صفحه 236 از 238 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahim444s2 نمایش پست ها
    ینی اونجا مرحله نهایی هس؟
    دیگه نظر نهایی میدن تموم میشه یا بازم پروسه ادامه داره ؟
    به احتمال خیلی زیاد کار تمومه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamz نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوتا سوال دارم ممنونم میشم پاسخ بدید؟
    ۱- من چند مورد پزشکی رو دارم ولی نه بصورت وخیم یعنی هم فتخ دو طرف دارم و هم واریکسل (ولی فکر نکنم گرید ۳ حساب بشه) و زانوهام هم پرانتزی هست که چهار انگشت حدودا فاصله داره ، میخواستم ببینم با این سه مورد همزمان میشه اقدام کرد؟ و شانسم چقدره؟

۲- من این ترم فارغ التحصیل میشم، میخواستم بدونم اگه برای پزشکی توی اون یکسال فرصت اقدام کنم اگه معاف نشم هنوز تا آخر اون یکسال فرصت دارم یا باید برم خدمت؟
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    سلام
    به صورت همزمان میشه اقدام کرد ولی بیماری ها تاثیری روی هم ندارند برای معافیت..با توجه به تجربه شخصی شانستون کمه..ولی اقدام کنید
    2-فکر کنم دیگه مهلت نداشته باشید..بهتره دو ماه مونده به پایان مهلت یکساله اقدام کنید

سلام دوستان
    من 20 دیماه برای معافیت پزشکی معاف دائم شدم و مبلغ 150 هزار تومان بابت معافیت به حساب واریز کردم. و گفتن 40 روز دیگه کارتت میاد.
    بعد از 4 روز وضعیت به معرفی به شورای عالی تغییر کرد.
    13 بهمن ماه وضعیت به عدم تشکیل جلسه تغییر کرد.
    خواستم ببینم معاف شدم یا نه؟ کی میره برای صدور کارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milash100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته پیش تو کمسیون پزشکی به خاطر بیماری کولیت السروز معافیت دائم بهم تعلق گرفت ولی دیروز بهم زنگ زدن از نظام وظیفه گفتن دوباره بیا اینجا. امروز صبح رفتم سرهنگ ازم تمام مدارک پزشکیمو خواست و یه کپی از مدارک بهش دادم و بهم گفت که میدم واسه بررسی و اینجور حرفا و فعلا برو. درحالی که من هفته پیش فیش ها رو واریز کردم و دکتر واسم معاف دائم نوشت. الان نگرانم که قراره چی بشه؟ یعنی امکانش هست معافیت رو برگردونن؟ تو رو خدا راهنماییم کنید .مرسی
    سلام
    خوب هستید؟
    مشکل شما حل شد دوست عزیز؟
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم

سلام دوستان،

پزشک اعصاب و روان بیمارستان امام سجاد برای دوست من بستری نوشته. دکتر درمانگر خودش، می گه فعلا اصلا لازم نیست. می خواستم ببینم می تونن به زور بستری کنن؟ حدود 20 اسفند شورای پزشکی تشکیل می شه. تا الان هم 6 ماه معافیت موقت بوده.

سلام بچه ها .منم این مشکل رو داشتم و خیلی هم بابتش وقت ازم تلف شد و کلی هم دوباره کاری اداری داشت
    ولی بعد از کلی کش و قوس بالاخره تونستم کارامو درستش کنم.برای راهنمایی به کسایی که این مشکل رو دارم یه کانال تلگرام زدم که میتونین بطور دقیق کیس معافیت پزشکیتون رو اونجا چک کنین
    ادرسش اینه medsarbazi

Junior Member

بله دوست عزیز رفتم سرهنگ چند تا ازم سوال پرسید بعد گفت برو ببینیم چی میشه. در واقع هدفش فقط ترسوندن من بود!!!!! بعد چند روز کارتم صادر شد.

سلام کسی اطلاع داره جلسات شورای پزشکی برگزار میشه یا نه؟ مشخصه چه زمانی قرار برقرار بشه شوراها؟

سلام دوستان،وقتتون بخیر
    بشدت احتیاج به مشاوره و راهنمایی شما دارم
    من تو اسفند ماه برای معافیت پزشکی اقدام کردم بخاطر فشار خون،دکتر بهم گفت باید 72 ساعت بستری شم ولی بخاطر کرونا گفت بعدا اعلام میکنن،امروز تماس گرفتن از بیمارستان خاتم الانبیا و گفتن فردا برم برای بستری،مجبورا حضوری رفتم تا شاید کاری از پیش ببرم،اما هرچی گفتم که من پدرم مشکل ریه داره و اگر تو این چندروز بستری کرونا دامن گیرم بشه و متوجه نشم،پدرم بخاطر سن بالا و مشکل ریه به خطر میوفته،حالا خودم هیچی،در نهایت قبول نکردن به تعویق بیوفته
    حالابنظرتون من چیکار میتونم بکنم تا یکم به تعویق بندازم پروسه معافیتم رو بدون مشکل؟اگر فردا نرم چه اتفاقی میوفته؟ غیبت میخورم؟ و اینکه ایا میتونم یکبار دیگه برای معافیت پزشکی بعدش اقدام کنم قبل از اعزام؟ و اگر میشه چقدر فاصله میوفته؟
    یه سوال دیگه دارم درمورد درخواست تاخیر اعزام،پلیس+10 گفت باید یه بیماری داشته باشم و بخاطر اون قبل از اعزام،یکبار به تاخیر بندازم اعزامم رو،اگر این درسته،چه بیماری باید باشه و به چه صورت انجام میشه؟ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

سلام کسی هست که تو سال ۹۹ جلسه ی شورای پزشکیش تشکیل شده باشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)