صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: ژورنال های ISC (مقالات نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)

پیش فرض پاسخ : ژورنال های ISC (مقالات نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)

سلام عزیزان
    من این ژورنال رو بررسی کردم ولی جهت اطمینان و در صورت امکان شما هم بررسی کنید و راهنماییم کنید.( میکن ممکنه وزارت علوم بلک لیستش کرده باشه و فلان باشه و فلان بشه و یه ژورنال با همین issn ولی با نام International Journal of Technology and Design Education در Netherlands و با موضوع Engineering | Social Sciences در زماگو و در تامسون با نام INTERNATIONAL JOURNAL OF TECHNOLOGY AND DESIGN EDUCATION چاپ میشه که تامسون و زماگو نمایه کردن).
    من این ژورنال رو به عنوان ISC مدنظر دارم و می خوام اگر شما هم تاییدش کنید براش مقاله بفرستم حالا این ISC و معتبر هست یه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ژورنال مورد نظر ICS هستش:
    Jurnal Ump - Social Sciences And Technology Management
    issn: 09577572
    رشتمم روابط بین الملل هستش
    ممنون از لطفتون
    ویرایش توسط farhadp1984 : July 1st, 2015 در ساعت 06:06 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : ژورنال های ISC (مقالات نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام)

با سلام میشه چند تا ژورنالی که آی اس سی باشن و خیلی در پیت باشن و راحته راحتتتت اکسپت کنن در حوزه مدیریت بازاریابی یا اقصاد یا هرچی تو این موارد معرفی کنید فقط جزو بلک لیست ایران نباشد

Junior Member

سلام
    مجله ای اس سی داخلی در زمینه کامپیوتر چی داریم؟خیلی مهمه ممنون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم که حسابی کلافم کرده و نمی دونم چی کار کنم. مقاله من تو یه کنگره بین المللی تأیید شده و به نویسندگان این امکان رو می ده که تو مجله international academic journal of humanities به طور رایگان چاپ کنند. اما هزینه ترجمش خیلی می شه. این درحالیه که خودش نوشته معتبر، اما گفته باز خودتون از اعتبار ژورنال مطمئن شید. حالا من نمی دونم چی کار کنم. آیا ارزش داره هزینه کنم یا نه؟ چون اسم این مجله رو نه تو لیست سیاه پیدا کردم و نه تو مجله های معتبر. لطفا کمک کنید. ممنونم.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mithrah نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم که حسابی کلافم کرده و نمی دونم چی کار کنم. مقاله من تو یه کنگره بین المللی تأیید شده و به نویسندگان این امکان رو می ده که تو مجله international academic journal of humanities به طور رایگان چاپ کنند. اما هزینه ترجمش خیلی می شه. این درحالیه که خودش نوشته معتبر، اما گفته باز خودتون از اعتبار ژورنال مطمئن شید. حالا من نمی دونم چی کار کنم. آیا ارزش داره هزینه کنم یا نه؟ چون اسم این مجله رو نه تو لیست سیاه پیدا کردم و نه تو مجله های معتبر. لطفا کمک کنید. ممنونم.
    دوست عزیز این ژورناله هیچ نمایه معتبری نداره. از این ژورنال های هندی بینهایت وجود داره. ولی به نظر من حالا که گفتن رایگان چاپ میشه اگه خودت می تونی انگلیسیش کنی بفرست چاپ کنن، در غیر این صورت چاپ نکنی و هزینه ترجمه ندی بهتره.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : ژورنال های ISC (مقالات نمایه شده در پایگاه استنادی

سلام ژورنال Journal of Particle Science & Technology كه isc هست اعتبار خاصي داره؟براي پر كردن رزومه خوبه يا خيلي تاثير نداره؟
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)