صفحه 238 از 238 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,376 , از مجموع 2376

موضوع: مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل پیرامون معافیت پزشکی (حاشیه ها، محدودیتها و ...)

سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه به دلیل بیماری های مغز و اعصاب معافیت داعم بگیرم ،برای پروسه مهاجرت مشکل ساز میشه؟ مثلا برای کانادا که چک اپ سلامت داره ممکنه گیر بدن؟ یا حتی برای زندگی توی ایران چی؟ چون دکترم میگفت روی کارت خدمتت می نویسن علت معافیت رو
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodkhm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه به دلیل بیماری های مغز و اعصاب معافیت داعم بگیرم ،برای پروسه مهاجرت مشکل ساز میشه؟ مثلا برای کانادا که چک اپ سلامت داره ممکنه گیر بدن؟ یا حتی برای زندگی توی ایران چی؟ چون دکترم میگفت روی کارت خدمتت می نویسن علت معافیت رو
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کانادا به کارت خدمت شما نگاه نمی کنه. هیچ وقت کارت خدمت ترجمه نخواهد داشت. هیچ کشوری به اینکه شما خدمت کردید یا معاف شدید کار نداره. کارت برای گرفتن پاسپورت و خروج هست، نه ورود به کشوری دیگر
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط Farbodkhm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود دوست عزیز، اول اینکه داشتن بیماری الزاما منجر به ریجکت شدن پرونده مدیکال نمیشه مگر بیماری های خاصی که هزینه بسیار زیادی به سیستم درمانی تحمیل میکنند که به ندرت پیش میاد و حتی امکان اعتراض هم وجود داره.
    در پروسه مهاجرت معمولا بصورت کلی وضعیت سربازی رو در فرمها پر میکنید و باید ترجمه کارت پایان خدمت رو ارائه کنید ( برای بررسی اینکه خدمت نظامی شما آیا در مناطق حساس نظامی بوده با خیر) تا جاییکه میدونم به صورت خاص به علت معافیت کاری ندارند اما اکر در کانادا اقامت دایم داشته باشید برای مثال برای گرفتن ویزای آمریکا در مصاحبه حضوری از شما در مورد خدمت نظامی و علت معافیت به طور خاص سوال میپرسند و به ترجمه کارت معافیت هم احتیاج دارید.
    مساله مهم اینجاست که اگر در طول هرکدام از بخش‌های این پروسه اطلاعاتی رو در اختیار اداره مهاجرت قرار میدید هرگز نباید در آینده اطلاعات متناقض ارائه کنید.

Junior Member

سلام
    من برای پارگی دیسک اقدام کردم ، امروز دیدم رو نامه بیمارستان ارتش که برای نظام وظیفه فرستاده بود جواب ام آر أی رو نوشته نام بیماری اکستروژن.
    یعنی تایید کردن که اکستروژن دارم؟ ممکنه با این اوصاف وقتی با ام أر آی تایید میشه بازم معافیت دائم ندن؟ کسی تجربش رو داره؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید منو. من دامپزشک هستم و ۴ ماه خدمت تو نیروزمینی ارتش، آیلتس و GRE و مقاله هم دارم ولی نتونستم که پوزیشن PhD پیدا کنم تو آمریکا و به خاطر همین اومدم خدمت ولی الان شرایطشو دارم که با اختلال اظطراب معاف بشم، می خواشتم بدونم توی ویزا گرفتن برای آمریکا و کانادا معافیت با این بند که اعصاب و روان میشه، مشکل ایجاد می کنه؟

سلام دوستان خسته نباشید برای مراجعه به بیمارستان مدارک پزشکی که در پیام قید شدن چه چیزهای هست کسی اطلاعی دارد فردا نوبت دارم گیج شدم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)