفورمین روزی 2 بار نوشته و الان حدود 3 ماهه میخورم

الان برام برگه مراجعه به بیمارستان سجاد اومده، کسی میدونه اونجا مراجعه کنم مراحل بررسی دیابت چیه ؟
    ازم فقط آزمایش FBS می گیرن ؟ هم ناشتا هم 2 ساعت بعد یا فقط ناشتا ؟ بستریم می کنن مطمئن شن ناشتا هستم یا مراجعه کنم آزمایش می کیرن و قبول میکنن که ناشتا هستم ؟
    ازمایش A1C نمی گیرن ؟ اخه بعد سه ماه دارو امده پایین و میترسم زیر حد نصاب رسیده A1C یم ؟؟؟؟
    مرسی