صفحه 237 از 238 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shervinian021 نمایش پست ها
    سلام کسی هست که تو سال ۹۹ جلسه ی شورای پزشکیش تشکیل شده باشه ؟
    برای من دو روز پیش تشکیل شد معاف دائم شدم،هزینه کارت هم امسال 200هزار تومان است

Junior Member

سلام، من حین خدمت معاف شدم ، تا چند روز پیش آخرین وضعیت میزد معرفی به شورای عالی اما الان شده ترخیص به علت معافیت پزشکی کسی می‌دونه این یعنی‌چی؟

Junior Member

سلام بنده پس از ۹ ماه دوندگی و نابود شدن و مفقود شدن تمام مدارک پزشکیم توسط سازمان نظام وظیفه و با داشتن بیش از ۳۰ سانتی متر پلاتین در فک و صورت خودم, ۱۵ اردیبهشت به شورای پزشکی میدون سپاه رفتم و معاف نشدم و برای اعتراض میخوام اقدام کنم. ولی هردفعه مراجعه میکنم پلیس +۱۰ پاسخگو نیست و الان هم سایت وظیفه بدلیل مشکل امنیتی، توسط مرورگر باز نمیشه. اگر معاف نشم قطعا سرباز فراری محسوب میشم و مجبورم به روشی دیگه از کشور خارج شم.لطفا بنده رو راهنمایی کنید

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده سال 94 برای معافیت کراتوکونوس اقدام کردم در هر دو شواری عادی و عالی نظام وظیفه شرکت کردم و معاف رزم شناخته شدم و قبل از تاریخ اعزام دانشگاه ارشد قبول شدم ولی بعد از فارغ التحصیلی قصد اقدام مجدد معافیت پزشکی را دارم . بنا به شنیده هایی از دوستان مطلع شدم که امکان بررسی دوباره برای پیگیری مجدد وجود ندارد ولی هنوز نه دفترچه ای پست نکرده ام . لذا آیا باز معافیت پزشکی برای بنده از نو شروع می شود ؟

Junior Member

لطفا کسی تجربه ای داره بنده را راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من سال 90 برای معافی اقدام کردم که معاف از رزم شدم ولی خب چون دانشگاه (ارشد) قبول شدم دیگه خدمت نرفتم.

الان شرایطه معافیو دارم، اگه الان بخوام اقدام کنم باید مثل دفعه قبل دفترچه بگیرمو واسه معافی بفرستم؟
    یا اینکه باید برم خدمت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام تقریبا همین شرایط را دارم برای شما چی پیش آمد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahamd نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده سال 94 برای معافیت کراتوکونوس اقدام کردم در هر دو شواری عادی و عالی نظام وظیفه شرکت کردم و معاف رزم شناخته شدم و قبل از تاریخ اعزام دانشگاه ارشد قبول شدم ولی بعد از فارغ التحصیلی قصد اقدام مجدد معافیت پزشکی را دارم . بنا به شنیده هایی از دوستان مطلع شدم که امکان بررسی دوباره برای پیگیری مجدد وجود ندارد ولی هنوز نه دفترچه ای پست نکرده ام . لذا آیا باز معافیت پزشکی برای بنده از نو شروع می شود ؟
    دوست عزیز
    با توجه به اینکه ارشد قبول شدید، معاف از رزم شما لغو شده است. به همین خاطر شما تا یک سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی وقت دارید خودتون رو به پلیس +10 معرفی کنید، واکسن بزنید و دوباره از نو می‌بایست فرآیند پزشکی رو آغاز کنید و انتخاب دیگری هم ندارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin021t نمایش پست ها
    سلام بنده پس از ۹ ماه دوندگی و نابود شدن و مفقود شدن تمام مدارک پزشکیم توسط سازمان نظام وظیفه و با داشتن بیش از ۳۰ سانتی متر پلاتین در فک و صورت خودم, ۱۵ اردیبهشت به شورای پزشکی میدون سپاه رفتم و معاف نشدم و برای اعتراض میخوام اقدام کنم. ولی هردفعه مراجعه میکنم پلیس +۱۰ پاسخگو نیست و الان هم سایت وظیفه بدلیل مشکل امنیتی، توسط مرورگر باز نمیشه. اگر معاف نشم قطعا سرباز فراری محسوب میشم و مجبورم به روشی دیگه از کشور خارج شم.لطفا بنده رو راهنمایی کنید
    سرباز غایب محسوب میشید نه فراری

دوستان التماس می‌کنم هرچه زودتر منو راهنمایی کنید خدا خیرتون بده
    من 18 تیر 98 فارغ‌التحصیل شدم و بنابر دلایل زیادی تا هجده تیر 99 صبر کردم برای درخواست معافیت پزشکی اعصاب و روان. بعد از مراجعه به بیمارستان توی کمسیون بهم گفتن دوباره برو بیمارستان. یه برگه بهم دادن گفتن برو پیش فلان دکتر بیمارستان ارتش. فردای همون روز پیامک اومد که مراجعه کن به بیمارستان سپاه. من رفتم ارتش دکتر معاینه‌م کرد گفت شش ماه مرخصی بهت میدن توی کمسیون بعدی. محض احتیاط رفتم بیمارستان سپاه بهم گفتن هنوز پرونده‌ت نیومده. بعدش رفتم نظام وظیفه استان بهم گفتن ایرادی نداره اون پیامک اشتباهی بوده. الان بیست و سه روز از مراجعه‌م به بیمارستان ارتش میگذره ولی نه خبری از کمسیون شده و توی سایت هم برام همون مراجعه به سپاه بی‌نتیجه ثبت شده...

مسئله اینجاست که من دکتری قبول میشم و میخوام برم دکتری....

الان غیبت می‌خورم؟
    اگه معافیت موقت بگیرم می‌تونم دکتری برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CanonA5 نمایش پست ها
    برای من دو روز پیش تشکیل شد معاف دائم شدم،هزینه کارت هم امسال 200هزار تومان است
    سلام دوست عزیز میتونید تاریخ های مراجعتون و مدت هرکدوم از مراحل رو برامون بگید و اینکه کل پروسه چقدر طول کشید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)